Статьи

Все про Xbox One X: характеристики, особливості, ціна в Росії

  1. Xbox One X: навіщо?
  2. Xbox One X: характеристики і особливості
  3. Xbox One X: у що грати
  4. Xbox One X: ціна в Росії

Microsoft сьогодні почала по всьому світу, включаючи Росію, продажу своєї новітньої ігрової консолі. У цьому тексті - наш огляд основних особливостей і переваг Xbox One X перед попередниками і конкурентами, характеристик новинки, ігор, які відчутно виграють від запуску на новій надпотужної консолі, а також ціна Xbox One X в Росії.

ціна Xbox One X

Xbox One X: навіщо?

У попередні пару поколінь з конкуруючими консолями все було просто: відмінності різних версій однієї і тієї ж PlayStation або Xbox полягали максимум в дизайні корпусу, гучності системи охолодження, ємності системи охолодження і наявності / відсутності тих чи інших аксесуарів або ігор в комплекті поставки. Тепер ситуація зовсім інша: у продажу можна зустріти PlayStation 4 в трьох різних варіантах ( "оригінал", вийшли пізніше Slim-версія і високопродуктивна версія Pro ), А Xbox One, починаючи з сьогоднішнього дня, теж в трьох: "оригінал", компактна Xbox One S і надходить у продаж сьогодні Xbox One X .

Тепер ситуація зовсім інша: у продажу можна зустріти PlayStation 4 в трьох різних варіантах ( оригінал,   вийшли пізніше Slim-версія і високопродуктивна версія Pro   ), А Xbox One, починаючи з сьогоднішнього дня, теж в трьох: оригінал,   компактна Xbox One S   і надходить у продаж сьогодні   Xbox One X

Особливої ​​здивування через випуск Microsoft нової версії консолі виникати не повинно: в компанії ніяк не могли залишити PlayStation 4 Pro без відповіді, не могли проігнорувати бажання все більшої частини просунутих геймерів отримати альтернативу японській приставці з одночасною підтримкою широкого динамічного діапазону HDR і дозволу 4K.

Тепер в Редмонді сподіваються, що нова потужна Xbox One X підстьобне стагнирующий (це думка аналітиків - цифр продажів консолей ні Sony, ні Microsoft не має анонсували вже майже три роки) ігровий бізнес розробника Windows. І ставку тут роблять не тільки на більш потужне "залізо" (в Microsoft називають Xbox One X "найпотужнішою ігровою консоллю в світі"), але і на розвиток включених в екосистему Xbox сервісів. Можливо, мова навіть зайде про експансію на конкуруючі платформи - якщо навіть Nintendo почала випускати ігри для смартфонів, що належить Microsoft Minecraft доступний на PS4, то навіщо соромитися спроб дотягтися до геймера на будь-якому пристрої, не тільки на фірмовій Xbox? І, до речі, налагодивши онлайнову гру між власниками одних і тих же тайтлів на Windows ПК і Xbox One, в Microsoft натякнули, що готові "відкритися" і конкуруючим платформам.

Xbox One X: характеристики і особливості

Головна відмінність Xbox One X - прокачаних графіка. Якщо у першій Xbox One була видеоподсистема з 12 обчислювальними модулями, які працювали на 911 МГц, то в Xbox One X модулів вже 40б а частота їх підросла до 1172 Мгц. Одночасно трохи розігнали і процесор з 8 обчислювальними ядрами Jaguar - з 1,75 до 2,3 ГГц. Оперативки теж стало більше - 12 ГБ (рекорд поки для відеоприставок) проти 8, при цьому пам'ять тепер швидкісна, що не DDR3, а GDDR5. Пропускна здатність шини пам'яті склала також рекордні поки для ринку консолей 326 Гбіт / с. Якщо продуктивність відеопідсистеми першої Xbox One становила приблизно 1,4 терафлопс, у оригінальній PlayStation 4 - 1,8, а у PlayStation 4 Pro - 4,2, то Xbox One X підняла планку до 6 терафлопс.

Навіщо стільки? Акцент в Microsoft роблять в першу чергу на вирішення консолі - мовляв, тепер можна грати в 4K, здійснилося. При цьому, як відзначають автори вийшли в кінці минулого тижня в західних ЗМІ оглядів новинки, в Gears of War 4 стабільний fps ближче до 30 кадрів в секунду, ніж до 60, хоча і планка в 60 досяжна для ряду тайтлів (в тих же оглядах мова йшла, наприклад, про Killer Instinct і Super Lucky's Tale.

При цьому, як відзначають автори вийшли в кінці минулого тижня в західних ЗМІ оглядів новинки, в Gears of War 4 стабільний fps ближче до 30 кадрів в секунду, ніж до 60, хоча і планка в 60 досяжна для ряду тайтлів (в тих же оглядах мова йшла, наприклад, про Killer Instinct і Super Lucky's Tale

І ось тут потенційний покупець повинен задуматися про парі обставин. На відстані двох-трьох метрів від телевізора діагоналлю дюймів 50 Full HD від 4K відрізнить тільки самий гострозорий геймер. А ось підвищення плавності гри, якщо задати їй в настройках Xbox One X дозвіл FullHD, буде набагато помітніше - навіть найвимогливіші тайтли повинні видавати fps близький до 60 кадрів в секунду, не жертвуючи якістю і деталізацією картинки - тобто, як годиться ігровим ПК з топовим залізом, хто стоїть в рази більше Xbox One X. А ось в 4K новинка витягує чесні 60 fps не у всіх іграх.

Що радує, так це те, що зміни на краще помітять з новою консоллю і ті, хто поки не готовий придбати ТВ або проектор з 4К-дозволом Що радує, так це те, що зміни на краще помітять з новою консоллю і ті, хто поки не готовий придбати ТВ або проектор з 4К-дозволом. При цьому ті, у кого 4K-ТБ не дуже великого розміру, граючи на Xbox One X в 4K-дозволі якраз можуть взагалі не помітити відмінностей від консолі попереднього "видання".

При цьому ті, у кого 4K-ТБ не дуже великого розміру, граючи на Xbox One X в 4K-дозволі якраз можуть взагалі не помітити відмінностей від консолі попереднього видання

Як і у попередниці Xbox One, у Xbox One X три порти USB 3.0 (один з них - на передній панелі), однак відсутній роз'єм для Kinect (використовувати відслідковує рухи в просторі аксесуар можна, але тільки через продається окремо USB-перехідник). Є гігабітний Ethernet-порт, оптичний цифровий аудіовихід, а також два HDMI - вихід і вхід. До останнього можна підключити приставку кабельного ТБ для наскрізної передачі сигналу з неї на телевізор.

Контролер теж не змінився в порівнянні зі злегка відшліфованою версією, що надійшла в продаж разом з Xbox One S. Головна відмінність, крім кращої ергономіки - 3,5-мм аудіороз'єм.

Xbox One X: у що грати

Xbox One X: у що грати

Просто так пограти в уже наявну в вашому каталозі гру в 4K з підтримкою HDR на Xbox One X не вийде: потрібно, щоб розробники її відповідним чином оновили, випустивши патч. До речі, приготуйтеся на повну задіяти ваш інтернет-канал: оптимізовані для 4K і HDR текстури "важать" не один гігабайт. Ось як, наприклад, перетвориться на новій консолі Rise of the Tomb Raider.

Місцями картинка майже фотореалістична, але потрібно розуміти: належить вибирати між грою в FullHD на фіксованій частоті в 60 кадрів в секунду і 4K на фіксованих 30 кадрах . Assassin's Creed: Origins теж виграє в якості від "переїзду" на Xbox One X, однак властиві цій грі проблеми з досягненням 60 fps на інших платформах нікуди не поділися і тут, пише оглядач Ars Technica.

C повним списком ігор, які вже оновлені або будуть оновлені для Xbox One X, а також зі стандартними для них режимами відображення можна ознайомитися по цьому посиланню . Залишається сподіватися, що розробники проявлять до нової консолі більший інтерес, і вона не повторить долю Kinect, допрацьовувати гри під яку більшості "ігростроітельних" компаній виявилося лінь.

Xbox One X: ціна в Росії

Заплатити за підвищення якості картинки і / або частоти кадрів доведеться, за мірками консольного ринку, неабияк. Якщо PlayStation 4 Pro зараз можна купити в Росії від 25 000 рублів (28 000 на великих мережах, в США - 400 доларів), то новинку Microsoft, що стоїть в США 500 доларів, оцінили в 39 990 рублів. Можна припустити, що ціна довго на цьому рівні не втримається, але спочатку знімуть вершки з ринку платоспроможних фанатів Xbox-гейминга. Нагадаю, PS4 Pro стартувала у нас майже рівно рік тому з позначки в 34 990 рублів.

Як і обіцяли в Microsoft, продажі новинки стартують в США і на ряді інших великих ринків, включаючи Росію, 7 листопада. Придбати Xbox One X можна, зокрема, в офіційному онлайновому магазині Microsoft , А також у великих роздрібних мережах та інтернет-магазинах, які торгують електронікою. Це звичайно, якщо ціна влаштує. Тим не менш, віддавати за нову консоль у нас в останні роки звикли 25 - 30 тисяч рублів, а не 40. З іншого боку, як уже говорилося вище, зібрати за такі гроші ігровий ПК, здатний з комфортною частотою кадрів виводити картинку в 4K, нереально .

Отже, для кого сьогодні, на старті продажів може становити інтерес консоль Microsoft? По-перше, потенційний покупець не з тих, хто економить на новій електроніці - розщедритися доведеться по-повній. По-друге, у нього, швидше за все, є будинки 4K-телевізор, або придбання такого заплановано на найближчий час. Є, правда, і альтернативні варіант - геймеру не потрібно 4K, або сумісності з телевізором, але в стандартному дозволі FullHD (1920 на 1080) він не готовий миритися з типовою для консолей частотою кадрів в 30-45 fps, а хоче отримувати плавну картинку з максимальною частотою кадрів, як на потужному ігровому ПК. Ще перед покупкою добре б чітко собі уявляти, в які тайтли ви збираєтеся грати на новинку: як ті, які у вас вже є (але, імовірно, повинні заграти новими фарбами на новому залозі), так і ті, які розробники тільки готують до виходу . Ну і, нарешті, про VR для консолі Microsoft поки мовчить - хоча у головного конкурента таке рішення є вже більше року, а для ПК з Windows 10 вже почали виходити цілком доступні VR-шоломи, як мінімум не поступаються Oculus Rift і HTC Vive.

Поділіться новиною:

Xbox One X: навіщо?
Xbox One X: навіщо?
Навіщо стільки?
Отже, для кого сьогодні, на старті продажів може становити інтерес консоль Microsoft?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача