Статьи

Жахлива фотографія з весілля підірвала мережу

Весілля вдалася.

Фото: pixabay

Житель США на ім'я Вінсент Олександр вирішив розіграти наречену Манду на весіллі, проте розповів про жарт тільки через рік, повідомляє Mashable.

Незадовго до весільної фотосесії чоловік попросив брата переодягнутися в страхітливого клоуна і потрапити на знімок з молодятами так, щоб наречена нічого не запідозрила. План Олександра вдався: на фотографії Манда посміхалася і не підозрювала, що в парі метрів від неї стоїть страшенний персонаж.

весілля

Фото: facebook.com/popofcolorimages

Пранкери вирішив розкрити секрет лише на першу річницю весілля, на честь якої подарував дружині той самий знімок і зобразив її реакцію на відео. Судячи з усього, дівчина була шокована побаченим. "Про мій бог, як ти це зробив?", - прокоментувала Манда.

Нагадаємо, українка на весіллі зробила нареченому-китайцеві "приємну несподіванку" .

Китаєць на ім'я Хе Пенвей, що працює торговим агентом, і перекладачка з України Інеса, уклали шлюб в рідному місті нареченого. Родичі жителя китайської провінцій Шаньсі були вражені, що батьки його української нареченої не вимагали за неї викуп.

Крім цього, ми писали, що батько нареченого взасос поцілував наречену на весіллі (відео) .

Дивіться відео: циганська весілля "по-багатому" стало хітом інтернет переглядів

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Quot;Про мій бог, як ти це зробив?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача