Статьи

За старих часів ГАДАНИЕ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО

Щоб не вводити в оману тих, хто шукає старовинне ворожіння онлайн безкоштовно - відразу попереджаю - в цій статті і на цьому сайті немає і не буде ніяких програм для онлайн ворожінь на заміжжя, на роботу, на відносини і на що б то не було ще

Щоб не вводити в оману тих, хто шукає старовинне ворожіння онлайн безкоштовно - відразу попереджаю - в цій статті і на цьому сайті немає і не буде ніяких програм для онлайн ворожінь на заміжжя, на роботу, на відносини і на що б то не було ще. Ця стаття для тих, хто сподівається отримати онлайн (не встаючи з дивана), та ще й безкоштовно, та ще й точно і правдиво відповіді на свої особисті питання, що стосуються вашого особистого життя, ваших особистих перспектив, ваших особистих відносин, вашої майбутньої (або нинішньої ) вагітності і т.д.

Тобто  щось особисте, інтимне, призначене тільки для вас і ні для кого іншого ви віддаєте на відкуп генератору випадкових чисел Тобто щось особисте, інтимне, призначене тільки для вас і ні для кого іншого ви віддаєте на відкуп генератору випадкових чисел. А саме цей принцип закладений в основу всіх ворожінь онлайн безкоштовно. А тепер ще з'явилися «умільці», які за те, що ви отримаєте безглуздий набір нічим не пов'язаних між собою значень карт, які взяті з «довідника зі стелі» з вас вимагають перевести яку-небудь суму грошей.

Найчастіше суми не великі - 100-200 руб., Найбільша сума, яка потрапила мені в моїх дослідженнях пропозицій поворожити онлайн безкоштовно - 500 руб. Підступ полягав в тому, що поклацати мишкою по сорочкам карт (типу ви ж «поворожити») - це можна безкоштовно. А ось отримати «тлумачення» розкладу - це вже «за денюжку».

Що відбувається, коли ви натискаєте кнопку «поворожити безкоштовно», «почати гадання» і т.п.?

Ви запускаєте генератор випадкових чисел Ви запускаєте генератор випадкових чисел. Такий же механізм використовується в розіграшах призових номерів в лотереях. Пардон за хамство, але поки ви чешете ріпу на яку б карту клацнути мишкою, щоб випало 2 великих мішки «Щастя» безкоштовно - на сервері, на якому розташований веб сайт, на який ви зайшли в пошуках безкоштовного щастя в любові, в грошах, в бізнесі і т.д. бігають одинички і нулики. Ви нарешті кудись клацнули мишкою. Одинички-нулики бігати перестали. Отримайте-розпишіться ваше «доленосне» пророцтво.

І ще «коротенечко, хвилин на 40» про старовинні ворожіннях. З тих пір, як були створені ці старовинні ворожіння (якщо вони дійсно старовинні, а не новодел під старовину) пройшло вже кілька сотень років (як мінімум).

Наприклад знаменитий в світі гідний-передбачень Еттейлла жив в 18 столітті (1738 - 1791 рр.). І значення карт, і розклади, якими він користувався, і які створював сам описували той світ і той час, в якому жив він сам.

І це були зовсім інші відносини, інша економічна ситуація, інші відносини в соціумі і т.д.

І ось ви потрапляєте до Франції другої половини 18 століття. (За умови, що ви до цього не прочитали жодної пропозиції про Францію того часу). Чи багато ви зрозумієте з того, що там відбувається? Що можливо? Що неможливо? За що ви потрапите в Бастилію? За що васbusiness можуть стратити без суду і слідства? Як прийнято будувати відносини між чоловіками і жінками? Які права є у жінок (і чи є вони взагалі)?

За якими правилами (канонами) будується справа (слова «бізнес» в нинішньому його розумінні тоді взагалі не існувало, власне саме слово «бізнес» - business, походить від слова busy - «зайнятий», відповідно «бізнес» - це те ДЕЛО, яким ти зайнятий). Як будуються відносини між партнерами, за якими законами відбувається оборот грошей? І т.д.

Так чому ж ви вирішили, що способи ворожіння, значення карт, схеми розкладів використовуються в той час і в тих обставинах будуть корисні вам в 21 столітті? Я пам'ятаю, коли я починала гадати (майже 40 років тому) і говорила ті ж самі слова, що чула від бабусі і тітки - чекає на тебе «колісна дорога в казенний дім», а хлопчик з паралельного класу «сердечно клопочеться» - і мої однокласники мене зовсім не розуміли.

Зате я досить швидко зрозуміла, що говорити з клієнтом треба на зрозумілій йому мові, використовуючи сучасні йому поняття. Навіть за останні 40 років з'явилося достатньо багато нових технологій. Що вже говорити про 300 роках. Простий приклад - раніше для позначення комунікації між людьми було всього 2 способи - особиста зустріч і лист «через призначеного», або зі слугою, або з посильним. І подорожувати з точки А в точку Б цей посланник міг тільки по суші або по воді. За суші - пішки або на конях. Водою - вплав чи на який-небудь дерев'яної посудині, починаючи від плотика з 3-х колод до великого парусника на веслах або без.

А сьогодні - телефон, інтернет, скайп, телеграф, радіо, автомобілі, залізниця, літаки, вертольоти і ін. Я пам'ятаю, що ніяк не могла зрозуміти - як так може бути - зустрічі немає, а розмова є ?! Бабусі на той момент вже не було, запитати було ні в кого. Так навіть якби я і запитала, він швидше за все сказала б, що я щось наплутала.

Зрозуміла я як це може виглядати в реальному житті, коли одного разу мамі подзвонили по телефону (домашній телефон провели і поставили нам всього пару місяців назад) з роботи і сказали, що виникла якась проблема, і терміново потрібно її присутність. Справа була пізно ввечері, пізньої осені. На вулиці темно, холодно, сиро і сльотаву. Мама стала детально розпитувати в чому саме проблема, і потім ще години дві диктувала, що і як потрібно зробити щоб цю проблему вирішити.

Коли все було зроблено, проблему «розрулити», мама поклала трубку і заглянувши до мене в кімнату (я вчила уроки), і сказала: «Як добре, що у нас є домашній телефон. Нехай а 2 години проговорили, зате НЕ ДОВЕЛОСЯ ЙТИ. А то б все це затягнулося б після опівночі. »І тут то мене і осінило - так ось як це буває, коли дороги і зустрічі немає, а розмова є!

ПИТАННЯ: Яка програма може врахувати ці тонкощі?

Старовинні ворожіння такій ситуації не передбачають в принципі. І в старовинних значеннях таких ситуацій теж в принципі не може бути. Навіть теоретично. А в наш час більше половини справ вирішуються через засоби зв'язку - відео-конференції, електронні підписи, навіть віртуальний секс)). Так 300 років тому вам би з такими «передовими технологіями» сказали - багаття по вам плаче, разом з шибеницею і гільйотиною на центральній площі на потіху роззявам і іншим порядним городянам.

Майстерність ворожіння на картах (будь-яких) полягає саме в тому, щоб прочитати розклад не як набір слів, а як злагоджений текст, сюжет. Годі й чекати, чи не нафантазувати, а саме прочитати. Неможливо закласти це в програму. Хоча б тому що одна і та ж карта хороша в одних випадках, нейтральна в інших, і погана по-третє.

Наприклад Дама Кубків - в любов і секс - чудово, в бізнесі - жахливо, в навчанні - нейтрально (її це взагалі мало цікавить). Паж Пентакль - хороший в навчанні, жахливий в темі кохання-відносини - це нудотний робот-зануда, який буде по вівторках і п'ятницях водити її в кіно, по четвергах дарувати їй червоний квіточку, по суботах вечеряти з батьками і цілком щиро не розуміти - чому його все кидають через півроку. А гроші його взагалі мало цікавлять.

Поєднання двох цих карт в питаннях на відносини дадуть одне значення, в питаннях бізнесу - інше, в питаннях здоров'я - третє. Це сотні тисяч поєднань. У колоді Таро 78 карт. Якщо враховувати ще й перевернуті значення - 156. Навіть якщо б у кожної карти було б тільки одне-єдине значення - ми вже отримали б 23 336 поєднань. Але у кожної карти мінімум 3 значення. І тоді ця цифра збільшується приблизно до 220 000 (мінімум!). ЯК це можна врахувати в комп'ютерній програмі ??? І ХТО буде вводити вручну (!) Ці поєднання і смисли?! І наскільки громіздкою буде така програма? ...

Буду вдячна тим, хто залишить в коментарях свої відгуки про результати своїх спроб поворожити онлайн безкоштовно приблизно в такому вигляді:

  1. Тема, яка вас цікавила (відносини, бізнес, робота, гроші і т.д.)
  2. Точне формулювання вашого питання (що мене чекає в стосунках з Х; як вирішиться моє запитання на роботі; поступлю чи в цьому році до ВНЗ; і т.д.)
  3. Наскільки зрозумілий була відповідь (наскільки вам було зрозуміло значення випали карт стосовно саме до вашого запитання)
  4. Слідували ви раді (чи виконували дії, які були рекомендовані в отриманому відповіді). Що з цього вийшло.
  5. Збулося чи пророцтво (частково, повністю, не збулося взагалі).

З повагою до ваших поглядів і вашим цінностям,
Наталія Ваммас.

Чи багато ви зрозумієте з того, що там відбувається?
Що можливо?
Що неможливо?
За що ви потрапите в Бастилію?
За що васbusiness можуть стратити без суду і слідства?
Як прийнято будувати відносини між чоловіками і жінками?
Які права є у жінок (і чи є вони взагалі)?
Як будуються відносини між партнерами, за якими законами відбувається оборот грошей?
Так чому ж ви вирішили, що способи ворожіння, значення карт, схеми розкладів використовуються в той час і в тих обставинах будуть корисні вам в 21 столітті?
Я пам'ятаю, що ніяк не могла зрозуміти - як так може бути - зустрічі немає, а розмова є ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача