Статьи

Заробіток на банерах

 1. Заробіток на банерах підходить будь-якого сайту
 2. Ротабан
 3. соловей
 4. нолікс
 5. Скільки можна заробляти на банерах?
 6. Чому така оцінка?

Найпоширеніший варіант заробітку на своїх інтернет-ресурсах розміщення банерів - маленьких картинок, в які вбудована гіперпосилання на проект рекламодавця.

Ефективність застосування банерів пояснюється тим фактом, що зображення привертають до себе набагато більше уваги, ніж посилання. Тому збільшується кількість переходів на рекламований веб-ресурс.
Ефективність застосування банерів пояснюється тим фактом, що зображення привертають до себе набагато більше уваги, ніж посилання

Про заробіток на розміщенні банерів

Заробіток на банерах підходить будь-якого сайту

Цей метод монетизації підходить різним інтернет-проектам (За тематикою, формату і відвідуваності). Як правило, топ портали працюють безпосередньо з рекламодавцями, обумовлюючи вартість, місце і терміни розміщення, а також передаючи всі необхідні матеріали. Невеликий сайтик простіше шукати рекламодавців на автоматизованих сервісах, на зразок Ротабан.

Ротабан

Ротабан


Перевага Ротабан - це спосіб точного налаштування показників рекламних майданчиків і ресурсів рекламодавців. Вебмастеру не доведеться займатися пошуком підходящих кандидатів.

 • Досить зазначити конкретні параметри сайтів і чекати пропозицій.
 • Друга перевага біржі - автоматизація процесу установки банерів і оплати за них. Не потрібно самому домовлятися з рекламодавцями, за вас це зробить сервіс.
 • Наступна перевага полягає в докладній статистиці майданчиків - число показів, відвідуваність, CTR.
 • Четверте перевага - гарантії безпеки угоди. Власник не зніме банер раніше обумовленого часу. У свою чергу, веб-майстер може бути впевнений, що розміщується банер веде на сайт, який не містить віруси або заборонений контент.

Недоліки є.

 • Відзначимо два недоліки Ротабан. Перший - висока комісія (15 відсотків від ціни розміщення банера). Прямо скажемо, це багато. Тому топ порталам немає резону працювати з Ротабаном.
 • Другий недолік - маленька реферальная ставка (1%). Будете отримувати тільки 1% від заробітку залучених в сервіс людей. Детальніше про заробіток на рефералах я вже зупинявся

соловей

соловей


Сервіс пропонує роботу з 6 варіантами банерів:

 • Rich-Media;
 • 240 × 400;
 • NopLine;
 • 300 × 250;
 • ScreenGlide;
 • Расхлоп.

Сервіс не працює з сайтами, у яких менше тисячі відвідувачів на добу. Контент сайту не повинен порушувати закони РФ, містити контент для дорослих або ненормативну лексику. Власник сайту повинен бути зареєстрований як ІП.

Вебмастера отримують половину того, що платить рекламодавець. Покази проходять за принципом аукціону. Відбір претендентів на показ проходить в залежності від налаштувань націлення та аналізу поведінки відвідувачів.

нолікс

нолікс


Через сервіс Nolix здійснюється продаж реклами у вигляді текстового рядка. За запевненням сервісу це найефективніший з інструментів оскільки надає:

 • найбільша кількість лояльних тематичних відвідувачів;
 • один з мінімальних відсотків відмов;
 • порівняно невеликі витрати на рекламну кампанію.

Вебмастера самі визначають ціну рекламних місць, отримують до 92% від неї і можуть запустити премодерацію рекламних оголошень.

Рекламодавцям пропонується ручний або автоматичний підбір майданчиків, а також статистика ходу рекламної кампанії і 5 способів поповнення балансу.

Скільки можна заробляти на банерах?

Наведу приклад з біржі. Як видно з скріншоту, продавши банери на сайті, можна заробити близько 6000р.

Як видно з скріншоту, продавши банери на сайті, можна заробити близько 6000р

Приклад сайту розміщує банери за гроші


Оцінка способу - Оцінка способу -

Чому така оцінка?

Даний спосіб заробітку відноситься до категорії пасивний дохід , Оскільки може приносити гроші без активного вашої участі. Тому оцінив стільки.
Але банери відносяться до заробітку на сайтах, тому потрібно володіти навичками створення сайтів і їх розкрутці.

Вам цікаво? Поділіться з друзями!

Схожі способи заробітку:

Чому така оцінка?
Скільки можна заробляти на банерах?
Вам цікаво?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача