Статьи

Впровадження, доробка і оновлення 1С

upd2017.zip

Друкована форма універсального передавального документа 2017 року редакції Постанови Уряду РФ від 25.05.2017 № 625 (додано нове поле "Ідентифікатор державного контракту, договору (угоди)") для 1С: Підприємство 7.7 (конфігурація "Торгівля і Склад" і "Комплексна конфігурація" ) з моїми доробками: може використовуватися в старих релізах конфігурацій, виправлені виявлені помилки. Нова форма УПД є обов'язковою для використання з 01.07.2017. У комплекті таблиця правильних тризначних кодів країн світу за класифікатором.

Зовнішня друкована форма протестована в релізі 7.70.929 конфігурації "Торгівля + Склад", а також в релізі 7.70.526 конфігурації "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри". Перевірено і може використовуватися в конфігураціях з доробками, на які складно встановити оновлення конфігурації.

Установка: скопіювати файли в каталог "ExtForms \ PrnForms \" Вашої інформаційної бази. Можливо, Вам також потрібно виправити коди країн світу (використовуйте файл з комплекту) і код валюти "Російський рубль" на "643". Якщо у Вас виникають труднощі з установкою, звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

gsf201710.zip

Друкована форма рахунку-фактури 2017 року редакції Постанови Уряду РФ від 25.05.2017 № 625 (додано нове поле "Ідентифікатор державного контракту, договору (угоди)") і в редакції Постанови Уряду РФ від 19.08.2017 № 981 (додана нова колонка " код виду товару ", замість номера ВМД тепер необхідно вказувати реєстраційний номер митної декларації тощо) для 1С: Підприємство 7.7 (конфігурація" Торгівля і Склад "і" Комплексна конфігурація ") з можливістю вибору вантажовідправника / вантажоодержувача і іншими моїми доопрацювання ами: може використовуватися в старих релізах конфігурацій, друк здійснюється тільки за даними документа, виправлені виявлені помилки, додано автоматичне закриття діалогової форми, друкована форма наведена строго у відповідність стандарту. Залежно від дати рахунку-фактури виводиться або форма, обов'язкова до застосування з 01.07.2017, або форма, обов'язкова до застосування з 01.10.2017. Код виду товару заповнюється почерком, а для заповнення колонки "Реєстраційний номер митної декларації" використовується звичайний номер ВМД, перетворений за спеціальним алгоритмом. У комплекті таблиця правильних тризначних кодів країн світу за класифікатором.

Зовнішня друкована форма протестована в релізах 7.70.929, 7.70.939, 7.70.966 і 7.70.991 конфігурації "Торгівля + Склад", а також в релізі 7.70.486 конфігурації "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри". Перевірено і може використовуватися в конфігураціях з доробками, на які складно встановити оновлення конфігурації.

Установка: скопіювати файли в каталог "ExtForms \ PrnForms \" Вашої інформаційної бази. Можливо, Вам також потрібно виправити коди країн світу (використовуйте файл з комплекту) і код валюти "Російський рубль" на "643". Якщо у Вас виникають труднощі з установкою, звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

gsf1137.zip

Друкована форма рахунку-фактури 2012 року для 1С: Підприємство 7.7 (конфігурація "Торгівля і Склад") з вибором вантажовідправника / вантажоодержувача і іншими моїми доробками: може використовуватися в старих релізах конфігурації, виправлені виявлені помилки, додано автоматичне закриття діалогової форми, друкована форма наведена строго у відповідність стандарту. У комплекті таблиця правильних тризначних кодів країн світу за класифікатором.

Друкована форма протестована в релізах 7.70.939 і 7.70.966. Перевірено і може використовуватися в 1С: Торгівля + Склад 7.7 з доробками, на яку складно встановити оновлення конфігурації.

Установка: скопіювати в каталог "ExtForms \ PrnForms \" Вашої інформаційної бази. Можливо, Вам також потрібно виправити коди країн світу (використовуйте файл з комплекту) і код валюти "Російський рубль" на "643".

Версія від 10.02.2012 (виправлені помилки розробників фірми "1С").

schet-oferta.zip

Друкована форма рахунку-оферти для 1С: Підприємство 7.7 (конфігурація "Торгівля і Склад" і "Комплексна конфігурація") з можливістю настройки полів: термін поставки, умови доставки, адресу доставки, умови оплати і т.п. Значення полів вибираються з визначеного списку або заповнюються вручну будь-яким відповідним текстом. Також є многострочное поле в кінці, яке можна заповнити довільним текстом необмеженої довжини. Значення полів можна автоматично зберігати і відновлювати засобами платформи 1С: Підприємство 7.7 , Крім цього для зручності користувачів додано автоматичне закриття діалогової форми по кпопки "Друк".

Зовнішня друкована форма протестована в релізі 7.70.939 конфігурації "Торгівля + Склад". Перевірено і може використовуватися в конфігураціях з доробками, на які складно встановити оновлення конфігурації.

Установка: скопіювати в каталог "ExtForms \ PrnForms \" Вашої інформаційної бази. Якщо у Вас виникають труднощі з установкою, звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

uniproc.zip

Демонстраційна версія "Універсальної обробки довідників". "Універсальна обробка довідників" призначена для масового редагування вмісту будь-яких довідників, що входять в БУДЬ стандартні або спеціалізовані конфігурації 1С: Підприємство. Порядок роботи з "Універсальної обробкою довідників" такий:

  1. Вибирається необхідний довідник зі списку всіх довідників, що входять в Вашу конфігурацію;
  2. При необхідності вибирається група, елементи якої будуть оброблятися;
  3. При необхідності вводиться рядок, яка повинна міститися в найменуванні елементу довідника;
  4. При необхідності вводиться рядок, яка НЕ ​​має міститися в найменуванні елементу довідника;
  5. Натискається кнопка "Відібрати елементи довідника" і відбувається заповнення проміжної таблиці;
  6. При необхідності можна відредагувати (додати, видалити, змінити) вміст проміжної таблиці;
  7. Вибирається необхідний реквізит довідника зі списку всіх доступних реквізитів цього довідника;
  8. Вибирається значення реквізиту, яке буде присвоєно всіх елементів з проміжної таблиці;
  9. Натискається кнопка "Встановити значення реквізиту";
  10. При необхідності замість пунктів 7-9 може бути натиснута кнопка "Позначити на видалення".

Демонстраційна версія "Універсальної обробки довідників" містить обмеження по кількості одночасно оброблюваних елементів - їх повинно бути не більше 10.

Увага! Розпакуйте архів в папку "ExtForms" інформаційної бази, з якої Ви плануєте використовувати обробку. Після цієї процедури обробка з'явиться в списку, який можна відкрити через меню, вибравши "Сервіс", потім "Додаткові можливості". Якщо установка з якихось причин не завершується вдало, розпакуйте архів в будь-яку папку на жорсткому диску комп'ютера (наприклад, в кореневу папку на диску "C:") і, вибравши в меню 1С: Підприємство "Файл", потім "Відкрити", відкрийте обробку звідти.

Повна версія "Універсальної обробки довідників" не містить обмежень щодо кількості одночасно оброблюваних елементів. Вартість повної версії - 490 руб. Можлива оплата готівкою, банківським переказом, Яндекс.Деньгами (Навіть через термінали оплати) або внесенням готівки на карту СБ РФ (передоплата 100%).

З питань придбання повної версії "Універсальної обробки довідників" звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

labels.zip

Приклад використання обробки "Друк етикеток". У конфігурації реалізована можливість друку етикеток зі штрих-кодами будь-яких стандартних розмірів і в будь-якій кількості прямо з видатковою накладною. Друк здійснюється як на спеціалізовані принтери для штрих-кодів (наприклад, Zebra (Eltron) LP2722 / TLP2722 і ін.), Так і на стандартні лазерні і струменеві принтери. Кількість шаблонів етикеток зі штрих-кодами не обмежена, файли шаблонів етикеток доступні для редагування користувачем. Необмежена кількість присвоєних кожному товару етикеток. Ніяких додаткових драйверів не потрібно, крім зазначених у комплект обробки "Друк етикеток".

Увага! Розпакуйте архів на жорсткий диск комп'ютера (наприклад, на диск "C:") і додайте нову інформаційну базу (кнопка "Додати" у вікні "Запуск 1С: Підприємства") з шляхом, по якому був розпакований архів (наприклад, "C: \ Labels "). Перед початком роботи необхідно запустити файл "barcode.bat" з комплекту поставки.

Вартість обробки "Друк етикеток" - 890 руб. Можлива оплата готівкою, банківським переказом, Яндекс.Деньгами (Навіть через термінали оплати) або внесенням готівки на карту СБ РФ (передоплата 100%).

Відносно висока вартість обробки обумовлена ​​необхідністю "вбудовування" її в Вашу конфігурацію.

З питань придбання обробки "Друк етикеток" звертайтеся на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. , Або по телефону +7 (903) 762-9993.

209to853.zip Дві зовнішні обробки, призначені для вивантаження довідників і документів з комплексної конфігурації редакції 2 і завантаження їх в конфігурацію "Торгівля і Склад" редакції 8.5. 811to87.zip Кілька зовнішніх обробок, призначених для вивантаження довідника товарів з залишками з конфігурації "Торгівля і Склад" редакції 8.11, завантаження їх в конфігурацію "Торгівля і Склад" редакції 8.7 і рішення деяких супутніх завдань. sm_db87.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Торгівля і Склад для супермаркету. У конфігурації реалізована двосторонній зв'язок з касовим модулем ТСЦ-КАСА і інші можливості. Ця конфігурація впроваджена і успішно працює в одному з магазинів (м.Москва). improv77.zip Універсальна обробка для завантаження проводок з будь-яких програм в програму 1С: Бухгалтерія 7.7. Всередині архіву - опис формату вхідного файлу. tchk77.zip Повністю оригінальна (розроблена з 0) конфігурація, призначена для оперативного обліку мережі незалежних торгових точок з одним центральним складом. Конфігурація містить 4 довідника, 10 видів документів, 3 регістра і 11 звітів. На даний момент різні модифікації цієї конфігурації успішно працюють в 2 торгових компаніях (м.Москва). shvdb.zip Повністю оригінальна (розроблена з 0) конфігурація, призначена для оперативного обліку швейного виробництва. У конфігурації реалізовані 4 довідника, 4 види документів, 1 регістр і 1 звіт. Технічне завдання додається. met.zip Конфігурація для організацій, які торгують металопродукцією, отримана шляхом впровадження оперативного обліку в існуючий бухгалтерський облік. Загальний час розробки - більше 90 годин. Технічне завдання на 35 сторінках додається. Ця конфігурація впроваджена і успішно працює в одній з московських фірм. windb75.zip Приклад реалізації засобами 1С: Підприємство 7.5 роботи з графічними елементами. fort35.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Бухгатерія під потреби замовника. У конфігурації змінений план рахунків, змінені деякі документи для коректної роботи з новим планом рахунків і додана спеціалізована обробка для швидкого введення проводок певного типу. На даний момент ця конфігурація з незначними змінами успішно працює в одній з московських фірм. rep31.zip Набір зовнішніх обробок, призначених для відновлення пошкодженої бази 1С: Бухгалтерія 7.7 редакції 3.1 шляхом перенесення довідників і операцій з пошкодженої бази в нову. parf811.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Торгівля і Склад для організації, що торгує парфумами. У конфігурації реалізована можливість друку листів наклейок з найменуванням та складом продукції на принтері формату А4 прямо з видатковою накладною. Також внесені інші зміни. На даний момент ця конфігурація з незначними змінами успішно працює в одній з московських фірм. part75.zip Приклад конфігурації для 1С: Підприємство 7.5, який реалізує облік товарів по партіях. Конфігурація містить 3 довідника, 6 основних торговельних документів і 6 звітів. Може служити в якості "заготовки" для створення складної конфігурації. trik811.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Торгівля і Склад для організації, що виробляє і продає трикотажні вироби. У конфігурації реалізований експорт проводок в програму 1С: Бухгалтерія за допомогою механізму "OLE Automation", додані додаткові документи і звіти для обліку на швейному виробництві. Також внесені інші зміни. Ця конфігурація впроваджена і успішно працює в одній з московських фірм. str77.zip Приклад настройки конфігурації 1С: Торгівля і Склад для будівельного супермаркету. У конфігурації реалізована можливість друку вхідного рахунка-фактури постачальника, продажу через касу вводяться в окремій конфігурації, обмін з якої здійснюється через текстовий файл. Також внесені інші зміни. Ця конфігурація впроваджена і успішно працює в одній з московських фірм.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача