Статьи

Все про Xbox One X: характеристики, особливості, ціна в Росії

  1. Xbox One X: навіщо?
  2. Xbox One X: характеристики і особливості
  3. Xbox One X: у що грати
  4. Xbox One X: ціна в Росії

Microsoft сьогодні почала по всьому світу, включаючи Росію, продажу своєї новітньої ігрової консолі. У цьому тексті - наш огляд основних особливостей і переваг Xbox One X перед попередниками і конкурентами, характеристик новинки, ігор, які відчутно виграють від запуску на новій надпотужної консолі, а також ціна Xbox One X в Росії.

ціна Xbox One X

Xbox One X: навіщо?

У попередні пару поколінь з конкуруючими консолями все було просто: відмінності різних версій однієї і тієї ж PlayStation або Xbox полягали максимум в дизайні корпусу, гучності системи охолодження, ємності системи охолодження і наявності / відсутності тих чи інших аксесуарів або ігор в комплекті поставки. Тепер ситуація зовсім інша: у продажу можна зустріти PlayStation 4 в трьох різних варіантах ( "оригінал", вийшли пізніше Slim-версія і високопродуктивна версія Pro ), А Xbox One, починаючи з сьогоднішнього дня, теж в трьох: "оригінал", компактна Xbox One S і надходить у продаж сьогодні Xbox One X .

Тепер ситуація зовсім інша: у продажу можна зустріти PlayStation 4 в трьох різних варіантах ( оригінал,   вийшли пізніше Slim-версія і високопродуктивна версія Pro   ), А Xbox One, починаючи з сьогоднішнього дня, теж в трьох: оригінал,   компактна Xbox One S   і надходить у продаж сьогодні   Xbox One X

Особливої ​​здивування через випуск Microsoft нової версії консолі виникати не повинно: в компанії ніяк не могли залишити PlayStation 4 Pro без відповіді, не могли проігнорувати бажання все більшої частини просунутих геймерів отримати альтернативу японській приставці з одночасною підтримкою широкого динамічного діапазону HDR і дозволу 4K.

Тепер в Редмонді сподіваються, що нова потужна Xbox One X підстьобне стагнирующий (це думка аналітиків - цифр продажів консолей ні Sony, ні Microsoft не має анонсували вже майже три роки) ігровий бізнес розробника Windows. І ставку тут роблять не тільки на більш потужне "залізо" (в Microsoft називають Xbox One X "найпотужнішою ігровою консоллю в світі"), але і на розвиток включених в екосистему Xbox сервісів. Можливо, мова навіть зайде про експансію на конкуруючі платформи - якщо навіть Nintendo почала випускати ігри для смартфонів, що належить Microsoft Minecraft доступний на PS4, то навіщо соромитися спроб дотягтися до геймера на будь-якому пристрої, не тільки на фірмовій Xbox? І, до речі, налагодивши онлайнову гру між власниками одних і тих же тайтлів на Windows ПК і Xbox One, в Microsoft натякнули, що готові "відкритися" і конкуруючим платформам.

Xbox One X: характеристики і особливості

Головна відмінність Xbox One X - прокачаних графіка. Якщо у першій Xbox One була видеоподсистема з 12 обчислювальними модулями, які працювали на 911 МГц, то в Xbox One X модулів вже 40б а частота їх підросла до 1172 Мгц. Одночасно трохи розігнали і процесор з 8 обчислювальними ядрами Jaguar - з 1,75 до 2,3 ГГц. Оперативки теж стало більше - 12 ГБ (рекорд поки для відеоприставок) проти 8, при цьому пам'ять тепер швидкісна, що не DDR3, а GDDR5. Пропускна здатність шини пам'яті склала також рекордні поки для ринку консолей 326 Гбіт / с. Якщо продуктивність відеопідсистеми першої Xbox One становила приблизно 1,4 терафлопс, у оригінальній PlayStation 4 - 1,8, а у PlayStation 4 Pro - 4,2, то Xbox One X підняла планку до 6 терафлопс.

Навіщо стільки? Акцент в Microsoft роблять в першу чергу на вирішення консолі - мовляв, тепер можна грати в 4K, здійснилося. При цьому, як відзначають автори вийшли в кінці минулого тижня в західних ЗМІ оглядів новинки, в Gears of War 4 стабільний fps ближче до 30 кадрів в секунду, ніж до 60, хоча і планка в 60 досяжна для ряду тайтлів (в тих же оглядах мова йшла, наприклад, про Killer Instinct і Super Lucky's Tale.

При цьому, як відзначають автори вийшли в кінці минулого тижня в західних ЗМІ оглядів новинки, в Gears of War 4 стабільний fps ближче до 30 кадрів в секунду, ніж до 60, хоча і планка в 60 досяжна для ряду тайтлів (в тих же оглядах мова йшла, наприклад, про Killer Instinct і Super Lucky's Tale

І ось тут потенційний покупець повинен задуматися про парі обставин. На відстані двох-трьох метрів від телевізора діагоналлю дюймів 50 Full HD від 4K відрізнить тільки самий гострозорий геймер. А ось підвищення плавності гри, якщо задати їй в настройках Xbox One X дозвіл FullHD, буде набагато помітніше - навіть найвимогливіші тайтли повинні видавати fps близький до 60 кадрів в секунду, не жертвуючи якістю і деталізацією картинки - тобто, як годиться ігровим ПК з топовим залізом, хто стоїть в рази більше Xbox One X. А ось в 4K новинка витягує чесні 60 fps не у всіх іграх.

Що радує, так це те, що зміни на краще помітять з новою консоллю і ті, хто поки не готовий придбати ТВ або проектор з 4К-дозволом Що радує, так це те, що зміни на краще помітять з новою консоллю і ті, хто поки не готовий придбати ТВ або проектор з 4К-дозволом. При цьому ті, у кого 4K-ТБ не дуже великого розміру, граючи на Xbox One X в 4K-дозволі якраз можуть взагалі не помітити відмінностей від консолі попереднього "видання".

При цьому ті, у кого 4K-ТБ не дуже великого розміру, граючи на Xbox One X в 4K-дозволі якраз можуть взагалі не помітити відмінностей від консолі попереднього видання

Як і у попередниці Xbox One, у Xbox One X три порти USB 3.0 (один з них - на передній панелі), однак відсутній роз'єм для Kinect (використовувати відслідковує рухи в просторі аксесуар можна, але тільки через продається окремо USB-перехідник). Є гігабітний Ethernet-порт, оптичний цифровий аудіовихід, а також два HDMI - вихід і вхід. До останнього можна підключити приставку кабельного ТБ для наскрізної передачі сигналу з неї на телевізор.

Контролер теж не змінився в порівнянні зі злегка відшліфованою версією, що надійшла в продаж разом з Xbox One S. Головна відмінність, крім кращої ергономіки - 3,5-мм аудіороз'єм.

Xbox One X: у що грати

Xbox One X: у що грати

Просто так пограти в уже наявну в вашому каталозі гру в 4K з підтримкою HDR на Xbox One X не вийде: потрібно, щоб розробники її відповідним чином оновили, випустивши патч. До речі, приготуйтеся на повну задіяти ваш інтернет-канал: оптимізовані для 4K і HDR текстури "важать" не один гігабайт. Ось як, наприклад, перетвориться на новій консолі Rise of the Tomb Raider.

Місцями картинка майже фотореалістична, але потрібно розуміти: належить вибирати між грою в FullHD на фіксованій частоті в 60 кадрів в секунду і 4K на фіксованих 30 кадрах . Assassin's Creed: Origins теж виграє в якості від "переїзду" на Xbox One X, однак властиві цій грі проблеми з досягненням 60 fps на інших платформах нікуди не поділися і тут, пише оглядач Ars Technica.

C повним списком ігор, які вже оновлені або будуть оновлені для Xbox One X, а також зі стандартними для них режимами відображення можна ознайомитися по цьому посиланню . Залишається сподіватися, що розробники проявлять до нової консолі більший інтерес, і вона не повторить долю Kinect, допрацьовувати гри під яку більшості "ігростроітельних" компаній виявилося лінь.

Xbox One X: ціна в Росії

Заплатити за підвищення якості картинки і / або частоти кадрів доведеться, за мірками консольного ринку, неабияк. Якщо PlayStation 4 Pro зараз можна купити в Росії від 25 000 рублів (28 000 на великих мережах, в США - 400 доларів), то новинку Microsoft, що стоїть в США 500 доларів, оцінили в 39 990 рублів. Можна припустити, що ціна довго на цьому рівні не втримається, але спочатку знімуть вершки з ринку платоспроможних фанатів Xbox-гейминга. Нагадаю, PS4 Pro стартувала у нас майже рівно рік тому з позначки в 34 990 рублів.

Як і обіцяли в Microsoft, продажі новинки стартують в США і на ряді інших великих ринків, включаючи Росію, 7 листопада. Придбати Xbox One X можна, зокрема, в офіційному онлайновому магазині Microsoft , А також у великих роздрібних мережах та інтернет-магазинах, які торгують електронікою. Це звичайно, якщо ціна влаштує. Тим не менш, віддавати за нову консоль у нас в останні роки звикли 25 - 30 тисяч рублів, а не 40. З іншого боку, як уже говорилося вище, зібрати за такі гроші ігровий ПК, здатний з комфортною частотою кадрів виводити картинку в 4K, нереально .

Отже, для кого сьогодні, на старті продажів може становити інтерес консоль Microsoft? По-перше, потенційний покупець не з тих, хто економить на новій електроніці - розщедритися доведеться по-повній. По-друге, у нього, швидше за все, є будинки 4K-телевізор, або придбання такого заплановано на найближчий час. Є, правда, і альтернативні варіант - геймеру не потрібно 4K, або сумісності з телевізором, але в стандартному дозволі FullHD (1920 на 1080) він не готовий миритися з типовою для консолей частотою кадрів в 30-45 fps, а хоче отримувати плавну картинку з максимальною частотою кадрів, як на потужному ігровому ПК. Ще перед покупкою добре б чітко собі уявляти, в які тайтли ви збираєтеся грати на новинку: як ті, які у вас вже є (але, імовірно, повинні заграти новими фарбами на новому залозі), так і ті, які розробники тільки готують до виходу . Ну і, нарешті, про VR для консолі Microsoft поки мовчить - хоча у головного конкурента таке рішення є вже більше року, а для ПК з Windows 10 вже почали виходити цілком доступні VR-шоломи, як мінімум не поступаються Oculus Rift і HTC Vive.

Поділіться новиною:

Xbox One X: навіщо?
Xbox One X: навіщо?
Навіщо стільки?
Отже, для кого сьогодні, на старті продажів може становити інтерес консоль Microsoft?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.