Статьи

Злочини Росії в Україні не мають терміну давності, - Єльченко

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Володимир Єльченко, фото vnews.agency

Україна в ООН нагадала Росії про Гаазькому трибуналі за військові злочини https://cdn.segodnya.ua/img/article/10966/62_main_new.1512611404.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10966/62_tn. 1512611404.jpg 2017-12-07T03: 45: 41 + 02: 00 Політика Єльченко заявив, що злочини Росії в Україні "не мають терміну давності"

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко наголосив на необхідності притягнення до відповідальності усіх винних у злочинах під час військових конфліктів, в тому числі російської влади, яка розв'язала агресію проти України.

З відповідною заявою представник України виступив в середу під час дебатів РБ ООН щодо діяльності трибуналів по колишній Югославії та Руанді, передає "Укрінформ".

"Судове переслідування осіб, які несуть відповідальність за серйозні порушення міжнародного гуманітарного права, є чітким сигналом для винних у всіх конфліктах, що вони рано чи пізно будуть притягнуті до відповідальності", - заявив український дипломат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За його словами, це дає надію всім жителям України на те, "що військові злочини, злочини проти людяності і інші серйозні порушення прав людини, скоєні під час нинішньої збройної агресії Російської Федерації проти України, не залишаться безкарними, а правосуддя буде торжествувати".

Відповідаючи на репліку делегації РФ, що війна на сході України - це внутрішній конфлікт, Єльченко зазначив, що Росія таким чином "сподівається уникнути лави підсудних у Гаазі".

Однак, продовжив він, злочини Росії в Україні "не мають терміну давності".

раніше Україна закликала ООН відреагувати на ігнорування РФ вимог Міжнародного суду.

Раніше в ООН заявили, що окупований Донбас, на території якого протягом 3 років триває збройне протистояння, може очолити невтішний рейтинг світу .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.