Статьи

Зірка «Татусеві дочок» Мельникова спантеличила шанувальників округляється животом

Артистка Христина Асмус опублікувала в своєму Instagram спільне відео з подругою і колегою по сцені Дариною Мельникової. Ролик триває всього кілька хвилин, однак особливо уважні шанувальники змогли розгледіти кругленький живіт Мельникової. Крім того, вона була одягнена в досить вільне плаття і широку джинсову куртку.

- Здається, Дарина знову вагітна, - припустив один з користувачів.

Примітно, що форми актриси викликають підозри на користувачів вже не в перший раз. Останнім часом вона занадто часто з'являється на знімках в вільних нарядах. У свою чергу сама Дар'я Мельникова вважає за краще ігнорувати ці чутки.

У свою чергу сама Дар'я Мельникова вважає за краще ігнорувати ці чутки

Артистка одружена з популярним актором Артуром Смоляніновим. Вони виховують трирічного сина, ім'я якого громадськість досі не знає.

Раніше П'ятий канал розповідав, що 47-річна телеведуча Лера Кудрявцева вдруге стала мамою.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.