Статьи

Заробіток на банерній рекламі. Rotaban (Ротабан) - біржа банерної реклами!

 1. план
 2. Які типи банерів бувають
 3. види банерів
 4. Магія банерної реклами
 5. вибираємо біржу
 6. Rotaban (Ротабан) - біржа банерної реклами
 7. Крок 1
 8. крок 2
 9. крок 3
 10. крок 4
 11. крок 5
 12. крок 6
 13. крок 7
 14. крок 8
 15. Як ефективно продати місця під банерні покази?
 16. Рекламна сторінка. Сторінка - «Реклама»
 17. захоплення рекламодавців
 18. Підведемо підсумок

Добрий вечір дорогі мої читачі! Я знову на зв'язку, з минулого посту пройшло чимало часу, і я вже навіть скучив по-своєму блогу і по Вам. Зараз я майже всі свої сили вкинув на внутрішню оптимізацію блогу, допілівать так сказати шаблон. Ох. Справа ця тоскне, скажу я Вам. До речі незабаром, коли розберуся з цим моментом - «Шаблон блогу». Напишу статтю, які повинні бути шаблони або правильний шаблон для блогу. Поки що заголовок не придумав. Так що підписуєтеся на оновлення блогу і не пропустіть статтю про дизайн, про те, яким повинен бути шаблон на ваших блогах. Адже це один з ключових моментів в блогінгу і просуванні.

А тепер думаю саме час перейти до сьогоднішньої статті. Розповісти вам і новачкам про заробіток в інтернеті на банерній рекламі, за допомогою біржі банерної реклами - (Ротабан). А так-же про те, як і коли можна починати заробляти на банерних показах, і які сервіси використовувати.

Так як дане питання досить таки делікатне для мене. По крайней мере, я так вважаю, тому що банерні покази - це дуже і дуже хороший вид заробітку в інтернеті ! Тому я вирішив підійти до питання «банерна реклама в інтернеті», серйозно! Адже на вашому блозі може бути розміщено 3-и банера, кожен з яких може приносити не менше 750-1000 рублів на місяць, пасивного доходу. Це звичайно не багато, але й не мало, якщо врахувати те, що це тільки банерні покази.

Тому статтю я розіб'ю на невеликий план, в якому розкрию суть статті. А так-же розповім, в якому сервісі я заробляю на банерних показах. Ну і звичайно ж, спалю якісь фішечки, які допоможуть збільшити ефект від розміщення банерів на блозі. Тому раджу прочитати статтю до кінця і дуже уважно.

план

 1. Що таке Банер, банерна реклама.
 2. Як і яку вибрати біржу.
 3. Rotaban (Ротабан) - біржа банерної реклами.
 4. Як ефективно продати місця під банерні покази.
 5. Підсумки статті.

Що таке банер

Банер - це рекламне зображення. Розміщують такі банери на сайтах, блогах для залучення партнерів, клієнтів, покупців. Іншими словами відвідувачів, які в подальшому можуть стати клієнтами, а так-же для формування позитивного іміджу того чи іншого товару або послуги.

Які типи банерів бувають

 1. Статичні банери - це банери, при розміщенні яких рекламодавець платить за якийсь певний термін, тобто фіксовану суму за місяць, два, три.
 2. Банери при натисканні, переходу. У цьому випадку оплата рекламодавця йде в залежності від кількості кліків, іншими словами - за переходи по банеру.
 3. Динамічні. Тут вже рекламодавець платить за кількість показів.

У кожному з варіантів є свої плюси і мінуси.

види банерів

Тепер поговоримо про те, які бувають банери з технічного типу виконання:

 1. Статичні - звичайні статичні зображення, без ефектів і анімації в форматі JPG, іноді використовують PNG або GIF (в термінології) . Простими словами зображення без руху - одиночне.
 2. Анімовані - сукупність растрових картинок, крутяться в певній послідовності. Іншими словами - це зображення з ефектами і анімацією. Як правило, такі банери в основному мають формат GIF або APNG.
 3. Flash банери - Один з найбільш технологічних і якісних банерів. Такі банери створюють зазвичай в програмі Adobe Flash. Складаються вони, як правило, з векторної графіки і звукових файлів. Недоліком є ​​велика вага таких банерів.
 4. Java банери - Тут уже все куди складніше, замість заздалегідь промальованих зображень використовують скрипти. Зазвичай такі банери роблять добре прокачані програмісти.

Що таке банер, сподіваюся, ви зрозуміли. Детальніше про те, що таке банер можна дізнатися в «Термінології» інтернет-термінів. Тепер давайте перейдемо до магії банерної реклами.

Магія банерної реклами

На сьогоднішній день банери є дуже потужною і ефективною рекламою в інтернеті, способом залучення потенційних клієнтів. Так було вчора, є сьогодні, і буде завтра! Принаймні, мені так здається ...) Поки спаду ефективності не спостерігалося.

Перед створенням банера, необхідно чітко розуміти, що рекламний банер повинен продавати, а не тільки радувати око. Тому ретельно вибираємо майбутній стиль і виконавця. Для хорошого ефекту, рекламні банери повинен малювати не просто художник, а художник, в якому поєднуються такі професійні навички, як: «художник», «художник психолог»! Який повинен не просто зрозуміти стиль замовника, а й зрозуміти психологію відвідувача.

Коли відвідувач потрапляє на Ваш сайт, блог , Він сканує сторінку на цікавість і корисність Вашого контенту, далі його очей зустрічається з раніше опублікованими рекламним банером. Якраз ось тут і починається вся магія банерної реклами.

Від якісного дизайну і функціональної задумки художника, залежить те, наскільки довго триватиме така зустріч. Якщо банер промальований за всіма технологічними стандартами, з душею, то в підсвідомості Вашого відвідувача обіграв вся суть рекламованого пропозиції. З'явиться тяга і інтерес до уточнення деталей, іншими словами відвідувач клацне по банеру, перейде по рекламному посиланню! Тим самим підніме статистику Ваших продажів. А от не якісний банер такого результату, на жаль, не дасть, ніби як його і немає на сайті.) Тому раджу купувати рекламодавцям і розміщувати вебмайстрам на своїх сайтах, блогах тільки якісні банери.

вибираємо біржу

При виборі біржі, для продажу банерної реклами на сайті, необхідно задатися наступними параметрами сервісу:

 1. Статистика. Як правило, статистка по баннерним показом - це найперше, на що варто звернути свою увагу. У статистиці повинна бути вказана дата розміщення банера, ціна, кліки, кількість показів і скільки місць продано. Загалом, статистика повинна бути якомога краще.
 2. Виплати. Мінімальна сума для виплат повинна складати не більше 100 рублів! Виплати повинні здійснюватися як мінімум на Webmoney (гаманці WMZ і WMR). Виведення коштів повинен бути хоча б 3-и рази на місяць. На сервісі повинна бути статистика виплат за періоди (поточний місяць, минулий місяць, весь період).
 3. Наявність партнерської програми. Необхідно це для пасивного заробітку з ваших рефералів.

Необхідно це для пасивного заробітку з ваших рефералів

Ось тепер, коли ми відзначили найважливіші елементи, які повинні бути присутніми в сервісі. Можна і перейти до вибору самої біржі. Для мене еталоном біржі для банерної реклами став сервіс -.

В даному сервісі є все, що тільки потрібно для нас вебмайстрів і наших рекламодавців. Якщо подивитися на статистику, то вона навіть краще, ніж можна собі уявити. У ній є чітка статистика про покази, про рекламодавців в очікуванні, про куплені банери, статистика по кліках. Загалом, все те, про що може мріяти вебмастер. До речі до рекламодавців у них теж хороший підхід. Для рекламодавців статистика в сервісі не гірше.

Смакота сервісу для Вебмастеров

 • Ви отримуєте 85% від вартості розміщення
 • Виплати за запитом, без затримок
 • Повністю автоматизована система
 • Допомога в розвитку сайта і виборі рекламних місць

Смакота сервісу для рекламодавців

 • Показ оголошень стартує в той же день
 • Фіксована ціна розміщення на 30 днів
 • Зручний інтерфейс, зрозуміла статистика
 • Допомога в організації рекламних кампаній

Rotaban (Ротабан) - біржа банерної реклами

Після вибору біржі, варто в ній зареєструватися. Для цього переходимо по ссилочку. Заповнюємо всі необхідні поля - «Вашою інформацією про себе», як на картинці і натискаємо на кнопку «Створити мій Аккаунт».

Після чого сервіс перекине на нову сторінку, на другий крок реєстрації. В якому, Вам необхідно підтвердити свій «email при реєстрації»! До речі на цій же сторінці Ви можете відразу перейти на головну сторінку сервісу, або ж написати в техпідтримку про допомогу.

До речі на цій же сторінці Ви можете відразу перейти на головну сторінку сервісу, або ж написати в техпідтримку про допомогу

Особисто я б рекомендував відразу перейти по вкладці «Вебмайстрам» і вибрати в списку, як на картинці, пункт «Панель управління».

Особисто я б рекомендував відразу перейти по вкладці «Вебмайстрам» і вибрати в списку, як на картинці, пункт «Панель управління»

Крок 1

Після того як Ви зробите цей крок, з'явиться вікно, в якому нам треба додати наш сайт в біржу. Тому натискаємо на кнопку «Додати сайт».

крок 2

На другому кроці з'являється форма, яку нам треба заповнити. Заповнюємо кожне поле, дуже уважно, це Важливо.

 • У назві сайту раджу написати тематику ресурсу або Ваше ім'я, Бренд.
 • У короткому описі напишіть, щось цікаве для рекламодавця, щоб якось його заманити, підштовхнути купити у Вас рекламне місце.
 • До ключових словами теж ставимося серйозно, тому що дуже часто рекламодавці можуть шукати майданчик, для розміщення (купівлі) банера, за ключовими словами.
 • FeedBurner і Twitter - заповнювати не обов'язково, але особисто я, раджу заповнити. Адже в заробітку зайва інформація ніколи не буває зайвою.

Після заповнення всіх полів натискаємо на кнопку «Додати». І чекаємо, поки адміністрація біржі перевірить Ваш сайт і додасть в систему. Мій сайт стояв на модерації хвилин 5-10. Тому далеко не йдемо, можемо поки заварити собі чайок або каву.

Коли сайт візьмуть, він повинен з'явитися, в панелі управління веб-майстра.

Коли сайт візьмуть, він повинен з'явитися, в панелі управління веб-майстра

крок 3

Додаємо рекламне місце для нашого сайту. Для цього необхідно перейти по гіперссилочке - «Додати місце».

крок 4

Читаємо уважно опис кожного поля в формі і заповнюємо відповідно до правил системи. Від себе додам лише те, що на рахунок ціни поки не заморачивайтесь. В кінці статті я розповім, які ціни необхідно поставити і чому. Вибираємо Розмір банера, кількість і максимальне число банерів. Далі натискаємо кнопку «Додати»

До речі, якщо Ви боїтеся, що на вашому блозі будуть купувати якісь не природні банери, можете прибрати галочку з пункту «Автоматично апрувіть нові банери».

До речі, якщо Ви боїтеся, що на вашому блозі будуть купувати якісь не природні банери, можете прибрати галочку з пункту «Автоматично апрувіть нові банери»

крок 5

У цьому кроці натискаємо по ссилочку «код для розміщення», включаємо мозкову діяльність, тут доведеться трохи попотіти, подумати ...)

крок 6

Як я писав вище, в цьому кроці доведеться трохи подумати. Отже, копіюємо перший код і ставимо, як то кажуть в підказці, після тега «Боді». Тут нічого складного немає, хто не знає, як це робиться, пишемо мені в коментарях до статті, я допоможу розібратися.

А ось другий код необхідно скопіювати і вставити вже в тому місці вашого шаблону, де б Ви хотіли бачити рекламний банер. Ставимо його або в сайдбарі або ж в хедері шаблону. Загалом, в будь-яке місце, де повинен бути розміщений рекламний банер.

Загалом, в будь-яке місце, де повинен бути розміщений рекламний банер

крок 7

Натискаємо «зберегти і перейти до редагування заглушки».

крок 8

Вибираємо заглушку! Що ж вибрати, запитаєте Ви! Вибираємо «Iframe заглушку» і натискаємо «Зберегти». Я завжди всім раджу вибирати саме цей варіант. У такому випадку, якщо банер не купили, можна показувати графічний банер від «Google Adsense» або банер якийсь партнерки. Дуже вигідний варіант розміщення.

Ось в принципі і все. У сервісі ми вже, сайт додали, рекламні місця теж додали. Думаю тепер саме час вивчити якісь тонкощі і фішки (які я спалю спеціально для вас). Для ефективного продажу рекламних банерів з Ваших сайтів, блогів.

Як ефективно продати місця під банерні покази?

Нарешті ми підійшли до найцікавішого. У цій частині статті, я спеціально для Вас, безкоштовно спалю фішечки для швидкого і високого заробітку на банерній рекламі. А так-же розповім, що необхідно зробити, щоб Ваші рекламодавці ставилися до вашої рекламної компанії лояльніше. Щоб все було зрозуміло, прозоро і Ваші рекламні місця швидко і щомісяця розкуповувалися.

Рекламна сторінка. Сторінка - «Реклама»

Отже! Для початку нам необхідно зробити сторінку на своєму сайті, блозі - «Реклама». На цій сторінці Ви повинні докладно розписати такі моменти:

 1. Спілкування з рекламодавцем. Напишіть, чому рекламодавець повинен купити банер саме на Вашому блозі. Раджу розписати якомога детальніше. Розкажіть, чому саме Ви, а не хтось інший.
 2. Аудиторія. Тут все просто, заходите в Яндекс.Метрику і дивіться з яких країн, якої статі і віку заходять на Ваш блог. Далі необхідно в якомусь цікавому вигляді подати цю інформацію рекламодавцю.
 3. Банерні місця, варіанти розміщення банерів. Зробіть скріншот блогу, на якому покажіть, де і які банерні місця Ви продаєте.
 4. Ціни. Варто розписати ціни на всі види реклами блогу. Робиться це для того, щоб рекламодавець довго не шукав і не вважав, чи вигідно йому купити рекламу на блозі. Економте час і сили рекламодавця.
 5. Акції та знижки. Це, напевно, один з найважливіших моментів у продажу реклами на сайті. Якщо Ви будете робити постійні акції або якісь знижки, для своїх постійних клієнтів. І це побачить рекламодавець, можливо, йому захочеться стати вашим постійним клієнтом.
 6. Показники блога. Зазвичай рекламодавці дивляться на те, скільки людина в день заходять на Ваш ресурс, в яких каталогах знаходиться ресурс. Так-же часто переглядають такі показники, як: ТІЦ (Тематичний Індекс Цитування) , pr (PageRank) і Alexa рейтинг. Піднімай показники блога, розміщуємо статистику відвідувань, розповідаємо, в яких трастових каталогах знаходиться блог. Як правило, вистачає двох каталогів - це «Яндекс Каталог» і «DMOZ Каталог». Тому варто врахувати всі ці моменти і заздалегідь подбати про підняття показників і додавання сайту в каталоги.
 7. Зворотній зв'язок. Обов'язково повинна бути форма зворотного зв'язку або посилання на сторінку «Контакти». Робиться це для того, щоб рекламодавець міг якомога скоріше уточнити всі свої питання і не нишпорив по блогу в пошуках щастя. Зробіть зворотний зв'язок для онлайн спілкування між Вами і Рекламодавцем, не полінуйтеся.

захоплення рекламодавців

З досвіду продажів банерної реклами я зрозумів приблизно наступне. Рекламодавець ніколи не купить рекламу на блозі, на якому:

а) Висить заглушка «Тут може бути Ваша реклама», «Рекламне місце здається» і т.д.

б) Якщо більшість банерів порожні - не продані;

в) Якщо стоїть велика, що не обґрунтована ціна на банери.

Тому необхідно зробити якісний захоплення рекламодавців, для успішних продажів банерної реклами. Для того, щоб зробити такий захоплення, необхідно зробити приблизно наступне:

а) Щоб не було порожніх рекламних місць і не було бажання ставити гарні заглушки з текстом: «Тут може бути Ваша реклама». Замість банера або заглушки необхідно розміщувати графічний банер від Гугл-адсенс або Банер якийсь партнерки;

б) Знизити ціни до мінімуму, знижувати необхідно до того моменту, поки не будуть викуплені всі рекламні місця. Коли все місця викуплять, можна потроху піднімати ціни. В межах розумного звичайно.

в) Ставити виключно обґрунтовані ціни. Пишіть в коментарях, буду допомагати встановлювати такі ціни.

До речі, ще один важливий момент. Якщо Ви - мій реферал або мій читач або просто відвідувач з пошукової системи, обов'язково пишіть мені в коментарях до статті. Я завжди Вам допоможу в розміщенні рекламних блоків на Ваших сайтах, блогах. Допоможу встановити рекламні ціни для банерної реклами. А так-же підкажу якісь нові смаколики, про яких дізнаюся першим.)

Підведемо підсумок

Зі статті ми дізналися «що таке Банерна реклама», дізналися яка біржа для заробітку на Банерної рекламі, є, найбільш ефективною. Познайомилися з найадекватнішою біржею банерної реклами -. Розібралися, як зареєструватися в біржі, як додати сайт в біржу, як встановити код на сайт, блог.

Так-же я спалив, як мені здається, кілька цікавих фішок про те, як досягти високого заробітку на банерній рекламі, а так-же як взяти хороший старт. Сподіваюся, все описав зрозумілим, доступною мовою. Думаю тепер ваш заробіток на банерах, стане простіше, легше. Всі питання, побажання, пишіть в коментарях.

У висновку статті хотілося б підсумувати все вищесказане і запитати вашу думку з приводу статті! Цікаво адже яка стаття вийшла! Що думаєте з цього приводу?

Як ефективно продати місця під банерні покази?
Що думаєте з цього приводу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача