Статьи

Завантажити яндекс.браузер безкоштовно версію для Windows

Яндекс Яндекс.браузер - це новітній інтернет-браузер, що включає в себе всі напрацювання останніх років в сфері завантаження і відображення web-сторінок. Він з'явився відносно недавно, але бажання скачати Яндекс браузер безкоштовно нову версію за посиланням внизу з'явиться у Вас, як це зробило колосальне число користувачів інтернету, що дозволило йому посісти п'яте місце за популярністю в Рунеті.

Що ж стало причиною такої різкої популярності? Перш за все, це вдале поєднання потужності і зручності. Цей браузер включає в себе безліч інноваційних технологій, що дає широкі можливості і робить його вкрай потужним інструментів для інтернет-серфінгу. Але при цьому браузер зберігає свою «легкість», що виражається в хорошому швидкодії і малому споживанні ресурсів комп'ютера. Яндекс.браузер володіє зручним і практичним інтерфейсом, що вигідно відрізняє його від конкурентів зі складною і заплутаною системою управління.

Але що ж конкретно виділяє його на тлі інших браузерів? У нього є безліч переваг, але ми спробуємо виділити основні:

  • Розумна рядок.

    Розумна рядок поєднує в собі функції як адресного рядка, так і рядка для пошукових запитів, завдяки чому ви можете набирати пошукові запити не роблячи попереднього переходу на сайт пошукової системи. Також розумна рядок автоматично видає підказки з ваших закладок та історії ще на етапі введення запиту, що значно підвищує зручність.

  • Режим Турбо.

    При малій швидкості Яндекс Браузер автоматично перемикається на Турбо Режим. Це призводить до стиснення всіх завантажуваних сторінок, що не тільки значно прискорює завантаження, але сильно знижує споживання трафіку, завдяки чому цей браузер стане ідеальним для комп'ютерів з повільним доступом в інтернет.

  • Безкоштовність.

    Той факт, що скачати браузер Яндекс можна абсолютно безкоштовно і останню версію, забезпечує йому перевагу над своїми платними аналогами. Більшість конкурентів навіть за гроші не може надати навіть частина того функціоналу, який дає Яндекс Браузер абсолютно безкоштовно.

Таким чином, очевидно, що цей браузер лідирує за більшістю характеристик і перевершує основну масу інших браузерів. Не дивно, що в перші дні після виходу Яндекс браузер завантажити побажали понад мільйон користувачів. Жоден інший браузер не здатний забезпечувати такий плавності і швидкості при роботі в інтернеті.

Версія програми: 18.3.1.1232 Операційна система: Windows 7/8 / 8.1 / 10 / XP / Vista (32-bit, 64-bit / x86, x64) Мова інтерфейсу Російська Розробники: Яндекс Ліцензія: Безкоштовна

Завантажити яндекс.браузер 18

60.85 МБ остання версія 18.3.1.1232 для Windows 7/8 / 8.1 / 10 / XP / Vista

А поки йде закачування, ознайомитеся з корисними і докладними інструкціями до Яндекса.Браузеру:

Спробуйте інші браузери і порівняйте їх:

Якщо хочете залишити відгук або задати питання про софт, пишіть в коментарях нижче.

Що ж стало причиною такої різкої популярності?
Але що ж конкретно виділяє його на тлі інших браузерів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача