Статьи

Ворожіння по книзі змін

Китайська книга змін, на мій погляд, найкраще з   гідний   , Нині існуючих Китайська книга змін, на мій погляд, найкраще з гідний , Нині існуючих. Це складна система, що охоплює і відбиває у відповідності з теорією книги змін, весь світовий процес, все чергування ситуацій, що походить від взаємодії і боротьби сил світла й темряви, добра і зла, ситуацій, в яких важливу роль відіграє і сама людина.

Головна відмінність книги змін від всіх гадательних систем, в тому, що в ній людина бере участь в протягом життя як активна сила, здатна впливати на обставини і долю завдяки рекомендаціям книги змін.

Книга містить 64 гексаграми (гекса - 6), що складаються з 6 рис суцільних або переривчастих. Гексагарамми описують життєву ситуацію в часі з точки зору її поступового розвитку. Кожна риса як послідовна щабель розвитку будь-якої ситуації.

Гадаючи по книзі змін, ми використовуємо монету, кожна сторона якої умовно позначає межу суцільну - орел, або переривчасту - решка. Підкидаючи монету створюємо свою гексаграми, її значення і тлумачення розповість про ситуацію ворожбитів, дасть відповідь і рада.

Якщо у вас складна ситуація, заплуталися і потрібна порада, то ворожіння по книзі змін обов'язково допоможе. Але, не потрібно задавати книзі змін один і той же питання повторно, навіть якщо відповіддю ви не задоволені або він вам здається занадто похмурим. Протягом одного сеансу задавайте по можливості тільки одне питання. Якщо вам випала негативна гексаграмма, ні в якому разі не турбуйтеся, а прийміть до уваги що містяться в тексті рекомендації. Не звертайтесь до книги, якщо задумане може зашкодити оточуючим або його здійснення пов'язане з негідними засобами.

чмихавки старається для вас, зберігайте сайт в соціалках або закладках, діліться з дузьямі. Все буде.

Подумки сформулюйте питання і задайте його книзі змін . Підкиньте шість разів монету (натисніть на неї). Подобається? Поділися!

Оцінити ворожіння по книзі змін

Оцінка 4.7 з 5 (190 чол.)

.

Подобається?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача