Статьи

Завантажити UC Browser для Windows

  1. можливості:

Web-навігатор від китайської компанії UCWeb Inc. Працює на двигунах Webkit Trident, які забезпечують коректну отрисовку сторінок, швидкий і безпечний серфінг в Інтернеті, а також неймовірну ступінь стиснення даних - до 90%. Таких показників навряд чи можна досягти навіть в режимі Turbo в Opera або яндекс.браузер.

браузер

Після установки на комп'ютер UC Browser переносить закладки з основного браузера, що дуже зручно. При цьому перелік закладок вибудовується в два, а якщо знадобиться - то і в три ряди на відміну, наприклад, від Chrome, де довгий список згортається. Крім того, користувачеві пропонується синхронізувати дані і настройки web-навігатора між комп'ютером і смартфоном або планшетом.

Стильні користувачі напевно оцінять відображення візуальних закладок - жоден з оглядачів не пропонував нічого подібного.

Стильні користувачі напевно оцінять відображення візуальних закладок - жоден з оглядачів не пропонував нічого подібного

Крім того, розробники інтегрували в функціонал оглядача менеджер завантажень, менеджер паролів, блокувальник реклами.

можливості:

  • прискорене відкриття сайтів;
  • попередній вкладок і посилань при наведенні курсором;
  • синхронізація з мобільними версіями через «хмару»;
  • smart-відображення закладок;
  • зручна завантаження файлів.

переваги:

  • настройка жестів мишки;
  • відкриття вікна інкогніто;
  • підтримка плагінів для Google Chrome.

Над чим варто попрацювати:

  • інтерфейс UC Browser російською мовою не представлений.

Розглянутий web-навігатор є одним з самих популярним браузерів на мобільних пристроях. UC Browser має всі шанси скласти конкуренцію і десктопних монстрам ринку. В першу чергу, за рахунок швидкості і стильного інтерфейсу.

Відсутність російськомовної версії - мабуть, єдиний недолік браузера. В іншому всі функції виправдали очікування. Окремо варто відзначити роботу з закладками - розробники зуміли реалізувати те, чого від них очікували мільйони користувачів.


Назва: UC Browser

Версія: 7.0.185.1002

поширюється:

безкоштовно

Cистема: Windows All

Розмір: 2MB

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.