Статьи

зняття блокування з комп'ютера, робочий стіл блокується банером, для розблокування SMS вірус просить відправити, банер, який блокує робочий стіл, лікування вірусів

Останнім часом комп'ютери стали піддаватися зараження, так званим, вірусом здирником (Trojan.Winlock), для розблокування якого, пропонується відправити платне смс.

Так званий SMS вірус є явним прикладом того, як вимагачі примушують людей відправляти дорогі СМС в рахунок оплати нібито наданих послуг і зняття блокування з комп'ютера. Виглядає це наступним чином. Після зараження комп'ютера SMS вірусом робочий стіл блокується банером, який не дозволяє працювати на комп'ютері. Для розблокування SMS вірус просить відправити повідомлення на короткий номер або поповнити баланс мобільного телефону зловмисника. Банер, блокуючий робочий стіл ( вірус СМС ), Може мати різний дизайн, але від цього суть не змінюється, це явний обман і вимагання! SMS вірус просить облямувати СМС і блокує доступ до робочого столу. У деяких випадках блокується диспетчер задач, можливість запуску антивірусних програм і доступ в Інтернет.

Найчастіше SMS вірус потрапляє на комп'ютер користувача з Інтернету і в більшості випадків з вини самого користувача. Навіть при встановленому антивірусі, зайшовши на сайт, що містить ненадійний контент, під виглядом кодека або будь-якого доповнення, Ви можете власноруч встановити собі вірус СМС. Потрапивши на комп'ютер і отримавши дозвіл на установку, SMS вірус інтегрується в систему і блокує роботу комп'ютера: неможливо викликати диспетчер задач і будь-які інші програми, на екрані з'являється повідомлення: «Ваш комп'ютер заблокований відправте смс на номер 5121» (або інший короткий номер або поповніть рахунок абонента).

Якщо вірус вже проник на комп'ютер, або був пропущений антивірусом, стандартні антивірусні програми вже не допоможуть. У разі видалення заражених файлів, як правило, система відмовиться завантажуватися, оскільки вірус підміняє собою системні файли Windows, необхідні для нормальної роботи.

Трапляється так, що відправка смс-повідомлення на запропонований номер телефону або введення коду активації провокує зникнення інформера і вірус, нібито, пропадає. Однак все відбувається зовсім інакше. Для підтвердження коду, введеного користувачем, вірус вимагає смс повторно. І так - до безкінечності. А враховуючи, що вартість одного повідомлення становить в середньому 300-500 рублів, можна припустити, яка буде сума. В результаті виходить так, що ваші кошти з рахунку мобільного телефону втрачаються безповоротно. З цього - найважливіше правило: ні в якому разі не відправляйте смс-повідомлення на пропоновані вірусом-здирником номера, оскільки отриманий код, в кращому випадку, лише прибере інформер з екрану, але не дозволить видалити вірус повністю з вашого комп'ютера.

Як і в реальному житті, є два шляхи прибрати СМС вірус: профілактика і грамотне лікування вірусів . Але, вже якщо вам так «пощастило», і вірус вимагач смс став господарем вашого комп'ютера, не займайтеся самолікуванням. По-перше, не можна виконувати вимогу смс вимагача і відправляти повідомлення, а по-друге, без допомоги фахівця тут ніяк не обійтися. Безумовно, необхідно повне сканування системи і нейтралізація цього вірусу. Видалення вірусів вимагачів вимагає високої кваліфікації. Тільки фахівець зможе розібратися, як можна видалити вірус вимагач, убезпечивши ваш комп'ютер від цього шкідливого продукту і, найголовніше, гарантовано зберігши цінну для вас інформацію.

зняття блокування з комп'ютера | робочий стіл блокується банером | для розблокування SMS вірус просить відправити | банер | блокуючий робочий стіл | лікування вірусів

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача