Статьи

Знижки до 40% на авіаквитки по Росії запустили «Уральські авіалінії»

  1. «Уральські авіалінії» запустили розпродаж авіаквитків зі знижками до 40% на популярні російські напрямки,...

«Уральські авіалінії» запустили розпродаж авіаквитків зі знижками до 40% на популярні російські напрямки, яка буде проходити до 21.59 за московським часом 9 грудня, повідомив кореспонденту ІА «Чіта.Ру» представник компанії.

«По акції можна купити квитки на вильоти з 8 грудня 2018 року по 31 березня 2019 року. Мандрівники можуть додатково заощадити, сплативши квитки бонусами програми «Крила». А всі, хто ще не вступив в програму, можуть отримати знижку у вигляді вітальних бонусів в 500 рублів при реєстрації в програмі. Один бонус дорівнює одному рублю », - йдеться в повідомленні.

В акції беруть участь наступні напрямки:

- У Москву (Домодєдово) з Єкатеринбурга, Анапи, Барнаула, Мінеральних Вод, Новосибірська, Омська, Санкт-Петербурга, Томськ, Тюмені, Уфи, Челябінська, Чити, Благовещенська, Калінінграда, Сургута, а також з Сочі (в аеропорт Шереметьєво і Домодєдово ).

- У Санкт-Петербург з Єкатеринбурга, Чити, Іркутська, Владивостока і Калінінграда.

- З Єкатеринбурга в Москву (аеропорти Домодєдово і Шереметьєво), Краснодар, Мінеральні Води, Санкт-Петербург, Читу, Благовєщенськ, Владивосток, Іркутськ.

- З Самари в Сочі, Сімферополь та інші міста.

Повний список напрямків розміщений на сайті . Квитки зі знижками можна купити на сайті , В мобільному додатку Uralairlines , По дзвінку в call-центр на номер 8-800-7700-262 або в будь-який авіакасі.

Яна Еремеевского 2018-12-08 1:00, 08 грудня 2018

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.