Статьи

Завантаження програмного забезпечення створення слайд-шоу безкоштовно без реєстрації та смс!

Якщо ви хочете створити свою власну слайд-шоу, то це можна зробити за допомогою платних і безкоштовних програм створення слайд-шоу

Якщо ви хочете створити свою власну слайд-шоу, то це можна зробити за допомогою платних і безкоштовних програм створення слайд-шоу. До того ж з цієї статті ви дізнаєтеся що і для чого можна використовувати слайд-шоу і як вибрати відповідну програму для себе. А так же в кінці цього поста є посилання, перейшовши, за якими ви зможете прочитати відгуки і завантажити програми слайд-шоу безкоштовно без реєстрації та смс!


Напевно у багатьох накопичилося незліченну кількість фотографій на комп'ютері. І вам напевно хочеться їм дати друге життя, як-то їх трохи пожвавити і навіть створити з них невеличкий фільм з музикою і спецефектами. Або ж створити якісь тематичні альбоми з них, на манер, тих, що були раніше з простими фотографіями.

Я у свій час захоплювався подібним. Брав зображення з однієї тематики і створював з них невеликі фільми з музикою, спецефектами, титрами і текстами. І виходило дуже цікаво і багатьом подобалося, кому я показував. У цій статті ми якраз і поговоримо про такі програми слайд-шоу.

По суті слайд-шоу - це зміна картинок, зображень і фотографій через певний проміжок часу або простіше кажучи фільм з фотографій або зображень. Але це на самому примітивному рівні.

В таких фільмах із зображень можна використовувати:

 • Фотографії. Наприклад, фотографії відпустки або будь-який інший тематики, показуються, як невеликий фільм під музику.
 • Відео. Домашнє відео, об'єднане разом. А так же можна додати до нього спеціальні ефекти: переходи, тексти і титри.

А навіщо взагалі створювати слайд-шоу:

 • Щоб відобразити цікаві моменти в житті. В одному фільмі з картинок ви збираєте всі фотографії з якоїсь тематики, робите до них музику, додаєте переходи, створюєте титри і вітальний екран. І потім вже можна записати це на диск і дивитися на телевізорі, надіслати друзям і родичам і так далі.
 • Щоб зробити комусь дуже приємне. На приклад, створити слайд-шоу на честь своєї любові до дівчини або хлопця, зробити вітальний фільм з фотографій. Я сам один раз таке робив і тій людині, якій воно було адресовано, було дуже приємно.
 • щоб створити дошку бажань. Це зараз модно, збирати картинки того, що хочеш мати в житті. Їх можна організувати в одне відео, накласти класну медитативну або будь-яку іншу музику.

А тепер поговоримо про самих платних і безкоштовних програмах створення слайд-шоу. Вони бувають таких видів:

 • професійні на базі графічних і відео редакторів. Тут вже треба вміти користуватися таким софтом, але результат буде просто приголомшливий.
 • на базі софта для перегляду фотографій . У них дуже простий функціонал, та й робота зі створення відео із зображень для них не головне. Сюди відносять такі проги, як Picasa і FastStone Image Viewer.
 • спеціальний софт для створення слайд-шоу. У них уже все заточене під це, і вони зроблені максимально простими і функціональними. За допомогою них легко створювати красиві і якісні фільми з будь-яких картинок і фотографій.

Платні та безкоштовні програми створення слайд-шоу

(Просто натисніть на її назву, щоб перейти до аналізу і потім її викачати):

ФотоШОУ

Її цінують за легкість, приємність і простоту в роботі, за відмінний функціонал; за відмінний набір ефектів; за стабільність; за те, що допомагає знайти застосування своїм фотографіям; за те, що відмінно підходить для весільних фотографій і відео; за те, що з неї слайд-шоу виходять на славу; за те, що повністю окупає свої гроші Її цінують за легкість, приємність і простоту в роботі, за відмінний функціонал; за відмінний набір ефектів; за стабільність; за те, що допомагає знайти застосування своїм фотографіям; за те, що відмінно підходить для весільних фотографій і відео; за те, що з неї слайд-шоу виходять на славу; за те, що повністю окупає свої гроші.

PhotoDVD

Її цінують за простоту і зручність; за створення анімованих слайд-шоу для великих екранів; за відмінну роботу Її цінують за простоту і зручність; за створення анімованих слайд-шоу для великих екранів; за відмінну роботу.

PicturesToExe

Її цінують за легкість і компактність Її цінують за легкість і компактність.

ProShow Producer

Її цінують за відмінну роботу Її цінують за відмінну роботу.

кіностудія Windows

кіностудія Windows

Її цінують за те, що вона офігенна, безкоштовна і російською мовою; за те, що працює на відмінно; за те, що з нею все прекрасно виходить; за вміння працювати з відео великих розмірів; за наявність всіх необхідних функцій.

Опубліковано у Мультимедійні редактори . Додайте в закладки постійне посилання .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача