Статьи

Завантажити антивірус безкоштовно без реєстрації на 1 рік

 1. 2. Безкоштовний антивірус панда
 2. панда Хмара
 3. Zonealarm AV
 4. Список безкоштовний антивірус дозволені для комерційного використання
 5. Comodo
 6. Panda
 7. завантажити Unthreat

антивірусні  компанії витрачають багато сил, часу, ресурсів для свого програмного забезпечення, щоб не відставати від новітніх шкідливих програм, створених поганими хлопцями, які завжди намагаються бути на крок попереду

антивірусні компанії витрачають багато сил, часу, ресурсів для свого програмного забезпечення, щоб не відставати від новітніх шкідливих програм, створених поганими хлопцями, які завжди намагаються бути на крок попереду. Ось чому велика частина антивірусного програмного забезпечення, пакетів підписки, вимагають щорічного продовження, щоб продовжити скачування останнього визначення і механізм оновлення. На щастя, є цілий ряд авторитетних, популярних антивірусних компаній, таких як AVG, АВАСТ, Авірі, без реклами як відомо, що пропонує безкоштовна версія антивірусного програмного забезпечення для комп'ютерних користувачів: встановити і захистити свій комп'ютер від шкідливих програм.

Список безкоштовний антивірусів - дозволено для некомерційних організацій

 • Аваст
 • панда
 • Zonealarm

Список для комерційного використання

 1. Аваст - Антивірус російською Безкоштовно

Аваст! безкоштовний антивірус строго заборонений для комерційного використання, але він дозволений для певних некомерційного освітнього закладу або некомерційні публічних бібліотек в США перевірити їх ліцензійну угоду в PDF файл пункт № 2.

Завантажити avast! Безкоштовно російською мовою

Та хоч на китайському, під час переходу за посиланням вас автоматично перенаправить на мову вашої країни.

2. Безкоштовний антивірус панда

Сторінка правове повідомлення нам сказала, що безкоштовна версія не може бути використана в комерційних цілях або в корпоративних середовищах. Однак, якщо ви берете не «для бізнесу" тоді є Панда антивірус безкоштовна версія, надається безкоштовно тільки для домашніх користувачів і "некомерційним організаціям".

панда Хмара

 1. Zonealarm + Брандмауер

Будь-які безкоштовні версії продуктів антивірусів може бути використаний не для прибутку благодійна установа, за винятком державних і освітніх установ. Ви можете знайти цю інформацію на їх офіційному ліцензійну угоду з кінцевим користувачем сторінки пункт 2.1.

Zonealarm AV

хоча безкоштовні антивірусні продукти є абсолютно безкоштовними для використання, більшу частину часу є одна заковика, де ви, швидше за все, знайдете деякі функції, які забезпечують додатковий захист. Крім цього, слово "безкоштовно" не обов'язково означає без обмежень. Якщо ви читали довго, нудно кінцевого користувача ліцензійної угоди (eula), яке відображається під час установки, яку більшість з нас ігнорують і сліпо натисніть на кнопки, щоб продовжити установку, він містить дуже важливу інформацію, де ви зможете встановити і використовувати безкоштовне антивірусне програмне забезпечення. Велику частину часу безкоштовний антивірус призначений тільки для особистого, некомерційного домашнього використання, в той час як академічні інститути, бізнес, комерційних, корпоративних або урядових використання заборонено. Ви або ваша компанія можете бути сильно оштрафований, якщо виявлять, порушення ліцензійну угоду. Для Вашої зручності ми переглянули всі частини безкоштовних антивірусів ліцензійних угод і склали список тих, які можуть бути використані без обмежень. URL на офіційний договір та скріншот теж включений в якості доказу даного дослідження.

Список безкоштовний антивірус дозволені для комерційного використання

 1. Comodo Антивірус

обидва антивіруса Internet Security може використовуватися для комерційного і особистого використання. Ця ліцензійна угода в якому дуже ясно сказано в їхньому документі угоди, які можуть бути завантажені з офіційного сайту компанії Comodo. Відвідайте посилання нижче, натисніть на Comodo рішень в області безпеки, Інк. вкладку і клацніть на антивірус Avast або Comodo документ антивірусне ліцензійну угоду в форматі PDF. Зверніться до пункту 2.1 в друга сторінка PDF-файлу. Взяти до відома, що вони мають певні ліцензійною угодою на будь-який номер версії. Тому переконайтеся, що ви перевірити, що умова використання залишається тим же, коли ви оновили до нової версії.

Comodo

 1. антивіруса Panda

Безкоштовна версія антивіруса Panda - не має будь-яких обмежень у використанні на всіх ПК, операційних системах. Ви можете використовувати його для особистих і комерційних цілей, в будь-яке місце, включаючи офіс, сервера, навчальних закладів і т. Д. Ви можете знайти цю заяву на сайті clamav з часто задаються № 4. Як clamav і антивіруса Panda були придбані замовлення, прочитайте Часті запитання антивіруса Panda, розміщеної на сайті clamav.

Panda

 1. Nano Антивірус

Nano Антивірус може бути використаний без будь-яких обмежень, інформація розміщена на їхньому сайті в розділі ліцензійну угоду.

Завантажити Nano Антивірус ліцензійний договір

 1. Microsoft Security Essentials

Багато людей подумали б, що Microsoft Основи безпеки може вільно використовувати без будь-яких обмежень операційної системи Windows несе довічну ліцензію, але на жаль їх ліцензування сказало по іншому. Відповідно до першої точки в Microsoft Основи безпеки, умовами ліцензії сторінки, який розміщений на їхньому сайті, Ви не можете використовувати програмне забезпечення на більше 10 комп'ютерів, якщо ви керуєте малим бізнесом. Використання ММП в державних, навчальних закладів обмежений.

Microsoft Security Essentials

 1. UnThreat

Антивірус UnThreat угоди не містять дуже чіткі Умови використання, заявивши, що можна використовувати без реклами. Ми зв'язалися з ними через їх офіційний контактну форму з проханням пояснення можуть бути використані використовуються для проведення корпоративних, комерційних або освітніх установ. 5 днів тому ми отримали відповідь від них, що підтверджує, що "безкоштовна версія UnThreat, може використовуватися без будь-яких ліцензійних зборів". Будь ласка, див. Скріншот нижче для доказу.

завантажити Unthreat

Невідомий обмеження використання

 • 1. Виконати Лайт - Перегляд ліцензійної угоди
 • 2. Зростання Antivirus 2018 - вид ліцензійної угоди
 • 3. ZenOK - вид ліцензійної угоди
 • 4. Roboscan - вид ліцензійної угоди

Ми також перевірили ліцензійну угоду кінцевого користувача, щоб захиститися від настирливої ​​реклами, пропонують компанії: AVG, Авіра компанії clearsight, цифровий захисник, ландшафтному, Форпост Люкс безпеки, комп'ютер , Інструменти, Preventon, системи Returnil безпечний, UtilTool, Zillya! і всі вони виключно для особистого некомерційного використання тільки для домашнього користування.

Все на цій сторінці призначені для будь-якої ОС ПК, антивіруси виндовс 7, 8,9,10,11,12 ХАХА і так далі, андроїд


Додати коментар

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача