Статьи

Злочини Росії в Україні не мають терміну давності, - Єльченко

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Володимир Єльченко, фото vnews.agency

Україна в ООН нагадала Росії про Гаазькому трибуналі за військові злочини https://cdn.segodnya.ua/img/article/10966/62_main_new.1512611404.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10966/62_tn. 1512611404.jpg 2017-12-07T03: 45: 41 + 02: 00 Політика Єльченко заявив, що злочини Росії в Україні "не мають терміну давності"

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко наголосив на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у злочинах під час військових конфліктів, в тому числі російської влади, яка розв'язала агресію проти України.

З відповідною заявою представник України виступив в середу під час дебатів РБ ООН щодо діяльності трибуналів по колишній Югославії та Руанді, передає "Укрінформ".

"Судове переслідування осіб, які несуть відповідальність за серйозні порушення міжнародного гуманітарного права, є чітким сигналом для винних у всіх конфліктах, що вони рано чи пізно будуть притягнуті до відповідальності", - заявив український дипломат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За його словами, це дає надію всім жителям України на те, "що військові злочини, злочини проти людяності і інші серйозні порушення прав людини, скоєні під час нинішньої збройної агресії Російської Федерації проти України, не залишаться безкарними, а правосуддя буде торжествувати".

Відповідаючи на репліку делегації РФ, що війна на сході України - це внутрішній конфлікт, Єльченко зазначив, що Росія таким чином "сподівається уникнути лави підсудних у Гаазі".

Однак, продовжив він, злочини Росії в Україні "не мають терміну давності".

раніше Україна закликала ООН відреагувати на ігнорування РФ вимог Міжнародного суду.

Раніше в ООН заявили, що окупований Донбас, на території якого протягом 3 років триває збройне протистояння, може очолити невтішний рейтинг світу .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача