Статьи

Встановити Аську (ICQ) на комп'ютер безкоштовно нову версію

Найпоширенішою утилітою, призначеної для безмежного спілкування користувачів, є на сьогоднішній день ICQ. Іконку цієї програми, яка являє собою квітку зеленого кольору, бачив кожна людина. Через її велику популярність багато людей бажають встановити Аську на комп'ютер безкоштовно нову версію. Це дозволить їм легко і просто зв'язуватися зі своїми друзями, не звертаючи уваги на їх місце розташування. Також додаток ідеально підходить для спілкування з колегами і родичами. Єдиною умовою є те, що співрозмовник на іншому кінці інтернет-лінії теж повинен мати на своєму робочому столі або ноутбуці встановлену утиліту.

Основоположними перевагами даного мессенджера є три складових:

  • висока швидкість передачі інформації;
  • зручність використання;
  • практичність.

[Notification type = "alert-success» close = "false"] Кожен з перерахованих плюсів збільшує кількість шанувальників утиліти, яких по всьому світу налічується кілька десятків мільйонів. Для використання програми людині всього лише потрібно мати трохи місця на жорсткому диску пристрою. Також йому знадобиться ще список контактів людей, з якими він має намір листуватися. [/ Notification]

Для того щоб встановити ICQ і почати користуватися безмежним спілкуванням необхідно спочатку скачати програму . Зробити це сьогодні можна легко і просто, відвідавши її офіційний сайт. Крім цього, в інтернеті багато ресурсів надають таку можливість. Причому процедура виконується безкоштовно. Незважаючи на великий вибір різних сайтів, все ж рекомендується користуватися для скачування клієнта програми офіційним ресурсом. На цьому порталі людині доведеться натиснути всього лише одну кнопку, на якій розміщено напис «Завантажити».

На цьому порталі людині доведеться натиснути всього лише одну кнопку, на якій розміщено напис «Завантажити»

Після цього скачування буде виконуватися протягом приблизно 30 секунд. Все залежить в конкретному випадку від швидкості інтернет-з'єднання.

Після того як завантажувальний файл з'явиться в ПК виконується його запуск. Для цього необхідно лівою кнопкою мишки два рази клікнути по ньому. Ця дія дозволить встановити ICQ безкоштовно на комп'ютер.

Потім у вікні вибирається мова інтерфейсу. Для цього є спеціальне поле з відповідною назвою. На наступному етапі потрібно прийняти ліцензійну угоду, поставивши галочку поруч з однойменною фразою, і натиснути клавішу під назвою «Далі».

Відкривається інше діалогове вікно, де користувачеві доведеться вибрати установчі параметри. Для цього необхідно натиснути «Налаштування установки». Після цього з'являється список всіх завдань і додатків. Якщо вони не потрібні, то слід прибрати галочки навпроти кожного пункту. На цьому етапі також натискається «Далі». Після копіювання всіх файлів додаток повідомить, що воно готове до використання. Для завершення всіх процедур доведеться натиснути «Готово».

Всі вищеописані дії дозволяють встановити Аську всього лише за кілька хвилин. В кінці з'являється діалогове вікно, де пропонується набрати реєстраційні дані. Якщо вони відсутні, то в цьому випадку потрібно буде пройти реєстрацію.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача