Статьи

Вуличні художники "окрилили" екатеринбургский ARTEK

Філософським малюнком.

Художники агентства "Street Art" залишили філософське послання в холі єкатеринбурзького комплексу ARTEK на Степана Разіна, 2. Вони зобразили птахів, яких випускають з клітки, з написом "Лише випустивши мрії з клітки сумнівів, знаходиш свободу бути собою".

Послання матиме продовження, повідомили " Уралінформбюро "В компанії" Атомстройкомплекс ", яка зводила ARTEK." Птахи свободи "продовжать свій політ за межами будинку - летять ластівок зобразять на паркані уздовж Степана Разіна.

"В" Артеку "живе креативна молодь, для якої відчуття свободи необхідно як повітря. Якраз такий посил несе малюнок. До того ж сама ідея помістити об'єкт мистецтва всередину комплексу доречна і відображає його назва. Адже сенс, який ми заклали в назву ARTEK - це мистецтво Єкатеринбурга (ART - мистецтво, а EK - Єкатеринбург) ", - пояснила Дарина Воложанин, директор ТОВ" УК "Артек" (входить в нову компанію, що управляє "OGNI Group", створену "Атомстройкомплекс").

Варто зазначити, що агентство "Street Art", яке займалося розписом стіни в ARTEK, щорічно проводить фестиваль вуличного мистецтва STENOGRAFFIA і зарекомендувало себе як професійна команда в області бренд-дизайну.

Варто зазначити, що агентство Street Art, яке займалося розписом стіни в ARTEK, щорічно проводить фестиваль вуличного мистецтва STENOGRAFFIA і зарекомендувало себе як професійна команда в області бренд-дизайну

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram для швидкого доступу до новин!

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача