Статьи

Завантажити WebMoney Keeper Classic безкоштовно російська версія

Оновлення: 11-03-2017, 23:17 Версія програми: 3.9.9.8 Розробник WM Transfer Ltd Система: Windows Поширюється: Безкоштовно Розмір: 35,3 Мб завантажень 103 483 WebMoney Keeper Classic

Завантажити програму WebMoney Keeper Classic безкоштовно з офіційного сайту російською мовою для ОС Віндовс 7, 8, 10, XP. Програма Вебмані кіпер класик для управління вашим електронним гаманцем Webmoney.

Webmoney Keeper Classic - це офіційний клієнт популярної платіжної системи під назвою Webmoney, послугами якої на сьогоднішній день активно користуються десятки мільйонів людей по всьому світу!

У всіх нас часом виникає необхідність зберігати хоча б частину своїх грошей в електронному вигляді, та й не дивно, адже навіть банки намагаються надати своїм клієнтам персональні онлайн-системи для проведення платежів. Однак до популярності сервісу Webmoney їм ще дуже далеко. Тут Ви зможете повністю контролювати всі дохідні і видаткові операції навіть не виходячи з дому!
Сам сервіс був заснований в 1998 році і на той момент розвивався досить повільно, але з плином часу і прогресом всесвітньої павутини він набирав обертів і зараз є одним з найпопулярніших способів розрахунку за грошовими операціями в мережі. Навіть фрілансерам, які працюють віддалено в більшості своїй оплата проводиться не на картку банку, а саме на електронні WMR, WMZ-гаманці.

Що це за приставка така - WMR, WMZ
Що це за приставка така - WMR, WMZ? По суті, вона призначена для чіткого позначення зберігається на тому чи іншому гаманці валюти. WMR - рублі, WMZ - американські долари, WME - євро, і.т.д. Ці гроші, як і всі інші, прив'язані до курсів, тому не варто переживати, що коли-небудь вони втратять свою цінність. Можливість того, що це станеться дорівнює аналогічному події з їх реальним втіленням.

В системі також використовується атестат різного ступеня. Він впливає як мінімум на ваші переваги - наприклад, на максимальну суму коштів, яку можна зберігати на гаманці та ліміти на різні витратні операції. Варто врахувати, що персональний рівень атестата необхідний в основному тим, хто продає будь-які товари і послуги в мережі, тому звичайному користувачеві з головою вистачить і початкового рівня.

Після завантаження програми з нашого сайту і її установки не забудьте зберегти файл ключів, виданий Вам автоматично, оскільки в разі його втрати відновлення доступу буде вельми проблематичним.

WebMoney Keeper Classic

Стандартний
установник Безкоштовно!

uBar

check

Офіційний дистрибутив WebMoney Keeper Classic check close Тиха установка без діалогових вікон check close Рекомендації по установці необхідних програм check close Пакетна установка декількох програм check

  • Схожі програми
  • Відгуки користувачів

Що це за приставка така - WMR, WMZ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача