Статьи

WinGate - проксі-сервер для організації спільного доступу в Інтернет

Ласкаво просимо на російські сторінки WinGate Ласкаво просимо на російські сторінки WinGate Wingate - один з найбільш популярних проксі-серверів, що дозволяє декільком користувачам локальної мережі отримати доступ в Інтернет
Wingate - один з найбільш популярних проксі-серверів, що дозволяє декільком користувачам локальної мережі отримати доступ в Інтернет.
До позитивних сторін Wingate відносяться його стабільність і простота установки, настройки і використання.Підтримка всіх новітніх протоколів і можливостей робить його правильним вибором для користувачів будь-якого розміру.
Ви можете самі переконатися в тому, що на правильно встановленої мережі розгортання Wingate зі стандартними настройками займає лічені хвилини, а гнучкість програми дозволить адаптувати її під екзотичні умови.
Тестова версія, що дозволяє користуватися програмою протягом 30 днів без обмежень. [ЗАВАНТАЖИТИ]
Тепер Wingate став ще більш зручний у використанні - Русифікатор Gatekeeper [ЗАВАНТАЖИТИ]

WinGate без проблем працює з усіма типами інтернет-з'єднань, дозволяючи безлічі користувачів одночасно перебувати в мережі, перевіряти електронну пошту або спілкуватися в онлайні таким чином, як якщо б вони були підключені до Інтернету безпосередньо.Незалежно використовуваного обладнання, WinGate допоможе зробити з'єднання настільки якісним, наскільки це можливо.WinGate може обробляти запити від різних веб-додатків і інтернет-протоколів - таких, як веб-браузери, FTP або SSL.WinGate також підтримує можливості перегляду і прослуховування відео- та аудіо матеріалів з мережі Інтернет, а також підтримку участі в іграх по мережі.
WinGate був випущений компанією Qbik в 1995 році.З 1997 року ми здійснюємо продажу і підтримку WinGate в Росії.
У нас Ви можете придбати офіційні ліцензії з усіма необхідними для бухгалтерії документами на проксі-сервер WinGate і інші продукти компанії Qbik New Zealand Limited.
Як почати користуватися?
Зазвичай установка і первоначаьная настройка не займають більше 5 хвилин.Ви можете почати користуватися прямо зараз!
Скачайте тестову версію продукту, встановіть, і якщо програма Вам сподобається - до закінчення терміну дії тимчасової ліцензії зверніться до нас.
Термін поставки ліцензії: 1-24 години з моменту надходження грошей.

Новини


31-07-2013: Випущений WinGate 8.0

У версії WinGate 8 додано кілька важливих можливостей і змін:


  • Інспеції HTTPS (тільки в редакції Enterprise)
  • Новий модуль HTTP cache, включаючи політики кешування
  • Оптимізований HTTP канал, що забезпечує прискорення завантаження сторінок і передачу файлів
  • Покращення для взаємодії з Exchange і Office 365
  • Велике число інших поліпшень

Ціна ліцензій не змінилася, в порівнянні з версією 7. Проте апгрейд на нову версію буде безкоштовним не для всіх користувачів. Ліцензії з підтримкою апгрейдів, яка закінчується до 1 червня 2013 (не матимуть право на активацію WinGate 8, і повинні будуть оновити підтримку.

Установник WinGate 8 включає в себе фазу перевірки, яка попередити користувача про таку необхідність. У цьому випадку буде потрібно або придбати оновлення, або активувати триальную ліцензію.

WinGate 8 може бути встановлений поверх WinGate 7, і збереже всі настройки, за винятком HTTP cache settings.


05-02-2013: Нова версія Wingate - 7.2.10 Вийшла нова версія Wingate - 7.2.10. Ця версія також включає в себе безкоштовну ліцензію на 3-х користувачів.

15-05-2012: Програма WinGate 7.2 тепер існує і в безкоштовній версії Компанія Qbik New Zealand Limited на початку травня оголосила про вихід нової версії WinGate 7.2.0.
Творець Wingate і засновник компанії в 1995 році Едріен Де Крій розповів, що за часів першої версії WinGate 1.0 в жовтні 1995 року користувачі мали можливість отримати безкоштовну версію. Ця практика припинилася десь в 2002 році. З тих пір багато чого змінилося, і розробники Wingate знову прийшли до висновку, що, оскільки зараз багато ПО для проксі поширюється безкоштовно, має сенс знову повернутися до безкоштовної версії ліцензії.
Еквівалентом безкоштовної ліцензії є версія WinGate Standard для 3 користувачів, яка до недавнього часу була платною. На додаток до цього, Qbik також зробили безкоштовний еквівалент ліцензії WinGate VPN Single user. Однак для того, щоб локальна мережа працювала з VPN, як і раніше потрібно покупка ліцензії VPN або WinGate версії enterprise.

10-11-2011: Довгоочікуваний вихід WinGate 7 Компанія Qbik New Zealand Limited оголосила про вихід нової 7-ий версії програми WinGate. За словами розробників програми, сьома версія - це значний крок вперед з безліччю нових опцій.
Розробка сьомій версії WinGate почалася в 2006 році, неодноразово робилися спроби випуску сьомої версії, однак робота ніяк не доводити до логічного завершення. Творець Wingate і засновник компанії в 1995 році Едріен Де Крій розповідає, що в компанії знали про те, що користувачі дуже чекали виходу нової версії, але намагалися врахувати всі помилки попередньої версії і довести програму до розуму, так що програма була зроблена практично заново.
Крім очевидних і явних перетворень в версії 7, існують також деталі, що залишилися в тіні. Наприклад, поява компонентів в WinGate 7 на панелі модулів і непомітна інтеграція з додатковими програмами. Едріен Де Крій коментує це перетворення так: «Неможливо визначити, де тепер закінчується WinGate і починається інший додаток, тому користувачам не потрібно вдаватися до третіх додатків для кращої інтеграції».
Головним досягненням розробників стала зміна ставлення до WinGate. Тепер фокус повністю змістився на зручність використання програми. У сукупності зі зручним і сучасним інтерфейсом на базі CodeJock Software Solutions, дизайн WinGate 7 повністю відповідає наповненню самої програми.
Новини Товари Підтримка © Всі логотипи, товарні знаки і марки є власністю зареєстрували їх компаній. При використанні матеріалів посилання на Wingate.ru обов'язкове.

Як почати користуватися?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.