Статьи

Заробіток на новому сайті

 1. Банерна реклама
 2. Плагін AdRotate для реклами
 3. Партнерська програма

Доброго часу доби! Знаходила в мережі багато дуже хороших блогів, які, незважаючи на свою неабияку посещалку і велика кількість відгуків на статті, не дуже-то прагнуть монетизувати свої сайти. Це їх вибір, проте потенціал в плані заробітку в інтернеті у них потужний. На їх фоні молоді та маловідвідувані сайти виглядають блідо і безперспективно. Однак заробити на молодому або відвідуваних сайті все ж можна, тим більше, що дуже хочеться Доброго часу доби .

Щоб стати хоч скільки-небудь експертом в області заробітку в мережі, треба з'їсти не один пуд солі. Інформації в мережі дійсно море, проте вона занадто різнорідна, щоб розписати план своїх дій. Тому ми не претендуємо на зайву послідовність в статті, швидше за просто хотілося б зануритися в світ заробітку на банерах, контекстній рекламі та інших варіантах.

Отже, добре, коли у нас сайт, у якого пузомерки тріщать по швах Отже, добре, коли у нас сайт, у якого пузомерки тріщать по швах .

Отже, добре, коли у нас сайт, у якого пузомерки тріщать по швах

Але ми-то з Вами або молоді, або маловідвідувані! Інакше для нас існують зовсім інші інструкції. Щоб з високою часткою ймовірності прибити наш сайт, треба почати розпродавати його тіло в сапі і в подібних сервісах. Хоча навіть це у нас може не дуже добре вийти! З нульовими ТИЦ і PR ми не дуже привабливі для розміщення посилань, а за ... ujdyj-посилання (подивіться на клавіатуру, що за перші літери такі і чому ці посилання - Уйда-посилання Але ми-то з Вами або молоді, або маловідвідувані ) Можуть жорстоко покарати в Яндексі, ми з Вами живемо в епоху Минусинска.

Якщо звернутися до численних ресурсів інтернету, нам розкажуть, що насправді на одній сапі світ клином не зійшовся, у нас залишився цілком солідний вибір способів заробітку:

 1. Контекстна реклама (Google Adsense)
 2. Банерна реклама
 3. Тізерна реклама (???)
 4. Рекламні огляди (типу RotaPost)
 5. Різні партнерки (а це і посилання, і банери, і багато іншого)
 6. Продаж своїх послуг прямо з сайту

В принципі все непогано, проте відразу слід себе налаштувати на те, що скільки-небудь високих доходів наш відвідуваних сайт не принесе. Я зупинилася і, мабуть, надовго на пунктах 1 і 5.

Класична банерна реклама тим може не дуже підійти, що ... рекламодавця можна в цьому житті не дочекатися, навіть розмістивши себе улюбленого на сервісі вітрин банерів і посилань.

У Яндекс.Директ поки не потрапити ні під яким соусом, тому була здійснена успішна спроба дістати доступ до Google Adsense. Я подала заявку на участь в даній рекламної мережі 30 вересня, 1 жовтня отримала лист про те, що моя заявка взята на розгляд. В інтерфейсі Google Adsense написано, що час перевірки сайту в більшості випадків займає 1 день. Так ось у мене перевіряли всі п'ять У Яндекс . Так що не панікуйте, якщо довго не відповідають. В принципі самої реєстрації можна цілу статтю присвятити, тут просто огляд видів заробітку, так що обмежуся констатацією факту - контекстна реклама вже на блозі.

На банерній рекламі (на всякий випадок) і на партнерках треба зупинитися докладніше.

Банерна реклама

Банер - це графічне рекламне оголошення, дохід від розміщення якого може бути або від кількості показів, або від кількості кліків по ньому. Зображення може бути посиланням на сайт рекламодавця або «баннеродателя». Банер як зображення може бути статичним (картинка на ньому ніяк не змінюється) або анімованим. Також поширені Flash-банери. Щоб дістати заповітний банер на своєму блозі, треба виділити під нього місце або в сайдбарі, або в шапці, або в футере сайту, або в самих постах. Також треба якось привести на сайт потенційного рекламодавця.

Якщо у нас з Вами був би високовідвідуваний сайт, то рекламщик не змусив би себе чекати, сам би відгукнувся на область «Тут може бути Ваша фотка Ваш банер». Але оскільки це все тільки в світле майбутнє, а жити хочеться вже зараз, доводиться нам шукати удачу.

Для того, щоб знайти заповітний банер, нам треба відправитися на сайт вітрини банерів і посилань. Таких зараз досить багато. Ось деякі найбільш відомі з них:

 • Rotaban - велика біржа банерної реклами, біда в тому, що вони не приймають сайти з посещалкой менше 100 уникав в день. Точніше не так, прийняти щось візьмуть, але не відобразять в загальному списку. НЕ ПІДХОДИТЬ!
 • Linkslot - теж немаленька біржа, дуже лояльна, приймаються сайти з посещалкой більше 30 уникав на день. Плюс підтримується багато платіжних систем. ГОДИТЬСЯ!
 • Num-link - за одне те, що при реєстрації обов'язково потрібно номер WMR - Фтопку!

Реєстрація в Linkslot не представляє з себе ніяких складнощів. Переходимо на сайт вітрини банерів Linkslot, в правій частині сайту в блоці «Авторизація» натискаємо на посилання «Реєстрація», заповнюємо необхідні поля.

Після того, як ми зареєструвалися і підтвердили реєстрацію по електропошту, нам необхідно додати наш майданчик.

Заповнюємо поля назви, опису та адреси сайту, задаємо найбільш близьку сайту тематику, до речі, я б не сказала, що цей блог цілком і повністю про SEO, це лише його частина, але ближче нічого не було. Ставимо те розмір банера, який влазить в поле, яке ми йому відведемо. Далі вводиться ціна за тиждень. Я подивилася, досить відвідувані сайти ставили 20-30 рублів в тиждень, трохи гірше - 10 рублів. На скріншоті у мене коштує 5 рублів, хоча я для інтересу скинула ціну Заповнюємо поля назви, опису та адреси сайту, задаємо найбільш близьку сайту тематику, до речі, я б не сказала, що цей блог цілком і повністю про SEO, це лише його частина, але ближче нічого не було . Потім правда прибрала місце під банер. Відчуваєш себе бідним родичем, який клянчает їжу банер.

Після того, як ми створимо майданчик під банер, нам запропонують скопіювати код баннероместа на наш сайт.

Щоб його вставити на сайт, можна діяти одним з двох способів:

 1. Руками в шаблон вставляти коди всіх банерів
 2. Скористатися спеціальним плагіном

Я пішла двома шляхами, в деяких випадках використовуючи плагін, в деяких додаючи рекламу «руками». Моєму смаку відповідав плагін AdRotate. Красу даного плагіна при всій його простоті в управлінні є те, що можна розміщувати рекламні блоки там, де це потрібно - на початку посту, в кінці, після якого за рахунком параграфа, вручну через текстовий редактор, за допомогою блоків Вашого шаблону.

Плагін AdRotate для реклами

Плагін Adrotate встановлюється також, як і всі інші плагіни WordPress. Також для нього необхідно створити баннеропомойку папку з правом на запис. Яку саме - ми поставимо в налаштуваннях.

Все управління полягає в додаванні Adverts (оголошень) і поміщення їх на блог за допомогою Groups (груп).

Щоб додати нове оголошення, клацніть по пункту меню адмінки WordPress під назвою «AdRotate», потім по пункту підміню Adverts. На сторінці, клацніть по посиланню «Add New».

На сторінці, клацніть по посиланню «Add New»

Відкриється сторінка заповнення даних оголошення.

Відкриється сторінка заповнення даних оголошення

Найголовніше на даній сторінці - це заповнити ім'я блоку рекламного оголошення, щоб в майбутньому нам було зрозуміло, що там розташовано, і код блоку. Його дає рекламодавець, будь то вітрина банерів, будь то Google Adsense.

Трохи нижче на сторінці налаштувань можна вказати час показу оголошення:

Після того, як ми все налаштували, варто натиснути на кнопку «Save Advert».

В принципі оголошення вже можна розміщувати на блозі за допомогою, наприклад, шорткода [аdrotаte bаnner = "111"], де 111 - номер банера, який можна взяти з розділу «Usage». Однак для більш автоматизованого розміщення можна створити групу. Для цього в меню «AdRotate» адмінки WordPress треба клікнути по пункту «Groups». На сторінці для здійснення бажаного треба клікнути по посиланню «Add New».

На сторінці налаштувань групи в першому полі необхідно ввести її ім'я. Найбільш важлива настройка - це власне місце розміщення рекламного блоку. Тут можна задати, чи розміщувати блоки автоматично і, якщо так, то де.

Тут можна задати, чи розміщувати блоки автоматично і, якщо так, то де

Після завдання необхідних опцій треба натиснути на кнопку «Save Group».

Також можна поміняти місце, де будуть зберігатися картинки банерів. Для цього клацаємо по меню «AdRotate» адмінки WordPress, потім по підміню «Settings».

На першій вкладці «General» знаходимо розділ «Banner Folder», де нам і надають можливість вказати шлях до папки з правом на запис для складування картинок банерів.

На цьому сама базова настройка оголошення завершена.

До речі, якщо після того, як Ви все додали, банери не відображаються, і нічого не працює, то подивіться, чи немає серед плагінів у Вас такого, який створює кеш сторінок, наприклад, WP Fastest Cache . Якщо такий є, то очистіть кеш блогу, банери можуть з'явитися. Справа в тому, що у мене в налаштуваннях стоїть не використовувати кеш, якщо я залягання. Саме так і прийшла думка в голову - коли сиджу в адмінці, блоки реклами відображаються, разлогінюсь - зникають!

Партнерська програма

Для сайтів існує безліч різних партнерок, фактор розміщення їх на конкретному ресурсі їх визначається 4 параметрами:

 1. тематика партнерки
 2. За що дають гроші - за деяку роботу перейшов по посиланню користувача (CPA-мережу), просто за клік (CPC-мережу), за показ (PPI) і т.п.
 3. Якими параметрами повинен володіти сайт, який бажає брати участь в партнерці
 4. Як виводити гроші

Бажано, щоб тематика партнерської програми збігалася або була близька тематиці ресурсу, з якого на неї посилаються. При наявності цільової аудиторії на сайті було б правильно «підсунути» їй потрібну рекламу. Тип реклами може бути різний. Це можуть бути традиційні банери і рекламні блоки, а можуть бути і посилання в спеціально написаному тексті для партнерки.

У разі СРС-партнерки ціна за клік може відрізнятися в залежності від часу доби кліка, географічного розташування клікнувши, фаз Місяця, ніжності кліка У разі СРС-партнерки ціна за клік може відрізнятися в залежності від часу доби кліка, географічного розташування клікнувши, фаз Місяця, ніжності кліка  і т і т.д. Щоб заробити на СРА-партнерці, необхідно, щоб перейшов по посиланню з вашого сайту користувач щось замовив або, наприклад, скачав на кінцевому сайті.

З третім пунктом як завжди непросто, але можна перебороти, пошук творить чудеса З третім пунктом як завжди непросто, але можна перебороти, пошук творить чудеса .

Спосіб виведення грошей теж важливий, ми ж не благодійністю займаємося. Якщо на якомусь сервісі мені пропонують всього одну платіжну систему і, як правило, це WebMoney, то я намагаюся відмовитися від такого сервісу, тим більше якщо є аналогічні сервіси. Мені, наприклад, зручніше Яндекс.Деньги, WebMoney мені не до душі, якомусь уявному Васі - QIWI Wallet.

Оскільки у мене блог комп'ютерної тематики, я і пішла шукати партнерки з відповідним ухилом. З того, що вдалося знайти і мене хоч скільки-небудь зацікавило, були партнерки з продажу комп'ютерних комплектуючих і партнерки самих партнерок Оскільки у мене блог комп'ютерної тематики, я і пішла шукати партнерки з відповідним ухилом . Були ще й спільні продажі комп'ютерних курсів а-ля «Освой PHP на рівні професіонала за 5 годин», але я поки їх відклала на полицю. На момент написання статті мені особливо сподобалася партнерська мережа MixMarket. Вона цілком задовольняє потребам відвідуваних сайту.

В реєстрації в даній партнерській програмі складнощів ніяких немає. Заходимо на їх сайт, натискаємо на кнопку «Реєстрація» у правому верхньому кутку рингу сайту.

У відкрилася яскравою сторінці важливо вибрати вкладку «Реєстрація вебмастера».

У відкрилася яскравою сторінці важливо вибрати вкладку «Реєстрація вебмастера»

Після подачі заявки нам необхідно додати свій сайт в дану партнерську програму, для чого буде надана спеціальна форма. Після додавання сайт буде відправлений на модерацію, де фахівці перевірять сайт на відповідність заявленим вимогам. Тут слід звернути особливу увагу на те, що в процесі додавання сайту з нас запитають гостьовий доступ до сторінки статистики, наприклад Яндекс.Метрики або LiveInternet. Якщо у нас Яндекс.Метрика, то створюємо для початку новий акаунт в Яндексі, ні до існуючих же аккам давати доступ! Потім переходимо в Яндекс.Метрику, натискаємо по пункту «Налаштування».

Метрику, натискаємо по пункту «Налаштування»

У вікні, переходимо на останню вкладку «Доступ». Нам необхідно задати індивідуальний доступ до статистики, тому у вікні

Нам необхідно задати індивідуальний доступ до статистики, тому у вікні

клацаємо по кнопці «Додати користувача». Все, що нам треба прописати в розпочатому модальном вікні - це логін користувача Яндекс, якого ми тільки що створили, і коментар для нас самих.

Все, що нам треба прописати в розпочатому модальном вікні - це логін користувача Яндекс, якого ми тільки що створили, і коментар для нас самих

Логін, пароль і посилання на статистику потрібно внести до відповідних поля вікна додавання сайту в партнерці MixMarket.

Після того, як модерація сайту закінчена, і нас туди прийняли, саме час доглянути якихось рекламодавців. Ви можете вибрати Мікс-Юні і Мікс-Товари. Перший варіант передбачає оплату на дію, тобто це СРА-мережу, а другий - за кліки - СРС-мережу. Я вибрала перший варіант, щоб придивитися. Та й скликати таке досить складно Після того, як модерація сайту закінчена, і нас туди прийняли, саме час доглянути якихось рекламодавців .

Також досить цікавою для блоговодов є партнерка від KWork, тієї самої площадки, яка пропонує купу всяких послуг від фрілансерів за 500 рублів. На початку роботи з нею взагалі проблем немає, на їх сайті в підвалі знаходимо посилання на партнерку і в сторінці вводимо адресу свого сайту.

На початку роботи з нею взагалі проблем немає, на їх сайті в підвалі знаходимо посилання на партнерку і в сторінці вводимо адресу свого сайту

Правда, після цього нас попросять зареєструватися, ну та й ладно! Чи не з хмарочоса ж стрибати Правда, після цього нас попросять зареєструватися, ну та й ладно . Нам запропонують встановити банер на сайт з досить великого списку. Знову ж AdRotate рулить для його швидкого розміщення.

Отже, видно, що навіть відвідуваних на даний момент сайт зовсім забутий рекламодавцями!


Вас чекають наступні статті:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача