Статьи

Завантаження програмного забезпечення створення слайд-шоу безкоштовно без реєстрації та смс!

Якщо ви хочете створити свою власну слайд-шоу, то це можна зробити за допомогою платних і безкоштовних програм створення слайд-шоу

Якщо ви хочете створити свою власну слайд-шоу, то це можна зробити за допомогою платних і безкоштовних програм створення слайд-шоу. До того ж з цієї статті ви дізнаєтеся що і для чого можна використовувати слайд-шоу і як вибрати відповідну програму для себе. А так же в кінці цього поста є посилання, перейшовши, за якими ви зможете прочитати відгуки і завантажити програми слайд-шоу безкоштовно без реєстрації та смс!


Напевно у багатьох накопичилося незліченну кількість фотографій на комп'ютері. І вам напевно хочеться їм дати друге життя, як-то їх трохи пожвавити і навіть створити з них невеличкий фільм з музикою і спецефектами. Або ж створити якісь тематичні альбоми з них, на манер, тих, що були раніше з простими фотографіями.

Я у свій час захоплювався подібним. Брав зображення з однієї тематики і створював з них невеликі фільми з музикою, спецефектами, титрами і текстами. І виходило дуже цікаво і багатьом подобалося, кому я показував. У цій статті ми якраз і поговоримо про такі програми слайд-шоу.

По суті слайд-шоу - це зміна картинок, зображень і фотографій через певний проміжок часу або простіше кажучи фільм з фотографій або зображень. Але це на самому примітивному рівні.

В таких фільмах із зображень можна використовувати:

 • Фотографії. Наприклад, фотографії відпустки або будь-який інший тематики, показуються, як невеликий фільм під музику.
 • Відео. Домашнє відео, об'єднане разом. А так же можна додати до нього спеціальні ефекти: переходи, тексти і титри.

А навіщо взагалі створювати слайд-шоу:

 • Щоб відобразити цікаві моменти в житті. В одному фільмі з картинок ви збираєте всі фотографії з якоїсь тематики, робите до них музику, додаєте переходи, створюєте титри і вітальний екран. І потім вже можна записати це на диск і дивитися на телевізорі, надіслати друзям і родичам і так далі.
 • Щоб зробити комусь дуже приємне. На приклад, створити слайд-шоу на честь своєї любові до дівчини або хлопця, зробити вітальний фільм з фотографій. Я сам один раз таке робив і тій людині, якій воно було адресовано, було дуже приємно.
 • щоб створити дошку бажань. Це зараз модно, збирати картинки того, що хочеш мати в житті. Їх можна організувати в одне відео, накласти класну медитативну або будь-яку іншу музику.

А тепер поговоримо про самих платних і безкоштовних програмах створення слайд-шоу. Вони бувають таких видів:

 • професійні на базі графічних і відео редакторів. Тут вже треба вміти користуватися таким софтом, але результат буде просто приголомшливий.
 • на базі софта для перегляду фотографій . У них дуже простий функціонал, та й робота зі створення відео із зображень для них не головне. Сюди відносять такі проги, як Picasa і FastStone Image Viewer.
 • спеціальний софт для створення слайд-шоу. У них уже все заточене під це, і вони зроблені максимально простими і функціональними. За допомогою них легко створювати красиві і якісні фільми з будь-яких картинок і фотографій.

Платні та безкоштовні програми створення слайд-шоу

(Просто натисніть на її назву, щоб перейти до аналізу і потім її викачати):

ФотоШОУ

Її цінують за легкість, приємність і простоту в роботі, за відмінний функціонал; за відмінний набір ефектів; за стабільність; за те, що допомагає знайти застосування своїм фотографіям; за те, що відмінно підходить для весільних фотографій і відео; за те, що з неї слайд-шоу виходять на славу; за те, що повністю окупає свої гроші Її цінують за легкість, приємність і простоту в роботі, за відмінний функціонал; за відмінний набір ефектів; за стабільність; за те, що допомагає знайти застосування своїм фотографіям; за те, що відмінно підходить для весільних фотографій і відео; за те, що з неї слайд-шоу виходять на славу; за те, що повністю окупає свої гроші.

PhotoDVD

Її цінують за простоту і зручність; за створення анімованих слайд-шоу для великих екранів; за відмінну роботу Її цінують за простоту і зручність; за створення анімованих слайд-шоу для великих екранів; за відмінну роботу.

PicturesToExe

Її цінують за легкість і компактність Її цінують за легкість і компактність.

ProShow Producer

Її цінують за відмінну роботу Її цінують за відмінну роботу.

кіностудія Windows

кіностудія Windows

Її цінують за те, що вона офігенна, безкоштовна і російською мовою; за те, що працює на відмінно; за те, що з нею все прекрасно виходить; за вміння працювати з відео великих розмірів; за наявність всіх необхідних функцій.

Опубліковано у Мультимедійні редактори . Додайте в закладки постійне посилання .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.