Статьи

Заробіток на блозі, інструкція для початківців

Багато хто чув, що в Інтернеті можна з легкістю заробити

Багато хто чув, що в Інтернеті можна з легкістю заробити. Тисячі людей створюють блоги з метою отримати прибуток, але потім швидко втрачають до цього інтерес. Вони не отримують миттєвого заробітку і не розуміють причин.

Заробіток на блозі - це непростий і постійна праця. Для початку потрібно створити блог і правильно вибрати тему. Популярні теми фінансів, автомобілів і будівництва принесуть прибуток тільки в тому випадку, якщо ви будете дохідливо, цікаво і професійно про це писати. Спочатку спробуєте свої сили на тематичних форумах, визначитеся з темою, яка Ваша думка дуже по якій ви можете викласти свою думку. Після цього, можна перейти до створення блогу, про просування блогу рано думати якщо блог ще не створений і не наповнений матеріалами.

Для блогу потрібно придумати ім'я. Воно повинно відображати суть обраної теми і бути цікавим читачам. Обов'язково вкажіть тематику блогу. Так вашим читачам буде легше вас знайти.
Приступаємо до наповнення блогу. Текст в блозі носить назву «пост». Якщо ваш блог про дизайн, наповнюйте його статтями на подібну тематику. Тексти з приводу ваших особистих переживань та емоцій навряд чи принесуть вам багато грошей, якщо ви звичайно не зірка екрану.

Не копіюйте тексти з інших джерел, створюйте цікаві, унікальні статті на близьку вам тему.

Один з ключових моментів в заробітку на сайтах і блогах це показники сайту, так звані «пузомерки», це Тиц (у Яндекса) і ПР (у Google). Наростити «пузомерки» досить важко, а ось
дізнатися тиц і pr сайту можна запросто.

Блог повинен бути популярним, відвідуйте схожі по темі блоги і залишайте коментарі. Читачам інших блогів буде цікаво відвідати і ваш. Наповніть ваш блог фотографіями і відеороликами - людям цікаво не тільки читати статті. Відповідайте на кожен коментар, враховуйте і негативні висловлювання.

Коли ваш блог стане досить популярним, можна почати наповнювати його рекламою. Робіть це поступово, відвідувачів сайтів часто дратує велика кількість реклами. Рекламні пости супроводжуйте статтями на відповідну тематику. Тоді число відвідувачів не зменшитися, а реклама буде досить ефективна.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача