Статьи

Заробіток WMZ в інтернеті, заробити гроші на своєму сайті, заробити webmoney


ось цей ; водостік купити кременчук

Партнерська програма FotoCash - заробіток 0.14 $ - 0.16 $ за одну реєстрацію
заробляти гроші стало дуже легко

Коротко про партнерську програму: (уважно прочитайте до кінця)

Ласкаво просимо в партнерку FotoCash - сайт партнерської програми ФотоСтрани .

ФотоСтрана цікавий інтерактивний проект, який поєднує в собі кращі елементи соціальних мереж і сайтів знайомств, а також доповнений ігровими елементами. Це справжня віртуальна держава! Країна з необмеженою свободою і живим цікавим спілкуванням!

Партнерська програма ФотоСтрани - це хороша можливість заробити для web-майстрів.

1. Це прибутково .Ми платимо до 0.28 $ за кожну повну реєстрацію з Росії з отриманням вихованця, до 0.18 $ за повну реєстрацію з інших оплачуваних країн, плюс до 0.28 $ за перший введення грошей кожним наведеним користувачем, плюс 15% від усіх грошей, введених користувачем. Також, якщо Ви запрошуєте в партнерку інших веб-майстрів, Ви отримуєте 10% від їх доходу.

Скрін моїх заробітків в системі ФотоКеш за пів месац:

Скрін виплат на WebMoney (за курсом ЦБР):

Чи не упустіне Такао можливість непогано заробити. Отримувати гроші за реєстрацію в фотостране можна навіть не маючи свого сайту, (можете рекламувати свою партнерську посилання вконтакте, в групах або просто відправити друзям), просто залучайте своїх друзів по партнерському посиланню яку отримаєте після реєстрації і гроші будуть зараховані на вас рахунок. Особисто я в даній партнерській програмі заробляю від 1 до 3 $ в день, але я ще трохи працюю, в подальшому планую збільшити свій дохід. Виплати 2 рази в месац, я вже 3 виплати отримав, платять завжди вчасно і в повному обсязі. Так само із задоволенням відповім на всі питання своїм рефералам - писати сюди .

Друзі сайту: Заробіток ВМЗ на партнерській програмі fotocash 2010-2019

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.