Статьи

YouTube-канал «Російські серіали» досяг знаковою позначки - мільйон передплатників

«Російські серіали» лідирують у російському сегменті YouTube. Передплатники можуть дивитися самі рейтингові та улюблені серіали цілодобово, безкоштовно і з високою якістю. Перша «золота кнопка» для ВГТРК була отримана YouTube-каналом «Росія 24». «Російські серіали» лідирують у російському сегменті YouTube

YouTube-канал «Російські серіали» досяг знаковою позначки - мільйон передплатників

На даний момент на каналі є 5 тисяч відеороликів. Різноманітний якісний контент і доступність до нього в будь-який час зробили YouTube-канал «Російські серіали» одним з найпопулярніших в російському YouTube.
«Бригада» на «Російських серіалах»
Така політика забезпечує приплив нових передплатників, кількість яких швидко зростає. У липні був подоланий півмільйонний рубіж. Всього за півроку канал подвоїв свою аудиторію.
Інтернет-глядачі цінують сучасну драму - найпопулярнішими серіалами 2017 року стали «Чорна кров» і «Морозова». Чи не слабшає і інтерес до класики вітчизняного серіального виробництва - з моменту запуску каналу п'ятірку лідерів не покидають серіали «Бригада» і «Верни мою любовь».
«Чорна кров» на «Російських серіалах»
Основна частина глядачів каналу «Російські серіали» проживає в Росії. Проте, контент цікавить і закордонну аудиторію - з Німеччини, США, Казахстану, України.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.