Статьи

Webmoney - дивуюся тупістю цієї системи

Саме таким не надто радісним постом починається 2011 рік. Безсумнівно було безліч приємних моментів, але через деякі недоробки системи Webmoney - я просто в шоці.

Почалося все дуже навіть позитивно. Я вирушив до Києва і придбав довгоочікуваний Macbook 13,3 ". Сам пристрій відмінне, вражень море, бук - супер. Але коли зіткнувся з роботою на ньому системи Webmoney - почалися мультики Почалося все дуже навіть позитивно

Але коли зіткнувся з роботою на ньому системи   Webmoney   - почалися мультики

Співробітники Webmoney за роботою © habrahabr.ru

Спочатку, як Ви напевно знаєте, на комп'ютерах Apple встановлена ​​операційна система Mac OS X, яка не дарма називається найкращою в світі (в цьому я тепер впевнений). Але є один мінус, якого в принципі могло не бути, якби в компанії Webmoney розроблялося все єдине і узгоджено. Для операційних систем відмінних від Windows замість звичного Keeper Classic компанія Webmoney рекомендує використовувати Keeper Light - так і бути, кипри майже ідентичні, я проти цього нічого не маю. Але після того як я зібрався увійти в цей Keeper Light він мені відповів щось на кшталт такого: «Влад, ти ніфіга не то вводиш. Цей WMID прив'язаний до Keeper Classic, а для роботи в Keeper Light потрібно зареєструвати новий WMID »Що? Який новий WMID? А як же мої гаманці, які знають все партнерки і інші кореспонденти, а також кошти на них, не кажучи вже про накопичений BL? В ході розглядів я отримав приблизно таку відповідь: «Влад, тобі потрібно створити нові гаманці на новому WMID і перевести вручну всі засоби. На BL, список кореспондентів (контактів кіпера) і всі зв'язки твоїх гаманців - тобі доведеться забити, так як все це буде втрачено ». Афигеть! Що я почав робити? Звичайно ж шукати інформацію про те, як зберегти все. Знайшов ліки за адресою: gravip.ru/blog/webmoney-na-mac-os-ili-linux/ - не знаю, може на момент написання тієї статті (2008 рік) метод і працював, але на сьогодні в правилах Webmoney написано наступне:

Аккаунт, зареєстрований в WM Keeper Light, не можна використовувати з клієнтом WM Keeper Classic, і навпаки.

Залишилося три виходи:

  1. Реєструвати новий WMID для WM Keeper Light
  2. Об'єднати головний WMID з WM Keeper Mini або WM Keeper Mobile
  3. Використовувати виртуалку для запуску Windows-додатків в MacOS

Спочатку я випробував варіант №2 (Mini і Mobile) - в результаті думав що майже вирішив проблему, але ніодна з цих версій кіпера не може автоматично оплачувати платежі через Мерчант (звичайні платежі на сайтах). З їх допомогою можна тільки вручну переводити кошти, а Mobile кіпер бере ще й 5 центів за кожну операцію.

Другий варіант відпав, і довелося зважитися на перший, тобто реєструвати новий WMID для Keeper Light. У ньому можна зареєструватися двома способами:

  1. З отриманням персонального сертифіката.
  2. Через систему авторизації E-num.

Гаразд, думаю якщо вже в Enum я зареєстрований, то і тут зроблю через нього. В результаті чого я отримав новий WMID, створив нові гаманці, перевів на них кошти і знову нову проблему. Щоб здійснювати платежі на сайтах потрібно кожен раз запускати Enum-клієнт на мобільному телефоні, вводити видається в платежі код, підтверджувати платіж і т.д. Жах! Я сам вже заплутався у всьому, а є ж розумники які примудряються обійти всю цю захист щоб зламати Webmoney (наприклад якщо пам'ятаєте як Maul'а пограбували на $ 20000 ).

Загалом після реєстрації WM Keeper Light через Enum - я вирішив отримати цей сертифікат, який я вказав в першому пункті. На сайті Webmoney знайшов статтю яка передбачала це: Отримання клієнтського сертифіката після реєстрації через E-Num . У ній сказано подавати заявку на відновлення контролю над WMID і після цього я повинен отримати свій персональний сертифікат. Гаразд, склав заявку, прийняв умови, завантажив скани паспорта - відповідь системи: «Заявка буде оброблена після перевірки і відповідності завантажених копій паспорта адміністрацією, після чого протягом 10-20 днів оброблена» Шикарно! Два тижні мук! Гаразд, змирився і з цим, думаю попрацюю трохи через Enum, і ось чергова новина:

WMID # 359133672948 буде заблокований на виведення коштів з системи до погашення Вами заборгованості в 1.00 WMZ за процедуру відновлення контролю. Алгоритм Ваших дій по зняттю блокування Ви отримаєте по внутрішній WM поштою на WMID # 359133672948 після завершення процедури відновлення контролю.

Це вже не смішно було, заблокували всі засоби до того, як їх зажравшиеся менеджери оброблять мою заявку, а це мінімум 10 днів. Чим платити копирайтерам, публікаторам? Що робити? І все це «кохана» система Webmoney.

А сама тех.підтримка це взагалі окрема розмова. На питання: «Я ознайомився зі статтею« Одержання клієнтського сертифіката після реєстрації через E-Num ». Чому я повинен платити за втрату сертифіката та його відновлення якщо я його не отримував взагалі? »Вони відповіли:« Виконуйте інструкції в статті «Отримання клієнтського сертифіката після реєстрації через E-Num» » А сама тех Оператор мабуть Капітан очевидність.

\\ - Кінець поганих новин:) - \\

І ось, настав час розповісти про тих, хто порадував мене під час боротьби з Webmoney. Rookee І ось, настав час розповісти про тих, хто порадував мене під час боротьби з Webmoney Так, якщо Ви пам'ятаєте я чекав від них новорічного подарунка, і ось після закінчення НГ свят наша пошта доставила його :).

Що тут говорити, було приємно, в бандеролі була класна футболка і листівка з прикольним дизайном:

...

Я дивуюся як вони могли підібрати точно мій розмір (я коли замовляв собі футболку з логотипом Google - насилу підібрав, і то не зовсім точно). До речі ця футболка більш якісна ніж та, що я замовляв влітку, а QR-код, в якому зашифрована фраза Rookee і посилання на сервіс - це взагалі бомба. Я дивуюся як вони могли підібрати точно мій розмір (я коли замовляв собі футболку з логотипом Google - насилу підібрав, і то не зовсім точно)

А ось і листівка (на новому лаптопе :)):

А ось і листівка (на новому лаптопе :)):

...

Ось такі ефективні методи просування знає Аня (менеджер з реклами та PR компанії Rookee) Ось такі ефективні методи просування знає Аня (менеджер з реклами та PR компанії Rookee)

Ось мабуть і все, про що я хотів написати в цьому пості. У наступному буде інформація по основній темі блогу, тобто по SEO.

Бажаю удачі, і трохи менше перешкод в досягненні цілей! 😉

Відео-десерт - «Daft Hands» (після хвилини дуже забавно):

Цей WMID прив'язаний до Keeper Classic, а для роботи в Keeper Light потрібно зареєструвати новий WMID »Що?
Який новий WMID?
А як же мої гаманці, які знають все партнерки і інші кореспонденти, а також кошти на них, не кажучи вже про накопичений BL?
Що я почав робити?
Чим платити копирайтерам, публікаторам?
Що робити?
Чому я повинен платити за втрату сертифіката та його відновлення якщо я його не отримував взагалі?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача