Статьи

Записати Audio CD

Необхідність створення Audio CD з MP3 або інших звукових форматів практично втратила актуальність, так як всі види сучасного музичного обладнання мають можливість програвання файлів в різних форматах стиснення, в тому числі і самого поширеного - MP3 (MPEG Layer 3, кодек третього рівня).

Але у нас часто виникають ситуації, коли ми не маємо можливості використовувати MP3 диски (старі музичні центри, автомобільні програвачі тощо). Ось тут нам на допомогу і приходять програми, що дозволяють зробити перекодування наших улюблених файлів з MP3 в формат Audio CD.

Спочатку Audio CD має значно кращу якість звуку, ніж MP3, але при кодуванні музичних композицій з MP3 в Audio CD кінцеву якість музики не покращиться, а ось розмір зросте до стандартного Audio CD файлу (в межах 30Мб). При перекодуванні ми отримаємо тільки можливість програвати нашу улюблену музику на всіх музичних пристроях, які читають CD диски.

Найкращою і зручною програмою для створення Audio CD з MP3 я вважаю Nero Express (входить в комплект Nero Burning ROM). Я думаю, багато читачів знайомі з цією чудовою програмою, основною функцією якої є запис дисків різних форматів.

Процес запису надзвичайно простий і не займає багато часу:

  1. Відкриваємо Nero Express (рекомендую використовувати програму не нижче 6 версії)
  2. Вибираємо вкладку «Музика» і далі Audio CD

Відкриваємо Nero Express (рекомендую використовувати програму не нижче 6 версії)   Вибираємо вкладку «Музика» і далі Audio CD

Далі Ви перейдете в меню додавання файлів. Щоб додати MP3, натисніть кнопку «Додати» і виберіть необхідні файли.

Щоб додати MP3, натисніть кнопку «Додати» і виберіть необхідні файли

Додавати потрібно по одному файлу, так як Nero відразу починає обрахування необхідного місця на диску для запису треку в форматі Audio CD. Зазвичай влазить не більше 22-23 пісень.


Яку він обіймав обсяг не залежить від якості вихідного файлу, але він залежить від довжини композиції.

Також в правому нижньому кутку Ви можете побачити два пункти з можливістю зробити їх активними:

«Нормалізувати все звукові файли». В описі не зовсім зрозуміло, що ж ця функція робить, а на практиці намагається привести рівень гучності всіх композицій до єдиного значення. Це не завжди добре працює, так як дуже часто вона його занижує. Я її не використовую.

А ось іншу функцію «Без пауз між доріжками» я активно використовую. Вона, хоч і не набагато, але дозволяє збільшити місце на диску, що часто буває критично.

Ну і на останок пару рад:

Проводьте запис Audio CD дисків на швидкості не більше 10х (менше швидкість - краще якість запису). Це необхідно у зв'язку з тим, що більшість старих CD-приводів можуть читати диски тільки на 4-й швидкості і якість запису тут дуже критично.


Намагайтеся набирати таку кількість пісень, щоб їх загальний обсяг знаходився не далі середини, між жовтою і червоною зонами, зазначеними на часовій шкалі записи програми Nero.

Успішною Вам запису дисків!

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача