Статьи

З новим "розумним" браслетом палець перетворюється в телефонну трубку

Технологія Bluetooth позбавила користувачів мобільного зв'язку від необхідності довго і болісно ритися в сумці у пошуках телефону під час важливого дзвінка. Багато оцінили по достоїнству різноманітні гарнітури, покликані звільнити руки господаря для більш важливих справ, наприклад, таких як водіння автомобіля. Але допитливий розум інженерів не може задовольнитися новим досягненням надовго, особливо, коли є перспектива перейти на новий рівень зручності і комфорту.

Молода спін-офф компанія Innomdle Lab , Що виділилася з підрозділу Samsung C-Lab, розробила нову модель універсального "розумного" ремінця для годин. Його унікальність полягає в тому, що він перетворює в телефонну трубку палець розмовляє людини. Все, що потрібно зробити, - натиснути на кнопку на браслеті і щільно притиснути кінчик пальця руки, на яку він надітий, до вуха. До слова, іноді ми чинимо так само, щоб закрити друге вухо під час телефонної розмови в галасливій обстановці. Жест, знайомий багатьом.

Пристрій отримує з динаміка телефону через Bluetooth. Далі браслет трансформує його в вібрацію, яка передається буквально по тілу людини, а саме від зап'ястя до кінчика пальця. При тому, що піднесло пальця до вуха, в замкнутому просторі останнього створюється посилений звук. Мікрофон ж вмонтований в браслет.

Важливо, що ніякої шкоди здоров'ю господаря обладнання процес передачі сигналу в вухо не приносить. Є ще один приємний момент - палець не просто передає сигнал, але ще й блокує фоновий шум.

На відміну від деяких попередніх моделей і прототипів аналогічного пристрою, новий браслет може бути як самостійним аксесуаром, так і власником для годин, причому не тільки "розумних", але і самих звичайних. Пристрій сумісний з продуктами Samsung, Apple, Pebble і іншими. Крім цього, браслет може взяти на себе обов'язки фітнес-трекера, працюючи в парі зі спеціальним додатком.

Браслет може бути як самостійним аксесуаром, так і сумісним з "розумними" годинами різних виробників.

Фото Innomdle Lab.

Виробники заявляють, що в режимі розмови заряду акумулятора "розумного" браслета вистачить на чотири години, а в режимі очікування - на сім днів. Повна зарядка здійснюється за одну годину через звичайний роз'єм microUSB.

Проект отримав назву SGNL і в даний час його творці проводять кампанію на сайті Kickstarter для збору грошей на виведення пристрою на ринок переносної електроніки. Його приблизна ціна складе для обмеженою ранньої серії $ 129 (близько 8,5 тисяч рублів за курсом на сьогоднішній день) і для подальшої необмеженої - $ 139.

Більш детально з новинкою від Innomdle Lab можна познайомитися на сайті проекту SGNL.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.