Статьи

Захист на 100%: Kaspersky Internet Security для Android отримав нагороду від AV-TEST

Рішення   Kaspersky Internet Security для Android   показало відмінні результати в ході тесту, проведеного незалежною дослідницькою компанією AV-TEST в березні цього року Рішення Kaspersky Internet Security для Android показало відмінні результати в ході тесту, проведеного незалежною дослідницькою компанією AV-TEST в березні цього року. згідно з опублікованими результатами , Захисний продукт «Лабораторії Касперського» виявила всі зразки шкідливого ПЗ і не допустив жодного помилкового спрацьовування.

Метою випробування була перевірка ефективності виявлення шкідливого ПО і практичності самого захисного рішення. Згідно з методологією AV-TEST, під практичністю розуміється продуктивність (тобто вплив програми на роботу пристрою й інших програм) і достовірність результатів (кількість помилкових спрацьовувань при перевірці легітимних файлів). В рамках дослідження на мобільні пристрої під управлінням операційної системи Android 5.0.1 встановлювалися останні версії тестованих рішень з оновленими антивірусними базами. В ході цих тестів рішенням було надано доступ в Інтернет і, як наслідок, можливість звернення до власних хмарних сервісів, при цьому всі налаштування рішень були встановлені «за замовчуванням».

Для перевірки ефективності детектування захисним продуктам надали 3077 зразків нового шкідливого ПО, виявлених за останні чотири тижні. Kaspersky Internet Security для Android успішно визначив 100% шкідливих додатків. З точки зору практичності, рішення «Лабораторії Касперського» також показало чудові результати - воно коректно визначило додатки з Google Play Store і легітимні програми з стороннього джерела як безпечні. Крім того, при проведенні різних навантажувальних тестів дослідники не виявили уповільнення нормальної роботи пристрою, збільшення витрати заряду батареї або помітного збільшення інтернет-трафіку. В результаті продукт Kaspersky Internet Security для Android заробив максимальну кількість тестових балів і отримав сертифікат AV-TEST Certified.

«Щомісяця з'являються тисячі нових додатків для операційної системи Android, і далеко не всі з них безпечні для використання. Як продовжують показувати тести незалежних дослідників, технології «Лабораторії Касперського» точно визначають, які програми можуть нанести шкоду, а які можна використовувати безбоязно », - зазначив Тимур Біячуев, керівник лабораторії антивірусних досліджень« Лабораторії Касперського ».

Kaspersky Internet Security для Android є не тільки окремим продуктом, але і частиною кроссплатформенного рішення Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв , Що забезпечує захист користувачів операційних систем Windows, Android і OS X від актуальних кіберзагроз, а також захищає веб-серфінг прихильників мобільних платформ iOS і Windows Phone.

Детальніше про результати, продемонстровані рішенням Kaspersky Internet Security для Android в рамках недавнього тестування AV-TEST, можна дізнатися тут: http://www.av-test.org/en/antivirus/mobile-devices/android/march-2015/kaspersky-lab-internet-security-11.7-151016/ .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача