Статьи

WinGate - проксі-сервер для організації спільного доступу в Інтернет

Ласкаво просимо на російські сторінки WinGate Ласкаво просимо на російські сторінки WinGate Wingate - один з найбільш популярних проксі-серверів, що дозволяє декільком користувачам локальної мережі отримати доступ в Інтернет
Wingate - один з найбільш популярних проксі-серверів, що дозволяє декільком користувачам локальної мережі отримати доступ в Інтернет.
До позитивних сторін Wingate відносяться його стабільність і простота установки, настройки і використання.Підтримка всіх новітніх протоколів і можливостей робить його правильним вибором для користувачів будь-якого розміру.
Ви можете самі переконатися в тому, що на правильно встановленої мережі розгортання Wingate зі стандартними настройками займає лічені хвилини, а гнучкість програми дозволить адаптувати її під екзотичні умови.
Тестова версія, що дозволяє користуватися програмою протягом 30 днів без обмежень. [ЗАВАНТАЖИТИ]
Тепер Wingate став ще більш зручний у використанні - Русифікатор Gatekeeper [ЗАВАНТАЖИТИ]

WinGate без проблем працює з усіма типами інтернет-з'єднань, дозволяючи безлічі користувачів одночасно перебувати в мережі, перевіряти електронну пошту або спілкуватися в онлайні таким чином, як якщо б вони були підключені до Інтернету безпосередньо.Незалежно використовуваного обладнання, WinGate допоможе зробити з'єднання настільки якісним, наскільки це можливо.WinGate може обробляти запити від різних веб-додатків і інтернет-протоколів - таких, як веб-браузери, FTP або SSL.WinGate також підтримує можливості перегляду і прослуховування відео- та аудіо матеріалів з мережі Інтернет, а також підтримку участі в іграх по мережі.
WinGate був випущений компанією Qbik в 1995 році.З 1997 року ми здійснюємо продажу і підтримку WinGate в Росії.
У нас Ви можете придбати офіційні ліцензії з усіма необхідними для бухгалтерії документами на проксі-сервер WinGate і інші продукти компанії Qbik New Zealand Limited.
Як почати користуватися?
Зазвичай установка і первоначаьная настройка не займають більше 5 хвилин.Ви можете почати користуватися прямо зараз!
Скачайте тестову версію продукту, встановіть, і якщо програма Вам сподобається - до закінчення терміну дії тимчасової ліцензії зверніться до нас.
Термін поставки ліцензії: 1-24 години з моменту надходження грошей.

Новини


31-07-2013: Випущений WinGate 8.0

У версії WinGate 8 додано кілька важливих можливостей і змін:


  • Інспеції HTTPS (тільки в редакції Enterprise)
  • Новий модуль HTTP cache, включаючи політики кешування
  • Оптимізований HTTP канал, що забезпечує прискорення завантаження сторінок і передачу файлів
  • Покращення для взаємодії з Exchange і Office 365
  • Велике число інших поліпшень

Ціна ліцензій не змінилася, в порівнянні з версією 7. Проте апгрейд на нову версію буде безкоштовним не для всіх користувачів. Ліцензії з підтримкою апгрейдів, яка закінчується до 1 червня 2013 (не матимуть право на активацію WinGate 8, і повинні будуть оновити підтримку.

Установник WinGate 8 включає в себе фазу перевірки, яка попередити користувача про таку необхідність. У цьому випадку буде потрібно або придбати оновлення, або активувати триальную ліцензію.

WinGate 8 може бути встановлений поверх WinGate 7, і збереже всі настройки, за винятком HTTP cache settings.


05-02-2013: Нова версія Wingate - 7.2.10 Вийшла нова версія Wingate - 7.2.10. Ця версія також включає в себе безкоштовну ліцензію на 3-х користувачів.

15-05-2012: Програма WinGate 7.2 тепер існує і в безкоштовній версії Компанія Qbik New Zealand Limited на початку травня оголосила про вихід нової версії WinGate 7.2.0.
Творець Wingate і засновник компанії в 1995 році Едріен Де Крій розповів, що за часів першої версії WinGate 1.0 в жовтні 1995 року користувачі мали можливість отримати безкоштовну версію. Ця практика припинилася десь в 2002 році. З тих пір багато чого змінилося, і розробники Wingate знову прийшли до висновку, що, оскільки зараз багато ПО для проксі поширюється безкоштовно, має сенс знову повернутися до безкоштовної версії ліцензії.
Еквівалентом безкоштовної ліцензії є версія WinGate Standard для 3 користувачів, яка до недавнього часу була платною. На додаток до цього, Qbik також зробили безкоштовний еквівалент ліцензії WinGate VPN Single user. Однак для того, щоб локальна мережа працювала з VPN, як і раніше потрібно покупка ліцензії VPN або WinGate версії enterprise.

10-11-2011: Довгоочікуваний вихід WinGate 7 Компанія Qbik New Zealand Limited оголосила про вихід нової 7-ий версії програми WinGate. За словами розробників програми, сьома версія - це значний крок вперед з безліччю нових опцій.
Розробка сьомій версії WinGate почалася в 2006 році, неодноразово робилися спроби випуску сьомої версії, однак робота ніяк не доводити до логічного завершення. Творець Wingate і засновник компанії в 1995 році Едріен Де Крій розповідає, що в компанії знали про те, що користувачі дуже чекали виходу нової версії, але намагалися врахувати всі помилки попередньої версії і довести програму до розуму, так що програма була зроблена практично заново.
Крім очевидних і явних перетворень в версії 7, існують також деталі, що залишилися в тіні. Наприклад, поява компонентів в WinGate 7 на панелі модулів і непомітна інтеграція з додатковими програмами. Едріен Де Крій коментує це перетворення так: «Неможливо визначити, де тепер закінчується WinGate і починається інший додаток, тому користувачам не потрібно вдаватися до третіх додатків для кращої інтеграції».
Головним досягненням розробників стала зміна ставлення до WinGate. Тепер фокус повністю змістився на зручність використання програми. У сукупності зі зручним і сучасним інтерфейсом на базі CodeJock Software Solutions, дизайн WinGate 7 повністю відповідає наповненню самої програми.
Новини Товари Підтримка © Всі логотипи, товарні знаки і марки є власністю зареєстрували їх компаній. При використанні матеріалів посилання на Wingate.ru обов'язкове.

Як почати користуватися?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача