Статьи

Замість папок ярлики. Що робити?

  1. Папки стали ярликами, ч то робити?
  2. Щоб побачити наші улюблені папки необхідно провести скид атрибутів папок на флеш-накопичувачі.

Ласкаво просимо користувачі ПК! Чи не давно, знайомі попросили розібратися з настройками браузера, та ви добре бачите і це не помилка. І ось сиджу я за комп'ютером знайомих, дивлюся що куди, показую, розповідаю про браузер і його настройках і в процесі цього всього я запропонував їм поставити свій антивірус, підключаю портативний накопичувач і спостерігаю картину Рєпіна. Всі мої папки стали ярликами, і про себе подумав «який нехороша цей вірус». З цим вірусом доводилося частенько зустрічатися, тому що доводилося роздруковувати різні мені документи, і дуже часто в цих організаціях на комп'ютерах буває цей вірус.

Папки стали ярликами, ч то робити?

Коли трапилася ситуація, що замість папок ярлики, не поспішайте форматувати зовнішній накопичувач. Адже можна все врятувати, відновити. Зараз, я вам розповім як знайти цього зло шкоди, як зробити невидимі папки видимими. Щоб знайти вірус, у мене на персональному комп'ютері встановлений ліцензійний антивірус ESET NOD32 Smart Security з повністю новими (оновленими) вірусними базами. Перед тим, як інфіковану флешку вставити в USB гніздо необхідно зробити наступні кроки в уникнути зараження всієї операційної системи:

1. Спершу, на комп'ютері відключаємо автозапуск USB пристроїв (зовнішніх накопичувачів), яким чином це зробити прочитайте тут .

2. Підключивши флешку, не відкриваючи, за допомогою антивірусу починаємо процес сканування.
Якщо повернуться до моєї історії, після сканування антивірусом ESET NOD32 Smart Security, я отримав наступну інформацію: е5188982.exe - Win32 / Dorkbot, розміщений за адресою «K: \ RECYCLER \ е5188982.exe - Win32 / Dorkbot.». Де «К», це буква моєї картки пам'яті. Вірус знаходився в папці «RECYCLER».

Знайшли і знищили   вірус   , Тепер спокійно можна відкрити зовнішній накопичувач Знайшли і знищили вірус , Тепер спокійно можна відкрити зовнішній накопичувач. На картка спостерігаємо тільки кореневі файли без моїх папок. Але якщо подивитися на її обсяг, то система показує, що там є файли.

Щоб побачити наші улюблені папки необхідно провести скид атрибутів папок на флеш-накопичувачі.

3. У флешці, там де знаходяться тільки кореневі файли, натискаємо на порожньому місці правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо «Створити» потім «Текстовий документ».

Створиться файл такого типу: Створиться файл такого типу:

Створиться файл такого типу:

У вікні вводимо наступний текст або копіюємо attrib -S -H / D / S, зберігаємо і закриваємо файл.

Наступний наш крок, це зміна розширення з txt на bat Наступний наш крок, це зміна розширення з txt на bat. Потрібно це, для застосування нами створеного файлу в системі. Якщо ви не бачите своїх розширень, то вам потрібно їх включити, дивитися тут . Називаємо файл як хочемо, але з розширенням bat, наприклад 123.bat. Після цих маніпуляцій отримуємо ось таку картинку:

Потім запускаємо цей файл подвійним кліком лівої кнопки мишки Потім запускаємо цей файл подвійним кліком лівої кнопки мишки. Відкриється наступне вікно:

Чекаємо кілька секунд обробки даних, віконечко по завершенню автоматично закриється Чекаємо кілька секунд обробки даних, віконечко по завершенню автоматично закриється. На вашій і моїй флешці, знову буде видно папки.

Примітки: Папку на флешці «RECYCLER», яку ви виявите, видаліть. І ще одне, скидання атрибутів буде там, де ви запускали файл 123.bat.

Всім удачі в боротьбі з вірусами.

Папки стали ярликами, ч то робити?
Папки стали ярликами, ч то робити?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.