Статьи

Захист від спаму WordPress + міні конкурс

В кінці статті буде міні-конкурс.

Ваш блог на WordPress спамлять? Втомилися видаляти спамние коментарі? Тоді ця стаття для вас.

Можливо, в цьому матеріалі я скажу очевидні для багатьох речі, але для мене це стало відкриттям Можливо, в цьому матеріалі я скажу очевидні для багатьох речі, але для мене це стало відкриттям ! Зробивши всього одне просте тілорух, я позбувся 99% спамних коментарів. Для цього мені навіть не знадобилося встановлювати ніяких плагінів.

Для цього мені навіть не знадобилося встановлювати ніяких плагінів

Перша стадія захисту мого WordPress блогу від спаму була установка плагіна DCaptcha . Цей плагін додає до публікації коментаря галочку «Я не робот», без натискання на яку коментар не додав. Але! Зараз вже багато ботів звикли до цієї захисту і вона перестала бути ефективною.

Намучившись з видаленням сотень спам-коментарів, я вирішив що щось з цим треба робити. На якомусь блозі, абсолютно випадково, я прочитав про вбудований в Вордпресс чудо-плагін Akismet.

Плагін цей дозволяє вашому блогу приєднуватися до сервера Akismet для відправки туди нового коментаря для перевірки його на наявність спаму. Навіть якщо хтось вручну коментує пости, залишаючи при цьому коментар по темі поста, але залишаючи під ніком посилання на який-небудь інтернет магазин і кілька (не можу сказати, скільки точно) блогерів помітять такі його коментарі як спам, довго він з таким ніком / поштою / урлом не протягне, включиться автоматична фільтрація від Akismet`а і його коменти перестануть пропускатися на сайт.

Для роботи плагіна Akismet потрібно отримати API-ключ, зареєструвавшись на сайті   вордпресс Для роботи плагіна Akismet потрібно отримати API-ключ, зареєструвавшись на сайті вордпресс . Ключ вставляється в адмінки вашого блогу.

Тепер мені потрібно лише іноді очищати папку «спам» в коментарях блогу Тепер мені потрібно лише іноді очищати папку «спам» в коментарях блогу .

Якщо серед моїх читачів є «ручні» спамери (думаю, що таких немає, але все-таки), всі посилання з комментов на цьому блозі автоматично закриваються тегом noindex і атрибутом nofollow, так що не витрачайте свій і мій час даремно.

Загалом, використання цього плагіна сильно полегшує життя блогеру Загалом, використання цього плагіна сильно полегшує життя блогеру .

PS В Сапомарафоне я вже на 14-му місці (коли додався , Був на 22-му), сподіваюся хоча б до кінця марафону потрапити в першу п'ятірку PS В   Сапомарафоне   я вже на 14-му місці (коли   додався   , Був на 22-му), сподіваюся хоча б до кінця марафону потрапити в першу п'ятірку .

Тепер обіцяний конкурс - перший, який вгадав в коментарях, як пов'язана перша ілюстрація з темою цього поста, отримає купон Гугл АдВордса на 1600р. дійсний до 31-го березня 2010 року.

Так само не забуваємо, що конкурс Вгадай дату наступного Апа PR триває, сьогодні оновив зайняті дні, робіть ваші ставки!

постовий ( обмін постовими ): Як вибирати хостинг для сателітів грамотно.

Ваш блог на WordPress спамлять?
Втомилися видаляти спамние коментарі?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача