Статьи

Заробіток на створенні банерів (як зробити)

 1. Заробіток на банерах
 2. Заробіток на створенні банерів
 3. Як зробити рекламний банер
 4. Як зробити рекламний банер якісно

Опис: напевно кожен бачив рекламні банери на сайтах Опис: напевно кожен бачив рекламні банери на сайтах. Багато рекламодавців не вміють самі створювати їх, тому їм потрібна допомога. Але заробіток на створенні банерів доступний не кожному. Потрібно вміти працювати в програмах і знати основи створення банерів.

Оплата: в середньому 1000 рублів за банер.

Вимога: вміти працювати в програмах Photoshop або CorelDraw

Зміст статті

Заробіток на банерах

В основному створення банерів замовляють власники сайтів або інтернет-магазинів. Всі хочуть привернути до себе увагу, а зазивають картинки діють дуже ефективно. Але багато хто не знаю, як зробити рекламний банер, так що замовляють у фрілансерів цю послугу. Ви можете стати одним з виконавців - почніть з найпростіших типів банерів (JPEG і GIF), а потім навчитеся і більш складним.

Для роботи потрібно підтягнути знання про Photoshop (якщо ви погано його знаєте). В інтернеті багато безкоштовної інформації на цю тему, і скоро навчальна стаття з'явиться на цьому сайті (так що підписуйтесь на оновлення). А також дізнатися трохи теорії про банерах:

Формат зображень: використовують в основному JPEG (статична картинка) і GIF (змінюються картинки).

Якщо з JPEG все зрозуміло (це найпоширеніший файл), то про GIF багато чули тільки з чуток або розглядаючи «гифки». Вони створюються за допомогою програм (наприклад, GIF Animator). Для роботи потрібно кілька картинок, який будуть послідовно змінюватися. Подивитися приклад gif-банера можна внизу сторінки.

розміри банерів

розміри банерів

типи банерів

 1. Статичний (jpeg, png) - просте зображення, в якому немає анімації.
 2. GIF-банер (динамічний) - використовується кілька зображень, які послідовно змінюють один одного. Щось на зразок міні-рекламного ролика на 5 секунд.Для його створення використовується кілька картинок, щоб створився ефект плавності руху. Але бажано, щоб розмір не перевищував 3-5 кб.
 3. Flash-банери (інтерактивний) - найпопулярніший тип, але і складний для створення. Такий рекламний банер зробити може далеко не кожен, а й ціна на нього відповідна. Його створюють в Adobe Flash, використовуючи векторну графіку. Бажаний вага - 50-100 кб.В них можна додати звукові ефекти і зазвичай зовнішній вигляд таких банерів набагато привабливіше, ніж у звичайних. Крім того, їх можна створювати інтерактивними (очі стежать за мишкою, при наведенні змінюється картинка і ін.)

Заробіток на створенні банерів

З теорією ми ознайомилися, тепер можна перейти до найцікавішого: чому залежить ваш дохід?

1. Тип банера - зрозуміло, що вартість на статичний банер і flash-банери будуть сильно відрізнятися. Потрібно оцінити часові витрати на створення різних типів і визначитися з ціною.
2. Кількість банерів. Деякі замовники хочуть відразу кілька однакових банерів, але з різними розмірами.
3. Наявність вихідних матеріалів. Якщо замовник дає всю потрібну інформацію і зображення для роботи, ціна істотно зменшується. В принципі це логічно, адже ваша робота зменшується майже вдвічі.

Орієнтовні розцінки *:

Статичний - від 100 рублів;
GIF-банер - від 1000 рублів
Flash-банер - від 2000 рублів

* Тарифи вказані для тих, хто вже вміє створювати оригінальні банери, може показати приклади робіт і має невелику репутацію в цій сфері.

Як зробити рекламний банер

Розгляну варіант створення самого просто статичного банера - продаж інфопродукта.

Для роботи нам знадобиться Photoshop. Відкрийте і створіть новий проект (Файл-новий) з розмірами поля 200х300.

Після цього з'явиться білий прямокутник. Але просто білий фон виглядає нудно, давайте додати яскравість. Для цього можна:

 • Додати фоном картинку (просто перетягніть на поле потрібну картинку);
 • Додати один колір;
 • Залити градієнтом (один колір переходить в інший).

Я вибираю третій варіант. Для цього потрібно вибрати на панелі інструментів (зліва) на верхнє поле Кольори (два білих аркуша). З'явиться Палітра кольорів, в якій ми можемо вибрати потрібний колір.

Після цього натисніть на нижній листок, який залишається білим, і виберіть колір для нього. Робиться точно так же.

Знайдіть на панелі інструментів Заливка, натисніть правою кнопкою миші (ПКМ) і виберіть Градієнт. Тепер на білому полотні (наш банер) проведіть вертикальну лінію зверху вниз. Просто натисніть нагорі лівою кнопкою миші (ЛКМ) і, не відпускаючи її, проведіть до самого низу.

Просто натисніть нагорі лівою кнопкою миші (ЛКМ) і, не відпускаючи її, проведіть до самого низу

Фон готовий. Тепер потрібно закинути картинку товару (або інше зображення по темі). У мене немає ніяких книг і товарів для продажу, так що я пошукаю в інтернеті.

До речі, бажано шукати картинки в форматі png - так вам не потрібно буде відрізати зайвий фон. Для цього треба зайти в розширені налаштування пошуку Google і виберіть Формат файлів - PNG. Можна зрозуміти, що формат потрібний, якщо ви відкриваєте картинку, а задній фон квадратиками.

Тепер переносимо картинку на наш фон. PNG-файл входить ідеально, а ось звичайну картинку доведеться обрізати. Для цього існує багато способів, але найпростіший - використовувати Ластик. Можна використовувати Чарівна гумка, якщо фон однотонний.

Наблизьте картинку, щоб було краще видно (ctrl + плюс). І ластиком періть зайвий фон - дійте акуратно і частіше робіть паузи. У разі невдачі (занадто багато стерли) користуйтеся ctrl + z.

У разі невдачі (занадто багато стерли) користуйтеся ctrl + z

Залишилося додати напис, яка пояснює що потрібно зробити. Наприклад, скачати. Створюємо кнопку - знайдіть на панелі інструментів Прямокутник - ПКМ - Прямокутник з округленими краями.

Створюємо кнопку - знайдіть на панелі інструментів Прямокутник - ПКМ - Прямокутник з округленими краями

На банері вибираємо підходяще місце, натискаємо ЛКМ і, не відпускаючи, створюємо кнопку. Потім вибираємо заливку, потрібний колір і потім в центр кнопки (запропонують растеризувати - погоджуйтеся).

Коли кнопка буде пофарбована в потрібний колір, потрібно зробити напис. Для цього натисніть букву Т в Панелі інструментів, а потім клацніть на кнопку. З'явиться поле для введення тексту. Вкажіть призовну напис - Жми, Скачай, Забрати і т.п. Налаштування шрифту (розмір, стиль, колір і т.п.) з'явиться нагорі. Коли все буде готово, натисніть галочку.

Це досить простий банер, який можна зробити за 10-20 хвилин. Існує багато різних ефектів і інструментів, щоб такий банер поліпшити і зробити ідеальним. Але в даній статті я це розглядати не буду.

Як зробити рекламний банер якісно

Але якщо ви дуже далекі від цієї теми, краще  пройти курс Як зробити банери Але якщо ви дуже далекі від цієї теми, краще пройти курс Як зробити банери . Або самостійно збирати крупиці інформації в інтернеті, втративши купу часу і набивши «шишки».

Електронна версія коштує всього 1270 рублів. Окупається протягом тижня-місяця (залежить від вашої активності). Ви відразу отримаєте перевагу перед іншими початківцями фрілансерами.

Так ви отримаєте конкретні поради та інструкції по створенню банерів. А це найголовніше - не доведеться самостійно розбиратися в абсолютно новій і не зрозумілою сфері діяльності.

Зміст курсу:

 • Введення в професію;
 • Створення статичних банерів
 • Створення динамічних (gif) банерів
 • Створення інтерактивних (flash) банерів

З цим курсом ви швидко освоїте заробіток на створенні банерів і зрозумієте, як зробити рекламний банер різних типів. А це все що потрібно для освоєння цієї професії.

Читайте також:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача