Статьи

Жіноча Логіка - Інтернет-магазини - 3. Нам посилка з Гонконгу!

Поспішаю поділитися з вами радістю - сьогодні я отримала свою першу посилку з інтернет-магазину одягу Поспішаю поділитися з вами радістю - сьогодні я отримала свою першу посилку з інтернет-магазину одягу! Магазин був обраний після довго походу по багатьом зарубіжним інтернет-магазинах і після ретельного прочитання всіх умов доставки і оплати. Як я вже казав , В імпортних магазинах умови оплати і доставки бувають найголовніше, ніж навіть вибір товару. Магазин продає корейську, китайську та японську одяг. Дивно, скажете ви. Нічого дивного, якщо ви знайомі зі мною, так би мовити, візуально. Справа в тому, що ми з моєю фігурою, заходячи на європейські та американські сайти, дивимося на дівчат з пишними формами, зітхаємо і йдемо до відділу дитячого одягу. А на азіатських сайтах - всі свої, всі - худеньких маленького росту. Загалом, ми з моєю фігурою знайшли непоганий сайт jaccofashion.com Доставка замовлення, вартістю до 250 доларів - безкоштовна. Вибір дуже широкий, але на мій смак, одяг трохи дивна. Хоча, зрозуміло, що в Китаї, Кореї та Японії мода трохи відрізняється. Сам каталог - трохи незручний, проте дещо мені дуже сподобалося: в описі кожного товару вказується довжина і ширина всього, що тільки можна виміряти. Це дуже зручно. Так, завдяки цим описам, я дізналася, що можу дозволити собі не найменший розмір, а навіть M і L. Моя самооцінка піднялася до піднебесних висот !!!

І ось, окрилена своїми новими розмірами, я вибрала для проби три речі: дві кофтинки і штани. Всього на 70 $.

Замовлення було зроблено 29-го березня.

П'ятого квітня нам написали, що у них немає кофтинки такого кольору, як я вибрала, і запропонували інший колір. Я погодилася.

7-го квітня магазин сповістив нас про те, що замовлення відправлений.

Сьогодні ми отримали посилку. Посилка виглядала швидше як невелика бандероль. До сих пір дивуюся, як хитрі азіати примудрилися впихнути туди три речі. По крайней мере, мені потім не вдалося так добре скласти їх.

І ось довгоочікувана мить - примірка !!! Все підійшло ідеально, єдине - штанці могли б бути і достовірніше. Так що у мене, виявляється, цілком навіть довгі ноги!

Що ж, жіночу логіку складно догодити, так що додамо до нашої посилці меду ложку дьогтю. Отже: штани закороткі. Літня кофточка зроблена з зовсім тонкої тканини, на зображенні в магазині цього не видно, хоча і чесно написано, що вона зроблена з бавовни. А найсмішніше - те, що на ній немає ніяких виточок! Загалом, вона не розрахована на наявність хоч якогось бюста! Так що ми з моєю фігурою ледь втиснулися в неї. Що, з одного боку, теж вельми порадувало! Біла трикотажна кофтинка трохи широкуватий і, за словами мого чоловіка, виглядає зовсім дешево. Але мені вона подобається своїм незвичайним виглядом. Правда, спочатку я замовляла білу з чорним, але мені її поміняли на білу з рожевим. Дуже миленько. Буду в ній будинку ходити.

Зареклася робити найближчим часом покупки в інтернет-магазинах. Та тільки-но зайшла в цей азіатський магазинчик, щоб порівняти отриману одяг з її зображенням, як знову захотілося придбати собі кілька дрібничок, в тому числі і преміленькая сумочку. Страшенно цікаво, як вони б впихнули її в бандерольку!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача