Статьи

X-Parser - Парсер тематичного контенту за списком ключових слів з пошукових систем

  1. Для чого Вам потрібен X-Parser Light: Основні функції:
  2. Пошук початкових кодів для рерайт і копірайтів:
  3. Створення MFA-сайтів на іноземних мовах:
  4. Переваги X-Parser Light перед конкурентами:
  5. Інтерфейс програми:
  6. Перелік функцій:

Для чого Вам потрібен X-Parser Light:

Основні функції:

Парсинг контенту за ключовими словами:

X- Parser Light - це, в першу чергу, парсер статей за ключовими словами X- Parser Light - це, в першу чергу, парсер статей за ключовими словами. Його головна особливість в тому, що він не вимагає від Вас ніяких специфічних навичок для його використання, він дуже простий і інтуїтивно зрозумілий. У своїй основі він має унікальний алгоритм автоматичного визначення тіла статті на будь-якій сторінці будь-якого сайту, що дозволяє Вам з легкістю парсити тематичні статті для наповнення сайтів або дорвеев контентом. З X-Parser Light постійне наповнення сайту контентом не складе для Вас ніяких труднощів. Оскільки крім ключових слів парсеру можна задати список прямих посилань, Ви можете використовувати його і як пасерують тексту з конкретного сайту або сторінки. Загалом X-Parser можна цілком використовувати і як парсер тексту для дорвеев, і як парсер статей для Wordpress-сайтів, і для наповнення будь-яких сайтів тематичним контентом. Так само він буде зручний для пошуку початкових кодів для рерайт і копірайтів, про що буде розказано далі.

Пошук початкових кодів для рерайт і копірайтів:

Якщо Ви займаєтеся рерайтом або копірайтом, або займаєтеся групу рерайторов, то для Вас безумовно постає питання про підбір вихідних матеріалів для написання якісних статей Якщо Ви займаєтеся рерайтом або копірайтом, або займаєтеся групу рерайторов, то для Вас безумовно постає питання про підбір вихідних матеріалів для написання якісних статей. Коли мова йде про простих темах і підборі одного-двох початкових кодів, то копіювання матеріалів вручну не складає труднощів. Але якщо матеріалів потрібно багато, то автоматизований парсинг статей за ключовими словами за допомогою X-Parser Light буде більш зручним рішенням. Вам буде достатньо вказати Ваші ключові запити і запустити парсер, щоб вже через кілька хвилин отримати потрібну кількість вихідних текстів по заданій темі в зручному форматі. Так само якщо потрібно знайти текст строго відповідає певному ключевику, то за допомогою фільтрів Ви зможете отбрать тільки строго-відповідні тексти, що позбавить Вас годин рутинної роботи.

Створення MFA-сайтів на іноземних мовах:

Цікавою особливістю X-Parser є можливість парсити контент на будь-яких мовах, що може відкрити для Вас нові можливості Цікавою особливістю X-Parser є можливість парсити контент на будь-яких мовах, що може відкрити для Вас нові можливості. Безумовно в даному випадку мова більше йде про створення дорвеев, так як зробити якісний сайт іноземною, особливо незнайомому, мовою досить складно. Але дорвеи Ви зможете робити без будь-яких проблем. Налаштувавши пошукові системи в парсером на потрібну мову, і вказавши пошукові запити на цій же мові, Ви з легкістю зберете іноземний тематичний контент. Вам залишиться тільки згодувати отриманий контент Вашому генератору дорвеев і отримати, наприклад, англомовні дорвеи. Причому контент на них буде саме тематичний, а з урахуванням того, що він буде і читаним, Ви зможете знайти більш широке застосування такого контенту. Зокрема на його базі виходять цілком життєздатні MFA-сайти (під Google Adsense).

Переваги X-Parser Light перед конкурентами:

Інтерфейс програми:

Перелік функцій:


Light Edition

Автоматичне розпізнавання тіла статті на сторінці будь-якого сайту, за умови, що на сторінці є текстовий контент
Автоматичне розпізнавання тіла статті на сторінці будь-якого сайту, за умови, що на сторінці є текстовий контент   Зручне редагування і ручна перевірка отпарсенного контенту за допомогою менеджера обробки контенту   Можливість парсити контент без розмітки (під генератори дорвеев і т Зручне редагування і ручна перевірка отпарсенного контенту за допомогою менеджера обробки контенту Можливість парсити контент без розмітки (під генератори дорвеев і т.п.)
Можливість парсити контент зі збереженням вихідної розмітки (виділення, заголовки і т.п.), як із зображеннями і можливістю їх збереження, так і без.
Можливість парсити статті за списком ключових слів

Можливість парсити статті за списком посилань
Можливість додавати і парсити будь пошукові системи
Можливість парсити текст на будь-яких мовах, додавши пошукові систем з потрібними мовними налаштуваннями
Вільна настройка абсолютно будь-якого формату виведення статей для подальшого експорту контенту за допомогою будь-яких додатків для постінгу контенту, наприклад Zebroid, Textkit або безпосередньо в Wordpress.
Парсер вміє автоматично визначати капчи пошукових систем. Не залежно від того яку ПС Ви додасте парсер самостійно визначить її і відправить її на розпізнавання, наприклад в сервіс Rucaptcha або будь-який інший. Можливість на стадії збору контенту фільтрувати за власними фільтрам як статті так і окремі абзици, а так само замінити або видалити будь-які включення як по точним умов, так і за допомогою регулярних виразів.

завантажити демо

На даний момент доступна тільки лайт версія парсера, вона виконує всі необхідні функції якісно і швидко і зможе задовольнити всі Ваші потреби На даний момент доступна тільки лайт версія парсера, вона виконує всі необхідні функції якісно і швидко і зможе задовольнити всі Ваші потреби. За час існування X-Parser Light нами було зібрано безліч побажань користувачів, на базі яких розробляється більш старші версії парсера, які в майбутньому будуть випущені. Кожен, хто володіє лайт версією парсеру, отримають найвигідніші знижки на нові версії!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача