Статьи

Завантажити новий хороший браузер. Нові та найкращі інтернет браузери для Windows

 1. Частина 1. Шукаємо швидкий браузер в стані Chromium
 2. Частина 2. Шукаємо швидкий браузер в стані Gecko
 3. Найшвидші браузери для Windows 7 і 8
 4. Швидкий браузер для Windows 10
 5. Браузери, які підтримують Windows XP
 6. "Використовувати легкий браузер для слабкого комп'ютера".
 7. Перевіривши роботу браузера K-Meleon на нетбуці і переконавшись, що він дійсно легкий браузер для слабкого...

За службовим обов'язком мені доводиться підтримувати в робочому стані кілька комп'ютерів вельми поважного віку. У плані «заліза» це не складно - благо, машинки, випущені років 10 назад, часто зібрані (спаяні) якісніше, ніж сучасний ширвжиток. А ось в плані програмного забезпечення задача важче. Найбільший головний біль для мене - це антивіруси і браузери. І ті, і інші дуже охочі до оперативної пам'яті , Яка, на жаль, в дефіциті (останні 1,5 року бюджет на оновлення комп'ютерів в школі прагне до нуля, і невеликий апгрейд вдається зробити тільки в разі повного виходу з ладу старого заліза). А між тим, і антивірус і браузер дуже бажано періодично оновлювати. Про вибір антивіруса ми поговоримо як-небудь іншим разом, а сьогодні я спробую знайти самий швидкий браузер для старих комп'ютерів.
Для початку - невелика передісторія. До недавнього часу на всіх старих комп'ютерах я встановлював стареньку Opera 12. Але, на жаль, в один прекрасний день, в цьому чудовому колись браузері став криво відображатися життєво важливий сайт - електронний журнал. Що ж, довелося прощатися зі старою Оперою і шукати альтернативи.

Насамперед, звісно ж, я перевірив, як себе поведе на стареньких машинах свіжа Opera. На жаль, як і очікувалося, Opera 30 (на момент мого експерименту ця версія була актуальною) повела себе як типовий Chromium-браузер: з'їв купу пам'яті, змусивши комп'ютер сильно свопи (IDE-диском, хех ...). Трохи краще йшли справи з іншими типовими хромо-клонами (яндекс.браузер, власне Chrome). Щодо пристойно себе веде свіжий Firefox 40, але у нього спостерігаються явні проблеми з отрисовкой інтерфейсу (гальмує) і споживання пам'яті все ще досить високо (особливо при відкритті 2-3 вкладок). Що ж, раз відомі всім браузери із завданням не справляються, спробуємо різну екзотику.

Частина 1. Шукаємо швидкий браузер в стані Chromium

Приємно мене здивував в плані швидкості. Являючи собою надбудову над Internet Explorer, він працює досить спритно і від'їдає не надто багато пам'яті. Але, на жаль, все це щастя є тільки на Windows 7, а найслабші машини у мене працюють під Windows XP. Ні, під Windows XP згаданий SlimBrowser прекрасно працює, але движок IE8, на жаль, безнадійно застарів і мало чим відрізняється за якістю рендеринга від тієї ж Opera 12-.

Далі я вирішив випробувати «незвичайні» варіації на тему Chromium. Кандидатів набралося аж цілих три. Перший з них -. Він позиціонується розробниками як легкий і швидкий браузер. В цілому, це твердження відповідає істині - для хромо-клона Midori дійсно досить легкий і швидкий. Але, на жаль, на комп'ютерах з 1 гігабайтом оперативної пам'яті (а тим більше - з 512 мегабайтами) він легкий недостатньо.
Другий кандидат - китайський. Молодший брат добре відомого Maxthon'а з'явився на світ близько року тому. По суті він являє собою урізаний до межі Chromium. Працює дійсно досить спритно, але пам'яті споживає все таки забагато. Я б порадив його швидше як доповнення до основного браузеру на нормальних машинах (коли потрібно швидко почитати щось, не чекаючи завантаження основного браузера - Nitro вантажиться майже миттєво). Але для старих комп'ютерів цей браузер не годиться.

Нарешті, останній Chrome в моєму експерименті - це OpenSource проект. Розробник позиціонує його як наступника старої-доброї Opera, але на сучасному движку (вгадайте, якому?). Правда, з технічної точки зору цей браузер побудований трохи інакше - він не створює окремий процес на кожен чих. Ця особливість дозволяє Видрі (а саме так перекладається з англійської назва браузера) непогано заощаджувати пам'ять. У плані швидкості роботи і функціональності у Otter'а теж все досить непогано. Але, на жаль, поки він дуже сирий і недостатньо стабільний для повсякденного використання. Та й інтерфейс, якщо чесно, залишає бажати кращого ... До того ж, Otter по суті - театр одного актора (в сенсі - розробника) і надії на швидке доведення проекту до легкотравного стану, на жаль, майже немає.

Otter Browser. В надрах тундри Видра в гетрах ...

Частина 2. Шукаємо швидкий браузер в стані Gecko

Що ж, раз Chrome-спільнота в плані швидкості ні чим порадувати не може, спробуємо звернутися до другої протиборчої сторони і подивимося браузери на основі движка Gecko. Цей движок серед розробників популярний не менше, хоча зі своєю специфікою. Якщо на базі Chromium (і Blink) будують браузера в основному різні комерційні компанії (Otter - рідкісний виняток), то Gecko більш популярний у OpenSource-спільноти. На жаль, спільнота це, здебільшого, зайнято зміною базової функціональності Firefox, в результаті чого на світ з'являються клони вогнелис (або Огнепанди - кому як більше подобається) з різними наборами функцій. На цьому фоні виділяються кілька проектів, які роблять оптимізовані збірки під специфічні платформи. Серед них лише два зосереджують сили на підвищенні швидкості роботи Firefox. Перший проект -. В його рамках роблять збірки, що працюють (по завіреннях розробників) на 25% швидше оригінального FF. До недавнього часу в рамках проекту PaleMoon була навіть окрема збірка, оптимізована для Windows XP, але в зв'язку з припиненням офіційної підтримки цієї ОС її випуск згорнули. Однак же, до цієї пори існує окремий білд для слабких машин на базі Atom, який можна використовувати на будь-яких старих комп'ютерах.
У плані швидкості PaleMoon дуже порадував - суб'єктивна швидкості запуску браузера і завантаження сторінок на комп'ютері з 1 Гбайт ОЗУ навіть вище, ніж при роботі з Opera 12 (хоча пам'яті він їсть трохи більше). Інтерфейс, до речі, промальовується помітно швидше, ніж у предка в особі FF (позначається випиляний Australis). Правда, для більшої зручності роботи «місячний» браузер доведеться трохи допив (зокрема - і включати в настройках). В цілому ж враження від цього браузера - найприємніші. По мимо всього іншого, PaleMoon підтримує розширення від FireFox, а значить розширити його функціональність буде досить просто.


Нарешті, останній претендент на звання «найшвидшого браузера для старих комп'ютерів» - браузер. Цей проект, що з'явився ще на зорі популярності Firefox, багато років перебував у сплячці і лише недавно почав відроджуватися. По суті своїй це дуже далекий родич Firefox, який взяв від свого предка лише движок Gecko. В силу дальності спорідненості K-Meleon не підтримує розширення від оригінального Firefox і не буде наслідувати всі його проблеми (швидкість роботи - зокрема). В результаті маємо дуже спритний і досить функціональний браузер. За швидкістю роботи на сьогоднішній день - K-Meleon лідер. Однозначно рекомендувати його до використання заважає лише недоладний інтерфейс і перевантаженість не всім потрібними функціями.


K-Meleon 74. Найшвидший браузер ...

В якості висновку. За результатами кількаденного тестування (в тому числі - на реальних користувачів) я особисто зупинив свій вибір на PaleMoon (точніше - на його збірці для Atom). В умовах сильної нестачі оперативної пам'яті він працює помітно швидше за всіх інших браузерів. На комп'ютерах з 512 мегабайтами оперативної пам'яті кращі результати в плані споживання пам'яті показав K-Meleon, однак користувачі майже в 100% випадків скаржаться на його незручний інтерфейс (читай - на незвичний зовнішній вигляд і нестандартне розташування елементів управління). В теорії все це можна вирішити шляхом тонкої настройки інтерфейсу (благо, K-Meleon таку можливість надає), але на практиці різниця в швидкості роботи з PaleMoon так велика. Остаточне рішення, втім, за вами.

Оновлено 18 березня 206 року
Я протестував ще парочку програм, які претендують на звання «найшвидший браузер для старого комп'ютера». Мої враження - в.

Залежить від провайдера, потужності комп'ютера і браузера, що використовується в Windows. Це здається несуттєвим, але додаток, яке ви використовуєте для доступу до мережі, може впливати на швидкість завантаження сторінок.

Який браузер для Windows працює швидше за всіх?

Один і той же «оглядач інтернету» проявляє себе інакше в різних версіях Windows. Давайте дізнаємося про найшвидше браузері для Windows 10, розглянемо, які програми варто встановлювати в інших версіях цієї системи.

Найшвидші браузери для Windows 7 і 8

Для початку пропонуємо зупинитися на добірці оглядачів для сьомий і восьмий версії системи, оскільки вони найбільше поширені серед користувачів. Для цього ПО найкраще підійдуть такі програми:


Для цього ПО найкраще підійдуть такі програми:

Швидкий браузер для Windows 10

Не так багато користувачів вже встановило собі останню версію Windows 10. Але питання вибору браузера для цієї системи саме на часі, і в першу чергу ми розглянемо новинку компанії - Microsoft Edge .

Логічно було б припустити, що саме цей браузер максимально пристосований для 10 версії. В принципі, так воно і є - працює він дуже швидко, має високу продуктивність. У нього просте і лаконічне оформлення, він зрозумілий для простих користувачів. Додаток має достатній набір налаштувань для просунутих користувачів і має кілька цікавих функцій, наприклад, режим читання або можливість малювати на сторінках. Він не відстає по продуктивності від Chrome, але вимагає великої кількості оперативної пам'яті.


Він не відстає по продуктивності від Chrome, але вимагає великої кількості оперативної пам'яті

Який браузер встановити, якщо ви не хочете користуватися Microsoft Edge на Windows 10? Гідною йому заміною буде той же Chrome, Waterfox - аналог «лисиці» або будь-який з перерахованих вище менш відомих браузерів. Вибір грунтується на показниках продуктивності і кількості оперативної пам'яті на самому комп'ютері. Ці складові грають навіть більшу роль, ніж вибір спритною програми.

Браузери, які підтримують Windows XP

Залишається ще дуже багато слабких комп'ютерів, яким протипоказаний перехід на будь-яку більш нову операційну систему Windows - вони просто не витримають такого навантаження.

Уточнимо, що, наприклад, популярний у всьому світі Chrome вже не підтримує старенький XP. Але для нього є не менше гідні альтернативні браузери:

 1. K-Meleon. Він знову займає перше місце в нашому списку через свою легкості - він відмінно справляється з завданнями і при цьому забирає мінімум ресурсів комп'ютера, зокрема, оперативної пам'яті. А значить, забезпечує високу продуктивність і таку ж швидкість завантаження сторінок. Рекомендуємо придивитися до нього, якщо ваш комп'ютер слабкий.
 2. Opera. На офіційному сайті продукту повідомляється, що цей браузер все ще підтримується в системі XP, тому сміливо встановлюйте його на свій комп'ютер з цим ПО. Opera вимагає значно більшої кількості ресурсів, тому радимо не відкривати занадто багато вкладок, щоб не страждати від зависання або вильоту програми.
 3. Internet Explorer. Це не найшвидший браузер для Windows XP, але він за замовчуванням встановлюється в системі Windows і буде працювати в будь-якій її версії. Багато користувачів відзначають, що в останніх версіях він став значно краще, і всі звичні стереотипи про його нестабільності просто перебільшені.


Багато користувачів відзначають, що в  останніх версіях  він став значно краще, і всі звичні стереотипи про його нестабільності просто перебільшені

Ми проаналізували список найшвидших браузерів, дізналися, які продукти заслуговують на увагу і установки. Рейтинг може відрізнятися в залежності від версії Windows . Швидкість роботи програми безпосередньо пов'язана з кількістю оперативної пам'яті на комп'ютері. При виборі радимо дотримуватися балансу і користуватися браузером, який добре проявить себе в зв'язці з можливостями вашого ПК.

На сьогоднішній день, мабуть, ні одна людина не може уявити собі життя без інтернету, без можливості спілкування, можливості скачати потрібне, спілкуватися по відеозв'язку безкоштовно, дивитися безкоштовно відео і багато чого іншого. Життя сучасної людини розділилася на дві частини. Перша - реальна, друга - віртуальна. Інтернет став одним з основних джерел інформації. Без нього досить важко уявити життя сучасної людини, тому сили програмістів і фізиків спрямовані на постійну модернізацію інтернет-простору, створення якісних безкоштовних інтернет-ресурсів.

Без чого доступ в інтернет буде неможливий? Наприклад, Ви встановили вдома роутер або підключили виділену мережу будь-якого інтернет-провайдера, однак все це можна назвати марною тратою грошей, якщо на Вашому комп'ютері не встановлено браузер.

Браузер - це спеціальна програма , Яка надає доступ до інтернет-сторінок. На сьогоднішній день існує ціла безліч браузерів від різних виробників, більшість з яких ви можете скачати безкоштовно у нас. Браузерів настільки багато, що вибрати з усіх кращий браузер неймовірно важко, і часом практично неможливо. Кожен з веб-оглядачів, які можна знайти у нас, володіє перевагами і недоліками, тому чому радіти, вирішивши скачати безкоштовно той чи інший браузер, і з чим миритися вибирає кожен самостійно. Звичайно ж, в першу чергу компанії-виробники випускають нові програми браузери для операційної системи Windows , Оскільки її користувачів абсолютна більшість.

Раз Ви читаєте цю статтю, значить, Ви хочете завантажити новий браузер безкоштовно на свій комп'ютер. Для того, щоб знайти для себе кращий браузер і завантажити його безкоштовно, Вам необхідно визначитися з тим, які функції для інтернет-серфінгу у Вас в пріоритеті. Наприклад, якщо Вам найбільше важлива швидкість, значить, кращим для Вас буде скачати безкоштовно найшвидший браузер. У тому випадку, якщо на першому місці у Вас не швидкість, а, скажімо, зручність інтерфейсу, найкращим для Вас стане завантажити безкоштовний оглядач, який містить в собі величезну кількість віджетів, експрес-панель і досить гнучкі настройки інтерфейсу.

На нашому сайті Ви можете знайти спеціальний розділ, в якому зібрані всі існуючі браузери для Windows, кожен з яких ви можете отримати абсолютно безкоштовно. Серед них Ви знайдете і зможете безкоштовно скачати найпопулярніші як, наприклад, Opera, Apple Safari, Mozilla Firefox , Google Chrome , Так і менш відомі браузери, типу Chromium, Pale Moon, Maxthon, Byffox і багато інших, які ви теж можете скачати у нас безкоштовно. Всі ці браузери для інтернету мають свої плюси і мінуси, тому вибір завжди залишається за кожним з Вас, що ви хочете завантажити і чим користуватися.

Вам не варто турбуватися про те, що Ви можете скачати не найсвіжіший продукт. На нашому сайті представлені тільки нові браузери, тому не витрачайте час на пошук більш свіжих версій . Всі браузери, які можна скачати у нас, виставлені тільки в останніх версіях.

Абсолютно кожен браузер містить докладний опис , В якому зрозумілим для кожного мовою розказані його основні можливості і недоробки. Прочитавши це опис, і подивившись скріншоти, Ви легко вирішите, чи варто завантажити цей браузер або краще пошукати інший. Все що Вам залишиться потім - це завантажити і встановити обраний браузер на свій стаціонарний комп'ютер або ноутбук.

Обов'язково варто відзначити, що кожен браузер скачати можна без реєстрації на сайті, що значно заощаджує Ваш час. Більш того, скачати інтернет-браузер з нашого сайту не тільки швидко, але і абсолютно безкоштовно. Ми не вимагаємо від Вас грошей, так само, як і не вимагають їх самі виробники. Безкоштовні браузери безкоштовні усе, чого тільки у використанні, так і в скачуванні, тому будьте обережні і не потрапляйте на виверти шахраїв.

На цій сторінці представлено більше двох десятків браузерів, які надані у вільному доступі. Абсолютно кожен користувач Інтернет-мережею зможе завантажити безкоштовно на свій смак браузер, завантажити його безкоштовно на свій комп'ютер, встановити і борознити простори всесвітньої павутини!

Легкий браузер для слабкого комп'ютера . Огляд.

"Використовувати легкий браузер для слабкого комп'ютера".

Таке питання для мене "стало руба", приблизно рік тому, коли мій старий нетбук, став працювати все гірше і гірше, коли вже не стала допомагати для поліпшення продуктивності нетбука, перевстановлення Windows і повна чистка нетбука від пилу і бруду.

Але продовжувати використовувати цей нетбук, мені було необхідно, як засіб для роботи в інтернеті.


Після рішення знайти легкий браузер для слабкого комп'ютера я перебрав і перепробував не один десяток браузерів і зупинився на браузері K-Meleon. Це повноцінний, але мало відомий браузер російською мовою.

Перевіривши роботу браузера K-Meleon на нетбуці і переконавшись, що він дійсно легкий браузер для слабкого комп'ютера я вирішив перевірити його на інших своїх комп'ютерах, як там він працює.

Така перевірка показала, що браузер K-Meleon, дійсно найлегший браузер для слабкого комп'ютера з усіх браузерів, які я тестував.

Статистики порівняння швидкодії браузера K-Meleon в порівнянні з іншими браузерами, я Вам не приведу. Це моє, «чисто візуальне думка». Я порівнював, як швидко запускаються браузери і як швидко завантажуються однакові сторінки на сайтах.

Нижче в статті я розповім і про інших легких браузерах для слабких комп'ютерів.

1. K-Meleon - це дуже швидкий, легкий і настроюється браузер на движку Gecko, розробленому Mozilla і використовуваному також в Firefox. Браузер K-Meleon є вільним програмним забезпеченням, з відкритим вихідним кодом, випущеним у відповідності з ліцензією GNU General Public License. Браузер K-Meleon розроблений спеціально для операційних систем сімейства Microsoft Windows (Win32).

Заходьте на офіційний сайт, вибирайте версію браузера, інсталятор або Портабельная версію, завантажуйте і запускайте.

Браузер запуститься. Скажу відразу, що інтерфейс браузера має свої особливості і якщо чесно для мене він не дуже зручний.

Так наприклад для експорту моїх закладок в K-Meleon не передбачений експорт з HTML файлу і мені довелося, спочатку експортувати мої закладки в браузер Internet Explorer і вже з IE, експортувати закладки в K-Meleon.

Але, це невелика незручність на яке можна і не звертати увагу, головне, що K-Meleon дійсно легкий браузер і добре працює на слабких комп'ютерах.

Завантажувати браузер K-Meleon потрібно на цій сторінці.

Браузер SlimBrowser, має масу функцій (Автоматичне заповнення форм, швидкий менеджер завантажень, переклад веб-сторінок і тексту, блокування спливаючих вікон і настирливої ​​реклами та багато іншого), які Вам сподобаються.

Просто зайдіть на офіційну сторінку і самі прочитайте, там все російською мовою.

Завантажувати браузер SlimBrowser потрібно на цій сторінці.

3. Наступний легкий браузер, це мабуть браузер Opera. Що мені найбільше подобається в браузері Opera, так це (безкоштовний анонімайзер), який дозволяє мені відвідувати заблоковані сайти, такі як Linkedin. Безкоштовний VPN потрібно підключити самому в налаштуваннях Opera. Включити безкоштовний VPN в браузері Opera Ви можете в Настройках - вкладка Безпека - поставте галочку у VPN.

Насправді визначити, який найлегший браузер для слабкого комп'ютера, це справа складна. Так як всі виробники браузерів прагнуть робити їх більш легкими і найлегший браузер, який був вчора, сьогодні вже може бути і не найлегшим.

завантажувати браузер Opera потрібно на цій сторінці.

4. Як приклад, ще недавно мене багато в чому влаштовував браузер Яндекс, але мені не подобалася його "ваговитість", правда вже зараз працюючи в цьому браузері, я не бачу істотних відмінностей у швидкодії в порівнянні з тією-ж Opera.

А такі функції, як вбудований перекладач, система безпеки Protect, яка перевіряє сайти і файли на віруси, блокує сторінки шахраїв, береже мої паролі і дані банківських карт, а також захищає платежі в інтернеті та інші функції, мені дуже подобаються.

Завантажувати браузер Яндекс потрібно на цій сторінці.

Мало не забув розповісти ще про двох хороших браузерах, які підпадають під категорію "легкий і безпечний браузер", це браузери від відомого розробника в сфері безпеки Comodo.

Легкі і безпечні браузери від Comodo:

1. Comodo Dragon - це браузер на движку Chromium і перероблений розробниками для більшої безпеки.

Comodo Dragon за словами розробників, спеціально створювався, як більш легкий і безпечний браузер. Що пропонує користувачам всі функції Chrome плюс рівень захисту і конфіденційності, який користувачі можуть отримати тільки з Comodo Dragon. Включаючи рівень секретності, який на багато вище ніж у Chromium.

Comodo Dragon має технологію валідації домену, яка визначає і відокремлює сертифікати SSL високого і низького рівня.
Зупиняє кукіси і інших Веб-шпигунів.
І запобігає всі відстеження завантажень браузера для забезпечення Вашої безпеки.

Від себе хочу додати, що я довгий час користувався цим браузером на старому нетбуці і браузер Comodo Dragon, мені сподобався.

Завантажувати браузер Comodo Dragon потрібно на цій сторінці.

2. Comodo IceDragon - це досить легкий і безпечний браузер для користувачів вважають за краще працювати з браузерами створеними на основі Firefox. Браузер Comodo IceDragon - це швидка і більш захищена версія Firefox.

Браузер Comodo IceDragon менш вимогливий до ресурсів комп'ютера, ніж оригінальний Firefox, здійснює більш швидке завантаження сторінок за допомогою інтегрованого DNS сервісу.

Comodo IceDragon має функцію сканування посилань Siteinspector, яка дозволяє користувачам перевіряти сторінки на шкідливий вміст ще до завантаження цієї сторінки на комп'ютер.

Ви можете і в ручному режимі перевірити сторінку на якій перебуваєте на вірус або іншу шкідливу програму, просто натисніть на посилання правою кнопкою миші на «Сканувати посилання». Після закінчення сканування, Ви побачите детальну інформацію про безпеку сайту, деталі реєстрації домену, адміністративні контакти і історію попередніх сканувань на цій сторінці.

І ще є маса інших корисних функцій.

Завантажувати браузер Comodo IceDragon потрібно на цій сторінці.

Для повного видалення програмного забезпечення з комп'ютера, Revo Uninstaller.

Якщо стаття була Вам корисна, не вважайте за працю, поділіться їй в соціальних мережах. кнопки соціальних мереж на екрані. Дякуємо.

Leonid Nikitin

сайт

Яндекс.браузер - безкоштовний, популярний серед російськомовних користувачів браузер для перегляду інтернет сторінок на Windows. Програма створена відомою пошуковою системою , І надає ряд особливостей, з якими вам буде цікаво ознайомитися. При створенні браузера Яндекс за основу була взята всім відома система управління Chromium. Дана система вже досить добре зарекомендувала себе і володіє надійністю і стабільністю роботи.

Mozilla Firefox - популярний, безкоштовний браузер для перегляду інтернет. Нова версія містить в собі ряд поліпшень і виправлень для того, щоб ви могли ще більш ефективно і безпечно працювати в інтернет-мережі. Творці браузера передбачили безліч ефективних змін, і тепер ви можете переглядати інтернет сторінки ще швидше і практичніше.

Opera (Опера) - Нова версія популярного браузера для комп'ютера і мобільних, з рядом поліпшень і доробок. Це чергове оновлення безкоштовної програми для перегляду інтернету, яке дозволить більш комфортно працювати в мережі. Opera - це один з найшвидших і гнучких в налаштуванні браузерів для комп'ютера. Браузер має безліч налаштувань, спеціалізовані панелі інструментів, різноманітні теми оформлення і багато іншого.

Google Chrome - це браузер, який є понад популярним в інтернеті, так як був створений транснаціональною корпорацією Google. На сьогоднішній день користувачам комп'ютерів просто необхідно мати доступ в мережу інтернет і відповідно практичний, зручний і швидкий браузер.

Вгадайте, якому?
Який браузер для Windows працює швидше за всіх?
Який браузер встановити, якщо ви не хочете користуватися Microsoft Edge на Windows 10?
Без чого доступ в інтернет буде неможливий?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача