Статьи

Звичайна відеокамера як веб камера - чи можливо це?

  1. Спосіб 1. Застосування програми TeVeo Video Suite
  2. Спосіб 2. Використовуємо спеціальний віртуальний драйвер

Якщо у Вас є проста цифрова відеокамера, то її можна використовувати як веб-камеру, це абсолютно точно. Способи є різні, і нижче ми розповімо про двох можливих методах. Це дуже зручно, адже дозволяє економити гроші на покупку веб-камери, хоча і не дуже практично, адже доводиться морочитися з налаштуванням. Ах да, якість картинки зі звичайної камери буде істотно краще, ніж якість зображення майже будь-який веб-камери.

Ах да, якість картинки зі звичайної камери буде істотно краще, ніж якість зображення майже будь-який веб-камери

Спосіб 1. Застосування програми TeVeo Video Suite

Є така програми TeVeo Video Suite. Вона абсолютно безкоштовна і доступна всім бажаючим. Знайти її в інтернет легко, банально загугли її назву. Призначається цей софт для наступних завдань:

  • Показ відео з камери всім бажаючим через інтерфейс браузера;
  • Показ відео тільки певним особам, у яких є пароль;
  • Спілкування з користувачами, які зареєстровані на сайті TeVeo.

Тобто власник відеокамери отримує власну адресу в інтернеті. Заслання він може дати кому завгодно, і цим посиланням буде доступна online-картинка, що записується відеокамерою. За бажанням посилання можна «запароліть», і тоді відео буде доступно тільки, якщо користувач введе пароль. Ідея непогана, але у неї є недоліки. Найголовніший - неможлива трансляція звуку. Втім, проблема вирішувана за допомогою скайпу. Чи спілкуєтеся з одним по скайпу голосом і паралельно транслюєте відео по сайту TeVeo за допомогою програми TeVeo Video Suite. Трохи непрактично, але справа в тому, що комп'ютер «без магії» не визначає звичайну цифрову відеокамеру, підключену по USB інтерфейсу, як веб-камеру.

Є також альтернативні програми скайпу, скажімо той же NetMeeting.

Спосіб 2. Використовуємо спеціальний віртуальний драйвер

Тут ми розповімо про те, як «обдурити» наш комп'ютер і втовкмачити йому в голову, що наша звичайна відеокамера є ні чим іншим, як саме веб-камерою.

Робиться це за допомогою спеціального драйвера: він отримує потік з простої відеокамери, проте на виході віддає його, «замаскувавшись» під веб-камеру. Сам драйвер доступний спільно з програмою TrackerCam. На цій сторінці є різні версії цієї програми. Зверніть увагу: є платні і безкоштовні версії. Функціонала безкоштовної Вам буде достатньо.

Завантажуйте програму, встановлюйте її, запускайте. Далі, можливо, буде потрібно в самій програмі вказати, яку відеокамеру використовувати як веб-камеру. Зробити це легко: Tuner> Display & Camera> Select camera.

Як тільки Ви вкажете потрібну камеру, запускайте скайп і переходите до відео налаштувань. Там, по ідеї, повинна з'явитися наша віртуальна веб-камера, що показує відео.

Програма TrackerCam непроста. Вона являє собою аналог згаданої вище програми TeVeo Video Suite і теж дозволяє вести спостереження через інтернет. У нашому випадку нам потрібен був лише драйвер. Дуже сподіваємося, що наші поради допомогли вирішити проблему.


Будь ласка, оцініть цю статтю:

Будь ласка, оцініть цю статтю:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.