Статьи

Завантаження текстів пісень для аудіофайлів

mp3Tag Pro вміє редагувати теги файлів MP3, FLAC, APE, M4A, AAC і інших популярних аудіоформатів, перейменовувати аудіофайли , імпортувати теги з текстового файлу і т.д. Також можна автоматично завантажувати тексти пісень і обкладинки альбомів для групи файлів. Редактор тегів обробляє всі підтримувані формати однаково, так що ви можете вибрати змішану групу файлів MP3, AAC, M4A, FLAC і завантажити тексти для них за один прохід.

Зліва в головному вікні редактора тегів Оберіть папку з піснями.

У головній області (праворуч) з'явиться список аудіофайлів з обраної папки. Також тут показується інформація з основних полів тегів (назва, виконавець, альбом тощо). Для завантаження текстів mp3Tag Pro необхідна інформація з полів "виконавець" і "назва", так що ці поля повинні містити правильні дані. Якщо ваші теги порожні, ви можете завантажити їх з інтернету або отримати теги з імен файлів (Або скористатися будь-яким іншим доступним методом).

Щоб вибрати всі файли, клікніть на кнопці "Вибрати все" (див. Ілюстрацію вище) або натисніть Ctrl + A на клавіатурі.

Вибравши файли, натисніть кнопку "Завантажити текст" на панелі інструментів програми:

Редактор тегів запитає вас, чи хочете ви завантажити і зберегти тексти пісень для всіх вибраних файлів. Підтвердіть, клікнувши "Так".

mp3Tag Pro почне завантаження текстів пісень. Це може зайняти деякий час, в залежності від вашого з'єднання з інтернетом і кількості обраних пісень. Нарешті вікно статусу завантаження зникає, і ваші файли підсвічуються зеленим.

Нарешті вікно статусу завантаження зникає, і ваші файли підсвічуються зеленим

Зелений фон означає, що відповідний файл містить текст пісні. Ви можете клікнути на файлі і прочитати завантажений текст в області "Текст пісні". Ваш улюблений плеєр також може показувати цей текст (якщо в ньому є функція показу текстів пісень).

Тексти MP3 можна зберігати в двох широко поширених форматах: як Lyrics3 і в відповідному полі ID3v2 (в ID3v1 немає полів для зберігання тексту пісні). За замовчуванням зберігаються обидва формати. Ви можете це включити або вимкнути в меню "ID3-теги":

mp3Tag Pro використовує ряд джерел для завантаження текстів. Якщо виникли будь-які проблеми, ви можете спробувати реорганізувати джерела.

Виберіть "Файл" - "Налаштування", щоб відкрити вікно налаштувань програми:

Виберіть Файл - Налаштування, щоб відкрити   вікно налаштувань   програми:

У цьому вікні виберіть вкладку "Пошук тексту пісень":

У цьому вікні виберіть вкладку Пошук тексту пісень:

Тут є кілька налаштувань, які ми можемо змінити:

  • Пошук лірики. У цьому випадаючому списку є дві опції: За допомогою Google API і скриптів, За допомогою скриптів. Скрипти - це спеціальні модулі, що дозволяють завантажувати тексти пісень з певного джерела в інтернеті. Список доступних скриптів показується в нижній половині вікна. Скрипти дозволяють завантажувати правильні і чисті тексти, але при цьому тексти для деяких пісень можуть бути недоступні. Якщо ви використовуєте тільки скрипти, програма пропустить такі пісні. Якщо ж ви виберете опцію з Google API, mp3Tag Pro додатково виконає пошук в Google. Подальше залежить від наступних двох опцій.
  • Використовувати шаблони для текстів пісень. Ця опція актуальна тільки для методу завантаження за допомогою Google. В поставку mp3Tag Pro входять шаблони для цілого ряду сайтів з текстами, що дозволяє отримувати чисті тексти для більшості пісень. Шаблон дозволяє програмі отримувати текст і відсівати додаткові елементи, пропоновані на сайті. Якщо вимкнути цю опцію, завантажувач текстів не використовуватиме шаблони.
  • Завантажувати текст пісень тільки з сайтів з шаблонами. Ця опція пов'язана з попередньою. mp3Tag Pro воліє сайти, для яких є шаблони. Але якщо текст для даної пісні на таких сайтах не знайдений, програма завантажить текст з будь-якого доступного джерела (разом з текстом можуть завантажитися додаткові елементи). Ця опція може перешкоджати завантаженню тексти з незнайомих джерел. Якщо вона включена, mp3Tag Pro буде завантажувати тексти пісень тільки з сайтів, для яких є коректні шаблони.
  • Пропускати пісні, для яких текст уже існує. У більшості випадків немає необхідності замінювати вже існуючі тексти, так що ця опція допоможе заощадити час. Якщо ви її вимкніть, існуючі тексти будуть переписані завантаженими.

Нижче опцій знаходиться список з доступними скриптами. Ви можете включити або виключити той чи інший скрипт, поставивши або знявши галочку поруч з ним. Також можна змінити порядок, в якому програма використовує скрипти. Просто виберіть скрипт і використовуйте стрілочки поряд зі списком, щоб перемістити його вгору або вниз. Самий верхній скрипт використовується першим.

Натисніть кнопку "ОК", щоб підтвердити зміни і закрити вікно налаштувань.

завантажити

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача