Статьи

Завантажити яндекс.браузер для iPhone з можливістю синхронізації між смартфонами, планшетами та ПК

В App Store вже доступна для скачування нова версія яндекс.браузер, яка тепер має функцію синхронізації даних з різними пристроями. Закладки та віджети користувача тепер доступні на всіх його апаратах. Наприклад, якщо на комп'ютері в панелі швидкого доступу браузера додати сайт, то він автоматично з'явиться в тій же панелі в iPhone і iPad.

браузер,

Тепер версія яндекс.браузер доступна власникам iPhone, оскільки раніше додаток був доступний тільки для iPad і для пристроїв на базі Android.

Вихід яндекс Вихід яндекс.браузер версії 13.11 відрізняє мобільного оглядача здатністю відображати на одному екрані результати пошуку поряд з відкритими сайтами. Все це створено для зручності роботи користувачів, щоб не було необхідності щоразу перемикатися між різними вкладками. Нова версія браузера доступна на всіх популярних платформах: на пристроях під управлінням iOS 6.0 і вище, на пристроях на базі Android 4.0 і вище і на ПК.

Також в Яндекс повідомляють про запуск бета-версії браузера для комп'ютерів, в якій можна випробувати деякі функції ще до офіційного релізу.

Яндекс Яндекс.браузер інтегрований з усіма веб-сервісами Яндекса і працює на основі проектів з відкритим вихідним кодом Chromium та WebKit. За словами розробників, мобільний Інтернет-оглядач «Яндекс» робить пошук простим, оскільки в ньому один рядок як для веб-адрес, так і для запитів для пошуку. Наприклад, задавши запит «Яблик» яндекс.браузер відразу відкриє наш сайт, минаючи численні результати пошуку. Найбільш часто відвідувані сайти збираються в «Табло». За різними запитами з мобільних пристроїв браузер, як правило, дає прямі відповіді - відеролики, картинки, карти, новини і т.д.

Спочатку «Яндекс» браузер був представлений в 2012 році, а влітку цього року вже з'явилося аналогічний додаток для iPad і Android-пристроїв. Програма також має можливість перегляду PDF-файлів і режим «Турбо», для прискорення завантаження сторінок. Крім цього, програма має повний набір сервісів компанії - пошта, перекладач, пошук, «Яндекс Диск» і ін.

Завантажити яндекс.браузер для iPhone і iPod Touch (App Store)
Завантажити яндекс.браузер для iPad (App Store)

Дивіться також:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача