Статьи

З'явився MP3-декодер з відкритим кодом на JavaScript - jsmad

9 18 9 18   Логотип jsmad   Ілюстрація з сайту   Jsmad

Логотип jsmad
Ілюстрація з сайту Jsmad.Org

Ентузіасти, відомі під ніками nddrylliog, jensnockert і mgeorgi, представили MP3-плеєр з відкритим кодом, написаний на мові JavaScript і не використовує можливості Adobe Flash, - jsmad.

Як повідомляється в описі проекту, jsmad - це MP3-декодер, написаний на чистому JavaScript і заснований на алгоритмах з бібліотеки libmad (поширюється під GPL); підтримка ID3-тегів в ньому була реалізована з нуля. Раніше для можливості відтворення MP3-файлів на веб-сторінці доводилося використовувати Adobe Flash (як правило, з обвязками на JavaScript), але ці часи скоро залишаться в минулому.

Правда, на даний момент jsmad підтримує тільки останні версії Firefox (починаючи з релізу 4.0), Aurora і Chrome (12 Dev в Linux, 13 в Mac OS X, Canary в Windows; потрібно включити Web Audio API в «about: flags», частота дискретизації звуку зміниться на 48000 Гц). Підтримка таких браузерів, як Opera і Safari, відсутня, оскільки в них немає реалізації Audio Data API або Web Audio API, а про Internet Explorer розробники на своєму сайті навіть не згадують.

Основна частина проекту була реалізована в рамках MusicHackDay, який проходив в Берліні (Німеччина) в кінці травня. Автори вважають, що «jsmad відкриває двері цілому світу аудіозастосувань реального часу, реалізованих на JavaScript».

Вихідний код jsmad поширюється під вільною ліцензією GNU GPLv2 і доступний на GitHub . Сайт проекту з живою презентацією плеєра в дії - jsmad.org .

Постійне посилання до новини: https://www.nixp.ru/news/11254.html . Дмитро Шурупів за матеріалами CrazyEngineers .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.