Статьи

З ким зустрічати Новий рік, щоб нікого не образити?

Батьки чекають вас до себе, друзі кличуть на вечірку, а чоловік взагалі пропонує відсвяткувати в ресторані. Як же всім догодити? Батьки чекають вас до себе, друзі кличуть на вечірку, а чоловік взагалі пропонує відсвяткувати в ресторані

Фото: Legion-Media

Новорічну ніч хочеться провести якось по-особливому. Адже як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Як здійснити власні бажання і при цьому не зіпсувати відносини з близькими?

дружня вечірка
Мати багато друзів добре. Але коли кожен з них починає тягнути вас з чоловіком в свою компанію ... Як пояснити одним, чому ви віддали перевагу суспільство інших?

1 Хто не встиг, той запізнився. Найпростіше - сказати, що вас вже запросили. І обов'язково висловіть своє співчуття через неможливість прийняти їх пропозицію.

2 За територіальною ознакою. Пересування по місту напередодні Нового року і на наступний ранок - пригода, здатне зіпсувати враження від свята. Тому при відмові можна послатися на бажання уникнути тривалих поїздок.

3 Час зустрічі змінити. Новорічна ніч - не єдина можливість побачитися з друзями. Тому, отримавши чергове запрошення, ти можеш підсолодити гірку пілюлю своєї відмови пропозицією зустрітися на канікулах.

4 Друзі моїх друзів ... Якщо вибір зробити складно, можна об'єднати всіх в одну компанію. Звичайно, це рішення вимагає делікатності по відношенню до тих, хто запросив тебе першим, але немає нічого неможливого.

Сімейне свято?
Старше покоління трепетно ​​ставиться до традиції відзначати Новий рік у колі сім'ї. Тому твоє визнання в тому, що ти хотіла б наряджати НЕ ялинку, а пальму або провести цю ніч з друзями, батьки можуть зустріти в багнети. Як бути?

1 Спроба всидіти на двох стільцях. Згаданий вище «територіальна ознака» може виручити тебе і в цій ситуації. Постарайся розподілити час таким чином, щоб проводити з батьками старий рік, а потім встигнути до півночі дістатися до друзів.

2 Нові технології в допомогу. Якщо ви їдете з чоловіком відпочивати, запропонуй батькам скористатися скайпом, щоб створити ефект своєї присутності у них вдома. Також можете вислати свої фото з подорожі: навіть якщо вони образилися, їм все одно буде приємно!

3 Наступного разу. Часто батькам важливий не стільки сам факт наявності дочки (і зятя) за святковим столом, скільки впевненість у тому, що вони для тебе важливіше «якихось там друзів». Тому потрібно обов'язково сказати, як важко тобі позбавляти їх свого суспільства. Пообіцяй, що наступний Новий рік ви будете намагатися зустріти разом.

4 Вийти в люди. Щоб не виглядати в очах батьків дезертирами, піднесіть їм в якості подарунка якийсь цікавий захід - купите квитки в театр або оплатіть ресторан. Можливо, зустрівши Новий рік (або його напередодні) поза домом, вони стануть краще розуміти вас.

Тільки ти і він
А що робити, якщо ти не просто кидаєш батьків, але ще і хочеш, щоб вони посиділи з дитиною, поки ви з чоловіком будете в ресторані або в поїздці? І як в такій ситуації пояснити малюкові, чому ви залишаєте його в цю казкову ніч?

1 Вигідна пропозиція. Згадай, як в казках царі за послугу обіцяють героям: «Віддам півцарства і дочку в дружини!» Або як ти в дитинстві, благаючи купити собаку, клялася вчитися на одні п'ятірки. Суть конфлікту інтересів - та ж. Твоя задача зрозуміти, чого ще хочуть батьки, крім твоєї присутності, і пообіцяти їм виконати це.

2 Легкий шантаж. Іноді буває досить злегка натиснути на почуття бабусь і дідусів, сказавши мимохідь, що ви збираєтеся провести ніч в заміському ресторані, доведеться і малюка з собою брати ... Швидше за все, мама представить всякі жахи (гучну музику, нетверезих гостей, зовсім недитяча меню) і сама запропонує свою допомогу.

3 Казка на ніч. Якщо дитина маленька і вірить в Діда Мороза, то краще за все пояснювати причину вашого з чоловіком відсутності на зрозумілій йому мові. Наприклад, скажіть, що ви йдете допомагати Дідусеві і повернетеся вранці з подарунками.

4 Розмова по душам. Краще сказати правду, ніж йти на хитрощі. І батькам, і дитині можна чесно зізнатися, що вам дуже хочеться не просто теплих сімейних посиденьок, які ви, безумовно, дуже цінуєте, а романтичного дива. І таким дивом для тебе буде свято наодинці з коханою. Попроси рідних не позбавляти тебе цієї можливості, яка надається лише раз на рік. А потім ти знову перетворишся в зразкову дочку і люблячу матір.

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Як же всім догодити?
Як здійснити власні бажання і при цьому не зіпсувати відносини з близькими?
Як пояснити одним, чому ви віддали перевагу суспільство інших?
Сімейне свято?
Як бути?
І як в такій ситуації пояснити малюкові, чому ви залишаєте його в цю казкову ніч?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача