Статьи

Заміна гнізда навушників iPhone

  1. Адреси сервісних центрів Apple
  2. Ремонт при клієнті
  3. Офіційна гарантія на всі роботи

Шукайте надійний сервісний центр Apple

Шукайте надійний сервісний центр Apple?

90 днів
гарантія на ремонт Безкоштовна діагностика
пристрою Ціна ремонту
не зміниться

мережа сервісів
поруч з метро Ремонт при клієнті
за 25 хвилин 100% якісні,
нові деталі

Гніздо навушників найчастіше виходить з ладу через неакуратне поводження з телефонів. Як правило, при попаданні пилу, контакт пропадає, тому і пристрій не працює належним чином. У більшості випадків заміна гнізда навушників iphone 4 необхідна після того, як телефон впав у воду. Тому якщо всередину корпусу потрапила волога, і навушники перестали працювати, необхідно якомога швидше віднести телефон в сервісний центр.

Адреси сервісних центрів Apple

Вартість заміни гнізда навушників iPhone

Безкоштовна діагностика


У нашій майстерні діагностика проводиться на професійному обладнанні. Перевагою звернення до нас можна назвати:

  • Безкоштовний огляд і перевірку стану телефону за допомогою сучасної спеціальної апаратури;
  • Високу швидкість діагностики, буквально через кілька хвилин ви отримаєте висновок майстра;
  • Завдяки високій точності при постановці діагнозу, повністю відсутній ризик, що вартість або терміни відновлювальних робіт затягнеться.

Записатися на діагностику можна заздалегідь, просто зателефонувавши по одному з контактних телефонів або надіславши листа на електронну пошту. Незалежно від того, чи знадобиться вам заміна гнізда навушників iphone 4s або достатньо буде простої очищення контактів, за перевірку ви не платите.

Ремонт при клієнті

практично будь-який ремонт iphone може бути проведений у присутності клієнта. Це дозволить замовнику переконається, що проведений саме той список робіт, за який він заплатив, крім того, використовувалися виключно оригінальні комплектуючі. Наприклад, якщо потрібно поміняти дисплей , То екран розпаковується безпосередньо при клієнті і тут же встановлюється на телефон.

Офіційна гарантія на всі роботи

Ми багато сил і часу витратили на підбір професійної команди, роботою якого ми зможемо пишатися. Тому, з легким серцем надаємо кожному замовнику гарантію на всі послуги та відновлювальні процедури. Додатково, комплектуючі супроводжуються гарантією від виробника.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача