Статьи

Завантажити VITO Voice2go v1.52: Голосове управління Вашим КПК - програми для Pocket PC (Windows Mobile, Windows CE). Qtek Loox iPAQ Axim i-Mate T-Mobile HTC Mitac pocketpc E-Ten комунікатор смартфон Завантаження програмного забезпечення для КПК Windows Mobile, 5.0, Pock ...

 1. кейгени, кряки - ліки, серійні номери, ключі та посилання на варезні сайти

Голосове управління Вашим КПК
Завантажити програму: - «оцінка: 3.789» +
«Гірше ваша оцінка краще» групи програми:

Звук, музика, медіа : інше

додана: 22.09.2005
оновлена: 13.01.2009
автор програми:

Vito Technologies
www.vitotechnology.com/

програма:

демо версія

сумісна з Pocket PC:

будь-який процесор
Pocket PC (Windows CE 3.0) і вище

файл скачали:
сьогодні: 0, вчора: 0, тиждень: 0, місяць: 8, всього: 5118

опис:

VITO Voice2Go [войс-ту-гоу] тепер працює на Windows Mobile 5.0 і Windows Mobile 6.0 - програма голосового управління для Windows Mobile КПК, яка дозволяє управляти Вашим КПК Вашим власним голосом! З VITO Voice2Go Ви можете забути про необхідність натискати екран стилусом - що за нудне і старомодне заняття!

Тепер все, так, всі операції з КПК здійснюються просто, повідомляючи комп'ютера, що Ви хочете - російською мовою, так, як Ви хочете:
 • Запуск і завершення програм
 • Дзвінки Ваших контактів
 • Зміна системних налаштувань
 • Натискання будь-яких кнопок і запис макросів

Основні характеристики:

 • Телефонуйте Вашим контактам! Voice2Go - це система голосового набору для Вашого КПК. В основному, КПК не мають вбудованої функції голосового набору, а Voice2Go заповнює цю прогалину. Дайте голосові команди імен Ваших контактів і набирайте їх номери, ні до чого не торкаючись.
 • Хто Вам телефонує? АОН став розумнішим. Тепер Ви можете чути ім'я абонента. Voice2Go голосно скаже команду, яку Ви записали для абонента, а потім включить дзвінок. Після того, як Ви почуєте, хто дзвонить, Вам залишається просто сказати «чарівне слово», щоб відповісти на дзвінок (або скинути дзвінок, якщо Ви сьогодні не в настрої розмовляти з ким би то не було крім Вашого КПК)!
 • Запускайте програми своїм голосом! Voice2Go дозволяє запускати будь-які встановлені програми, просто вимовивши їх назва або записану команду. Таким чином, це додаток - прекрасне рішення для управління вашим Windows Mobile КПК.
 • Говоріть російською мовою? Voice2Go зрозуміє Вас! Voice2Go не прив'язаний до якогось конкретного мови або вимовою. Ви і тільки Ви записуєте свої власні команди. Voice2Go створений, щоб розуміти саме Вас!
 • Чарівне слово - це слово, яке Ваш КПК очікує від Вас, щоб почати діяти! Промовте магічне слово, і Voice2Go включиться і буде чекати Вашу наступну команду - запустити додаток, набрати телефонний номер, або зробити що-небудь ще. З чарівними словами Вам не потрібно навіть торкатися до Вашого КПК. Промовте магічне слово, потім команду - і готово! Не забудьте підключити Ваш КПК до джерела зовнішнього живлення перед включенням режиму чарівного слова. Вашій КПК потрібно багато енергії, тому що він весь час слухає, що Ви скажете.
 • Хочете більшого? Voice2Go має функцію запису макросів: Ви можете записати будь-які дії Ви здійснюєте стилусом (натискання кнопок, меню, екрану і т.д.) і виконувати їх потім своїм голосом!

переваги:

 • Програма заснована на Windows Mobile алгоритмі розпізнавання голосу, розробленому VITO Technology
 • Точне розпізнавання голосу навіть в поганих умовах
 • Голосові команди можуть бути збережені в архів і відновлені.
 • Програма сумісна з КПК і комунікаторами.
 • За замовчуванням підтримує Windows Mobile контакти

Зміни в поточній версії:

 • Абсолютно новий інтерфейс програми
 • Today plug-in
 • Гарячі кнопки: натисніть апаратну кнопку і промовте голосову команду
 • Знижена чутливість Чарівного слова, щоб зменшити неправильне розпізнавання команд
 • Можливість видаляти макроси

12.12.2007 5:48 - VitOl

Навіщо вам ключик? Сечйас будь-яку програму VITO можна купити за 5 $ через СМС.


24.12.2007 18:39 - KID

не надто зручна прога, список контактів розпізнає погано, причому для кожного контакту потрібно вводити кодове слово, а якщо їх більше 200 ..., розпізнає команди теж огидно. Не варто купувати. А ціна дійсно 5 баксів за СМС до Нового року.


Ще раз звертаємо увагу, що

кейгени, кряки - ліки, серійні номери, ключі та посилання на варезні сайти

якщо Ви не знаєте як знайти або використовувати ту чи іншу утиліту або програму для вашого КПК, комунікатора, смартфона, або іншого гаджета, як налаштувати їх, розібратися - пишіть свої запитання в форумі сайту Все про Pocket PC і Windows Mobile . Там же, в безлічі інших подфоруму ви знайдете друзів і обговоріть ваші хобі, від музики до фото, сім'ї та науки, а не тільки про PDA.

до публікації на нашому сайті в коментарях заборонені, як і несанкціонована реклама (спам). Ми підтримуємо авторів програм і розвиток легального програмного забезпечення. Також ми закликаємо Вас підтримувати авторів, особливо створюють безкоштовні (freeware) програми.

Реєстрація товарного знака в Україні patent.km.ua . Telephones, address and opening times for shops, post and banks in the UK

з цією програмою закачують: популярні новини:
в цьому розділі ще не голосували ні за одну новину ...
Хто Вам телефонує?
Говоріть російською мовою?
Хочете більшого?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача