Статьи

Завантажити Google Chrome для iPhone і iPad

Думаю, багато хто з наших читачів (якщо не всі) знають браузер   Chrome   від компанії Google

Думаю, багато хто з наших читачів (якщо не всі) знають браузер Chrome від компанії Google. Мало того, що вона вирішила створити клон Game Center , Так зовсім недавно аналітик компанії Macquarie Бен Шактер (Ben Schacter) опублікував замітку, в якій стверджує, що Google працює над створенням Chrome для iOS. Згідно зі звітом, "Apple, можливо, вже розглядає додаток", яке може з'явиться до кінця кварталу.

Зараз компанія Google поділяє свої рекламні доходи з Apple, оскільки пошук здійснюється через "рідний" для iOS браузер Safari. Це призводить до того, що "корпорація добра" платить "яблучної компанії" близько $ 1 мільярд на рік. Таким чином, якщо з'явиться Chrome для iOS, компанія Google зможе заощадити істотну суму грошей. Але це за умови, що її браузер отримає широке поширення серед користувачів iДевайсов.

Браузер Chrome для Android Браузер Chrome для Android

Проблема Google в тому, що Apple не робить свою операційну систему зручною для користувачів, які хочуть скористатися сторонніми браузерами. Якщо ви любитель Opera або Dolphin , Вам доведеться копіювати посилання і вставляти їх в браузер, тому як все загальносистемні виклики обробляються тільки через Safari. Звичайно, є твики, що дозволяють призначити за замовчуванням сторонній браузер, але вони вимагають наявності джейлбрейка , Який не всі хочуть робити. Тому більшість користувачів будуть продовжувати користуватися "рідним" Safari.

Особисто моя думка таке: після виходу iOS 5 Safari став настільки швидким і комфортним, що необхідність в будь-якому іншому просто відпала. Мало того, скоро повинна з'явиться iOS 6 , В якій, можливо, ми побачимо ще якісь зміни і поліпшення в Safari. До речі, а скільки разів iOS ви використовуєте? []

Цікаво було б дізнатися статистику використання браузерів на iOS. Просимо взяти участь в опитуванні та, якщо ваш вибір не "Safari", коротко обгрунтувати його в коментарях.

[Polldaddy poll = "6232430"]

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.