Статьи

Windows 10 перезавантажується сам по собі: рішення проблеми циклічних перезавантажень

 1. захист пам'яті
 2. налаштування харчування
 3. AC BACK
 4. Power Loading
 5. Power on by keyboard
 6. Power on by mouse
 7. Стрибки напруги
 8. оновлення
 9. налаштування
 10. групові політики

З цього приводу на офіційному сайті є дещо (social.technet.microsoft.com/Forums/ru-RU/b0b30e4a-db06-440b-bb44-278b66dcf1b0/-windows-10-?forum=win10itprogeneralRU). Так що можете відразу переходити туди. А коли набридне жувати загальноприйняті інструкції, повертайтеся. У нас на ПК раз по раз не працює команда dism зі спробою відновити образ. Чи то ми його видалили і забули про це, то чи вірус? Причина невідома, і весь інтернет сповнений повідомленнями про це. А рішення? І ось тепер кажуть: Windows 10 перезавантажується сам по собі.

У що б то не стало лікувати системні файли? Це нонсенс. Запустіть тоді вже спочатку доктора Веба, відключилися від мережі або деінсталюйте і виконайте чисту установку. Повторюємо ще раз: десятка поки повна багів, але далеко не всім вона не подобається. Так, іноді доводиться повозитися, але згадайте, що було з сімкою. Якщо правильно налаштувати гібернацію, то жити можна. А циклічний перезапуск згодом виправиться.

захист пам'яті

Свого часу один програміст писав так - і це перша книга про С ++, яку ми читали уважніше:

Особливість роботи З з покажчиками така, що за рахунок постійного збільшення цієї величини можна почати писати дані в область виконуваного коду. І тоді ПО вилітає з самими незвичайними, часом феєричними ефектами. Багато хто вважає, що це забавно ... але тільки не в своїх власних програмах.

Мабуть, Біллі Гейтс теж задумався про роздільне використанні даних і коду. Циклічна перезавантаження Windows 10 на старті найчастіше спостерігається якраз через відсутність підтримки захисту сегмента даних. Ця технологія (DEP) впроваджувалася в процесори одночасно з ОС Windows. Точніше кажучи так - залізо це підтримувало, а операційні системи користувалися. Тому що далеко не всі характеристики процесорів затребувані.

І ось посипалися повідомлення, що збірка 10240 (та, що була до 1511) не ставиться на багато ПК, особливо, це стосується ноутбуків. Проблема вирішувалася досить просто. Потрібно увійти в BIOS і встановити там опцію DEP в положення Enable. Тут виникає дві проблеми:

 1. Не кожен BIOS підтримує дану функцію, навіть якщо вона є в процесорі (включена як мінімум з 2003 року).
 2. Назва може відрізнятися в залежності від виробника.

Ось як це може виглядати в реальності.

На російський no-execute memory protect перекладається, як захист «не виконує» пам'яті. Тобто, сегмента даних. В інших варіантах опція може називатися:

 • NX Technology.
 • XD Technology.

У всіх інших проявах присутній термін execute. Після перевірки відповідної опції установка проходила нормально.

налаштування харчування

Сучасні блоки живлення дуже гарні, але ще краще - материнські плати і BIOS. Напевно, мало хто з читачів пам'ятає про ті часи, коли дотик до дисплея спалювали графічний адаптер. Ще меншій кількості доводилося виконати це власноруч. Тим часом ще на 486 машинах це було, і це не так давно було. Сьогоднішні мікросхеми спалити складно. При найменших ознаках енергії система вимикає живлення. Але майже відразу ж ПК зазвичай включається. Чи не замислювалися чому?

Ми хилимо до того, що ПК не перезапускається. Він вимикається в звичайному режимі, а потім провокується повернення в робочий стан. Ця опція широко почала поширюватися приблизно на початку 10-х років, і сьогодні майже кожен настільний ПК вміє так робити. Це з одного боку дратує, з іншого боку, радує тим, що росте захист обладнання. А значить, менше сліз буде лити користувач.

А значить, менше сліз буде лити користувач

Ось на які налаштування BIOS ми рекомендували б звернути увагу тим, кого замучили постійні включення.

AC BACK

Повернення в стрій після провалу харчування. Як тільки напруга відновлюється, системний блок починає завантажуватися. Іноді він не може зрозуміти, що його виключили спеціально. А стрибок може бути викликаний сусідської дрилем, пилососом, нарешті, запасеної дроселем енергії в магнітному полі. В результаті користувачеві видається, ніби система пішла на перезавантаження.

Ставте в положення off, щоб позбавити себе хоча б від частини головного болю.

Power Loading

Підйом по таймеру. Ти спиш, а тут якийсь хакер сурмить в дудку, і ПК прокидається. Вимкніть, якщо не знаєте точно, навіщо був би потрібен цей параметр.

Power on by keyboard

Легкий дотик до клавіш, і ПК знову в строю. Вимкніть неодмінно, особливо, якщо вдома є коти.

Power on by mouse

Багато хто не пам'ятають вже, але перші покоління оптичних мишей давали бігає покажчик на багатьох поверхнях. Стрілка дрейфувала туди і сюди зі змінною швидкістю. Це було викликано недосконалістю напівпровідникових лазерів (світлодіодів). Нинішні мишки так себе вже не ведуть. Але вчитайтеся в те, що написано: будь-яку найменшу рух призводить до того, що ПК прокидається. Користувачеві це може здатися перезавантаженням.

Після установки всіх опцій ПК почне включатися набагато рідше. А якщо і стане, клацніть тумблер. У момент вимкнення повинен згаснути вогник біля кнопки включення. Піймати момент і приберіть харчування. Краще це зробити трохи пізніше (в перші секунди нового запуску), ніж раніше (в останні секунди виключення). Інакше система не встигне записати всі на вінчестер і може відбутися псування деяких файлів.

Стрибки напруги

У деяких системних блоках до перезавантаження може привести стрибок напруги. Система намагається захистити себе, і залізо подає сигнал системі потихеньку згортатися. Тому що вся апаратура може деякий час працювати при підвищених параметрах. Але не дуже довго. За цей час Віндовс повинен встигнути зберегти дані і вирубати. Поки ПК вимикається, напруга спадає на норму, і тоді знову подається сигнал до пуску. Система просто намагається вберегти себе.

Що робити? Використовуйте мережевий фільтр і правильно заземлюючих корпус для фільтрації перешкод. Крім того, в місцевій мережі не повинно бути потужних колекторних, а тим більше асинхронних двигунів (пилосос, дриль, верстат, кухонний комбайн великої потужності).

Крім того, в місцевій мережі не повинно бути потужних колекторних, а тим більше асинхронних двигунів (пилосос, дриль, верстат, кухонний комбайн великої потужності)

оновлення

Перш, ніж перезавантажувати ОС, видається повідомлення. Але іноді в силу якихось причин воно не з'являється. І ось, під час роботи наш ПК починає йти з життя. Рішення проблеми криється в групових політиках. Ми покажемо, що робити, якщо ПК постійно перезавантажується в позаурочний час.

налаштування

Багато хто не в курсі, що процес оновлення можна не тільки відкласти на 4 години, а й вибрати день і годину, коли відбудеться ця подія.

Крім того, можна визначити період, в який комп'ютер перезавантажується для цих цілей, перейшовши за посиланням Змінити період активності. Завдяки цьому, під час робочого дня ОС навіть не спробує перезапустити ПК.

Завдяки цьому, під час робочого дня ОС навіть не спробує перезапустити ПК

групові політики

Є приблизно 10 ключів, які впливають на зазначений режим.

 1. Win + R.
 2. gpedit.msc.
 3. Локальний ПК - Адмінськие шаблони - Компоненти вінди - Центр оновлення.

Суть цих налаштувань повинна бути ясна. Через ключі локальних політик можна взагалі заборонити оновлюватися. Зверніть увагу на попередження, що видаються ОС, коли вона збирається перевантажити ПК. Можна змінювати інтервал, зокрема, прибрати горезвісні 10 хвилин, які спочатку дає система. Не боріться з десяткою, а підлаштовувати її під себе.

Як перезавантажити в призначений час? Створіть завдання в планувальнику або скористайтеся bat файлом з таймером shutdown. Після обіду перезавантажених ПК вже буде готовий до роботи.

Com/Forums/ru-RU/b0b30e4a-db06-440b-bb44-278b66dcf1b0/-windows-10-?
Чи то ми його видалили і забули про це, то чи вірус?
А рішення?
У що б то не стало лікувати системні файли?
Чи не замислювалися чому?
Що робити?
Як перезавантажити в призначений час?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача