Статьи

Впровадження, доробка і оновлення 1С

upd2017.zip

Друкована форма універсального передавального документа 2017 року редакції Постанови Уряду РФ від 25.05.2017 № 625 (додано нове поле "Ідентифікатор державного контракту, договору (угоди)") для 1С: Підприємство 7.7 (конфігурація "Торгівля і Склад" і "Комплексна конфігурація" ) з моїми доробками: може використовуватися в старих релізах конфігурацій, виправлені виявлені помилки. Нова форма УПД є обов'язковою для використання з 01.07.2017. У комплекті таблиця правильних тризначних кодів країн світу за класифікатором.

Зовнішня друкована форма протестована в релізі 7.70.929 конфігурації "Торгівля + Склад", а також в релізі 7.70.526 конфігурації "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри". Перевірено і може використовуватися в конфігураціях з доробками, на які складно встановити оновлення конфігурації.

Установка: скопіювати файли в каталог "ExtForms \ PrnForms \" Вашої інформаційної бази. Можливо, Вам також потрібно виправити коди країн світу (використовуйте файл з комплекту) і код валюти "Російський рубль" на "643". Якщо у Вас виникають труднощі з установкою, звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

gsf201710.zip

Друкована форма рахунку-фактури 2017 року редакції Постанови Уряду РФ від 25.05.2017 № 625 (додано нове поле "Ідентифікатор державного контракту, договору (угоди)") і в редакції Постанови Уряду РФ від 19.08.2017 № 981 (додана нова колонка " код виду товару ", замість номера ВМД тепер необхідно вказувати реєстраційний номер митної декларації тощо) для 1С: Підприємство 7.7 (конфігурація" Торгівля і Склад "і" Комплексна конфігурація ") з можливістю вибору вантажовідправника / вантажоодержувача і іншими моїми доопрацювання ами: може використовуватися в старих релізах конфігурацій, друк здійснюється тільки за даними документа, виправлені виявлені помилки, додано автоматичне закриття діалогової форми, друкована форма наведена строго у відповідність стандарту. Залежно від дати рахунку-фактури виводиться або форма, обов'язкова до застосування з 01.07.2017, або форма, обов'язкова до застосування з 01.10.2017. Код виду товару заповнюється почерком, а для заповнення колонки "Реєстраційний номер митної декларації" використовується звичайний номер ВМД, перетворений за спеціальним алгоритмом. У комплекті таблиця правильних тризначних кодів країн світу за класифікатором.

Зовнішня друкована форма протестована в релізах 7.70.929, 7.70.939, 7.70.966 і 7.70.991 конфігурації "Торгівля + Склад", а також в релізі 7.70.486 конфігурації "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри". Перевірено і може використовуватися в конфігураціях з доробками, на які складно встановити оновлення конфігурації.

Установка: скопіювати файли в каталог "ExtForms \ PrnForms \" Вашої інформаційної бази. Можливо, Вам також потрібно виправити коди країн світу (використовуйте файл з комплекту) і код валюти "Російський рубль" на "643". Якщо у Вас виникають труднощі з установкою, звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

gsf1137.zip

Друкована форма рахунку-фактури 2012 року для 1С: Підприємство 7.7 (конфігурація "Торгівля і Склад") з вибором вантажовідправника / вантажоодержувача і іншими моїми доробками: може використовуватися в старих релізах конфігурації, виправлені виявлені помилки, додано автоматичне закриття діалогової форми, друкована форма наведена строго у відповідність стандарту. У комплекті таблиця правильних тризначних кодів країн світу за класифікатором.

Друкована форма протестована в релізах 7.70.939 і 7.70.966. Перевірено і може використовуватися в 1С: Торгівля + Склад 7.7 з доробками, на яку складно встановити оновлення конфігурації.

Установка: скопіювати в каталог "ExtForms \ PrnForms \" Вашої інформаційної бази. Можливо, Вам також потрібно виправити коди країн світу (використовуйте файл з комплекту) і код валюти "Російський рубль" на "643".

Версія від 10.02.2012 (виправлені помилки розробників фірми "1С").

schet-oferta.zip

Друкована форма рахунку-оферти для 1С: Підприємство 7.7 (конфігурація "Торгівля і Склад" і "Комплексна конфігурація") з можливістю настройки полів: термін поставки, умови доставки, адресу доставки, умови оплати і т.п. Значення полів вибираються з визначеного списку або заповнюються вручну будь-яким відповідним текстом. Також є многострочное поле в кінці, яке можна заповнити довільним текстом необмеженої довжини. Значення полів можна автоматично зберігати і відновлювати засобами платформи 1С: Підприємство 7.7 , Крім цього для зручності користувачів додано автоматичне закриття діалогової форми по кпопки "Друк".

Зовнішня друкована форма протестована в релізі 7.70.939 конфігурації "Торгівля + Склад". Перевірено і може використовуватися в конфігураціях з доробками, на які складно встановити оновлення конфігурації.

Установка: скопіювати в каталог "ExtForms \ PrnForms \" Вашої інформаційної бази. Якщо у Вас виникають труднощі з установкою, звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

uniproc.zip

Демонстраційна версія "Універсальної обробки довідників". "Універсальна обробка довідників" призначена для масового редагування вмісту будь-яких довідників, що входять в БУДЬ стандартні або спеціалізовані конфігурації 1С: Підприємство. Порядок роботи з "Універсальної обробкою довідників" такий:

  1. Вибирається необхідний довідник зі списку всіх довідників, що входять в Вашу конфігурацію;
  2. При необхідності вибирається група, елементи якої будуть оброблятися;
  3. При необхідності вводиться рядок, яка повинна міститися в найменуванні елементу довідника;
  4. При необхідності вводиться рядок, яка НЕ ​​має міститися в найменуванні елементу довідника;
  5. Натискається кнопка "Відібрати елементи довідника" і відбувається заповнення проміжної таблиці;
  6. При необхідності можна відредагувати (додати, видалити, змінити) вміст проміжної таблиці;
  7. Вибирається необхідний реквізит довідника зі списку всіх доступних реквізитів цього довідника;
  8. Вибирається значення реквізиту, яке буде присвоєно всіх елементів з проміжної таблиці;
  9. Натискається кнопка "Встановити значення реквізиту";
  10. При необхідності замість пунктів 7-9 може бути натиснута кнопка "Позначити на видалення".

Демонстраційна версія "Універсальної обробки довідників" містить обмеження по кількості одночасно оброблюваних елементів - їх повинно бути не більше 10.

Увага! Розпакуйте архів в папку "ExtForms" інформаційної бази, з якої Ви плануєте використовувати обробку. Після цієї процедури обробка з'явиться в списку, який можна відкрити через меню, вибравши "Сервіс", потім "Додаткові можливості". Якщо установка з якихось причин не завершується вдало, розпакуйте архів в будь-яку папку на жорсткому диску комп'ютера (наприклад, в кореневу папку на диску "C:") і, вибравши в меню 1С: Підприємство "Файл", потім "Відкрити", відкрийте обробку звідти.

Повна версія "Універсальної обробки довідників" не містить обмежень щодо кількості одночасно оброблюваних елементів. Вартість повної версії - 490 руб. Можлива оплата готівкою, банківським переказом, Яндекс.Деньгами (Навіть через термінали оплати) або внесенням готівки на карту СБ РФ (передоплата 100%).

З питань придбання повної версії "Універсальної обробки довідників" звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

labels.zip

Приклад використання обробки "Друк етикеток". У конфігурації реалізована можливість друку етикеток зі штрих-кодами будь-яких стандартних розмірів і в будь-якій кількості прямо з видатковою накладною. Друк здійснюється як на спеціалізовані принтери для штрих-кодів (наприклад, Zebra (Eltron) LP2722 / TLP2722 і ін.), Так і на стандартні лазерні і струменеві принтери. Кількість шаблонів етикеток зі штрих-кодами не обмежена, файли шаблонів етикеток доступні для редагування користувачем. Необмежена кількість присвоєних кожному товару етикеток. Ніяких додаткових драйверів не потрібно, крім зазначених у комплект обробки "Друк етикеток".

Увага! Розпакуйте архів на жорсткий диск комп'ютера (наприклад, на диск "C:") і додайте нову інформаційну базу (кнопка "Додати" у вікні "Запуск 1С: Підприємства") з шляхом, по якому був розпакований архів (наприклад, "C: \ Labels "). Перед початком роботи необхідно запустити файл "barcode.bat" з комплекту поставки.

Вартість обробки "Друк етикеток" - 890 руб. Можлива оплата готівкою, банківським переказом, Яндекс.Деньгами (Навіть через термінали оплати) або внесенням готівки на карту СБ РФ (передоплата 100%).

Відносно висока вартість обробки обумовлена ​​необхідністю "вбудовування" її в Вашу конфігурацію.

З питань придбання обробки "Друк етикеток" звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

209to853.zip Дві зовнішні обробки, призначені для вивантаження довідників і документів з комплексної конфігурації редакції 2 і завантаження їх в конфігурацію "Торгівля і Склад" редакції 8.5. 811to87.zip Кілька зовнішніх обробок, призначених для вивантаження довідника товарів з залишками з конфігурації "Торгівля і Склад" редакції 8.11, завантаження їх в конфігурацію "Торгівля і Склад" редакції 8.7 і рішення деяких супутніх завдань. sm_db87.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Торгівля і Склад для супермаркету. У конфігурації реалізована двосторонній зв'язок з касовим модулем ТСЦ-КАСА і інші можливості. Ця конфігурація впроваджена і успішно працює в одному з магазинів (м.Москва). improv77.zip Універсальна обробка для завантаження проводок з будь-яких програм в програму 1С: Бухгалтерія 7.7. Всередині архіву - опис формату вхідного файлу. tchk77.zip Повністю оригінальна (розроблена з 0) конфігурація, призначена для оперативного обліку мережі незалежних торгових точок з одним центральним складом. Конфігурація містить 4 довідника, 10 видів документів, 3 регістра і 11 звітів. На даний момент різні модифікації цієї конфігурації успішно працюють в 2 торгових компаніях (м.Москва). shvdb.zip Повністю оригінальна (розроблена з 0) конфігурація, призначена для оперативного обліку швейного виробництва. У конфігурації реалізовані 4 довідника, 4 види документів, 1 регістр і 1 звіт. Технічне завдання додається. met.zip Конфігурація для організацій, які торгують металопродукцією, отримана шляхом впровадження оперативного обліку в існуючий бухгалтерський облік. Загальний час розробки - більше 90 годин. Технічне завдання на 35 сторінках додається. Ця конфігурація впроваджена і успішно працює в одній з московських фірм. windb75.zip Приклад реалізації засобами 1С: Підприємство 7.5 роботи з графічними елементами. fort35.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Бухгатерія під потреби замовника. У конфігурації змінений план рахунків, змінені деякі документи для коректної роботи з новим планом рахунків і додана спеціалізована обробка для швидкого введення проводок певного типу. На даний момент ця конфігурація з незначними змінами успішно працює в одній з московських фірм. rep31.zip Набір зовнішніх обробок, призначених для відновлення пошкодженої бази 1С: Бухгалтерія 7.7 редакції 3.1 шляхом перенесення довідників і операцій з пошкодженої бази в нову. parf811.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Торгівля і Склад для організації, що торгує парфумами. У конфігурації реалізована можливість друку листів наклейок з найменуванням та складом продукції на принтері формату А4 прямо з видатковою накладною. Також внесені інші зміни. На даний момент ця конфігурація з незначними змінами успішно працює в одній з московських фірм. part75.zip Приклад конфігурації для 1С: Підприємство 7.5, який реалізує облік товарів по партіях. Конфігурація містить 3 довідника, 6 основних торговельних документів і 6 звітів. Може служити в якості "заготовки" для створення складної конфігурації. trik811.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Торгівля і Склад для організації, що виробляє і продає трикотажні вироби. У конфігурації реалізований експорт проводок в програму 1С: Бухгалтерія за допомогою механізму "OLE Automation", додані додаткові документи і звіти для обліку на швейному виробництві. Також внесені інші зміни. Ця конфігурація впроваджена і успішно працює в одній з московських фірм. str77.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Торгівля і Склад для будівельного супермаркету. У конфігурації реалізована можливість друку вхідного рахунка-фактури постачальника, продажу через касу вводяться в окремій конфігурації, обмін з якої здійснюється через текстовий файл. Також внесені інші зміни. Ця конфігурація впроваджена і успішно працює в одній з московських фірм.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.