Статьи

Завантажити яндекс.браузер для iPhone з можливістю синхронізації між смартфонами, планшетами та ПК

В App Store вже доступна для скачування нова версія яндекс.браузер, яка тепер має функцію синхронізації даних з різними пристроями. Закладки та віджети користувача тепер доступні на всіх його апаратах. Наприклад, якщо на комп'ютері в панелі швидкого доступу браузера додати сайт, то він автоматично з'явиться в тій же панелі в iPhone і iPad.

браузер,

Тепер версія яндекс.браузер доступна власникам iPhone, оскільки раніше додаток був доступний тільки для iPad і для пристроїв на базі Android.

Вихід яндекс Вихід яндекс.браузер версії 13.11 відрізняє мобільного оглядача здатністю відображати на одному екрані результати пошуку поряд з відкритими сайтами. Все це створено для зручності роботи користувачів, щоб не було необхідності щоразу перемикатися між різними вкладками. Нова версія браузера доступна на всіх популярних платформах: на пристроях під управлінням iOS 6.0 і вище, на пристроях на базі Android 4.0 і вище і на ПК.

Також в Яндекс повідомляють про запуск бета-версії браузера для комп'ютерів, в якій можна випробувати деякі функції ще до офіційного релізу.

Яндекс Яндекс.браузер інтегрований з усіма веб-сервісами Яндекса і працює на основі проектів з відкритим вихідним кодом Chromium та WebKit. За словами розробників, мобільний Інтернет-оглядач «Яндекс» робить пошук простим, оскільки в ньому один рядок як для веб-адрес, так і для запитів для пошуку. Наприклад, задавши запит «Яблик» яндекс.браузер відразу відкриє наш сайт, минаючи численні результати пошуку. Найбільш часто відвідувані сайти збираються в «Табло». За різними запитами з мобільних пристроїв браузер, як правило, дає прямі відповіді - відеролики, картинки, карти, новини і т.д.

Спочатку «Яндекс» браузер був представлений в 2012 році, а влітку цього року вже з'явилося аналогічний додаток для iPad і Android-пристроїв. Програма також має можливість перегляду PDF-файлів і режим «Турбо», для прискорення завантаження сторінок. Крім цього, програма має повний набір сервісів компанії - пошта, перекладач, пошук, «Яндекс Диск» і ін.

Завантажити яндекс.браузер для iPhone і iPod Touch (App Store)
Завантажити яндекс.браузер для iPad (App Store)

Дивіться також:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.