Статьи

Замість папок ярлики. Що робити?

  1. Папки стали ярликами, ч то робити?
  2. Щоб побачити наші улюблені папки необхідно провести скид атрибутів папок на флеш-накопичувачі.

Ласкаво просимо користувачі ПК! Чи не давно, знайомі попросили розібратися з настройками браузера, та ви добре бачите і це не помилка. І ось сиджу я за комп'ютером знайомих, дивлюся що куди, показую, розповідаю про браузер і його настройках і в процесі цього всього я запропонував їм поставити свій антивірус, підключаю портативний накопичувач і спостерігаю картину Рєпіна. Всі мої папки стали ярликами, і про себе подумав «який нехороша цей вірус». З цим вірусом доводилося частенько зустрічатися, тому що доводилося роздруковувати різні мені документи, і дуже часто в цих організаціях на комп'ютерах буває цей вірус.

Папки стали ярликами, ч то робити?

Коли трапилася ситуація, що замість папок ярлики, не поспішайте форматувати зовнішній накопичувач. Адже можна все врятувати, відновити. Зараз, я вам розповім як знайти цього зло шкоди, як зробити невидимі папки видимими. Щоб знайти вірус, у мене на персональному комп'ютері встановлений ліцензійний антивірус ESET NOD32 Smart Security з повністю новими (оновленими) вірусними базами. Перед тим, як інфіковану флешку вставити в USB гніздо необхідно зробити наступні кроки в уникнути зараження всієї операційної системи:

1. Спершу, на комп'ютері відключаємо автозапуск USB пристроїв (зовнішніх накопичувачів), яким чином це зробити прочитайте тут .

2. Підключивши флешку, не відкриваючи, за допомогою антивірусу починаємо процес сканування.
Якщо повернуться до моєї історії, після сканування антивірусом ESET NOD32 Smart Security, я отримав наступну інформацію: е5188982.exe - Win32 / Dorkbot, розміщений за адресою «K: \ RECYCLER \ е5188982.exe - Win32 / Dorkbot.». Де «К», це буква моєї картки пам'яті. Вірус знаходився в папці «RECYCLER».

Знайшли і знищили   вірус   , Тепер спокійно можна відкрити зовнішній накопичувач Знайшли і знищили вірус , Тепер спокійно можна відкрити зовнішній накопичувач. На картка спостерігаємо тільки кореневі файли без моїх папок. Але якщо подивитися на її обсяг, то система показує, що там є файли.

Щоб побачити наші улюблені папки необхідно провести скид атрибутів папок на флеш-накопичувачі.

3. У флешці, там де знаходяться тільки кореневі файли, натискаємо на порожньому місці правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо «Створити» потім «Текстовий документ».

Створиться файл такого типу: Створиться файл такого типу:

Створиться файл такого типу:

У вікні вводимо наступний текст або копіюємо attrib -S -H / D / S, зберігаємо і закриваємо файл.

Наступний наш крок, це зміна розширення з txt на bat Наступний наш крок, це зміна розширення з txt на bat. Потрібно це, для застосування нами створеного файлу в системі. Якщо ви не бачите своїх розширень, то вам потрібно їх включити, дивитися тут . Називаємо файл як хочемо, але з розширенням bat, наприклад 123.bat. Після цих маніпуляцій отримуємо ось таку картинку:

Потім запускаємо цей файл подвійним кліком лівої кнопки мишки Потім запускаємо цей файл подвійним кліком лівої кнопки мишки. Відкриється наступне вікно:

Чекаємо кілька секунд обробки даних, віконечко по завершенню автоматично закриється Чекаємо кілька секунд обробки даних, віконечко по завершенню автоматично закриється. На вашій і моїй флешці, знову буде видно папки.

Примітки: Папку на флешці «RECYCLER», яку ви виявите, видаліть. І ще одне, скидання атрибутів буде там, де ви запускали файл 123.bat.

Всім удачі в боротьбі з вірусами.

Папки стали ярликами, ч то робити?
Папки стали ярликами, ч то робити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача