Статьи

Вона не пройде. Як позбутися від реклами на Android

Програми для Android-смартфонів, які "ріжуть" настирливу рекламу в додатках і на сайтах, стають все в більшій пошані у користувачів. Причина в тому, що в Google Play розвелося вже досить багато низькоякісних додатків від недобросовісних програмістів, які засмічують інтерфейс миготять оголошеннями. І нерідко - з посиланням на вірус.


Блокувальники - пряма загроза мобільному заробітку Google. Саме тому нещодавно компанія затіяла масову чистку Google Play від подібних додатків. У лютому пошуковик випустив оновлення безпеки для Android 4.1.2 і 4.2.2, змусивши користувачів AdBlock Plus, AdBlocker, AdAway, AdFree та інших утиліт вручну налаштовувати проксі-сервер. А трохи пізніше, в середині березня, - виселив їх геть зі сховищ.
Такий крок Google мотивувала тим, що сторонні програми можуть довільно перенаправляти трафік, створюючи загрозу для "фішингових" атак або шпигунства. Творцям блокувальників було направлено лист, в якому говорилося про те, що їх застосування порушують пункт 4.4 Угоди розробника про розповсюдження продуктів : "Ви погоджуєтесь не здійснювати дій (включаючи розробку та поширення Продуктів), які порушують або переривають роботу пристроїв, серверів, мереж та інших об'єктів і служб третіх сторін, включаючи користувачів Android, компанії Google і операторів мобільного зв'язку, а також завдають їм інший збиток ".
Adblock Plus, AdAway і інші ставлять під удар не тільки бізнес Google. Установка блокувальників може бути несправедлива і по відношенню до безлічі дрібних розробників, які поширюють свої програми в Google Play безкоштовно і сподіваються отримати хоч якусь компенсацію за свою працю. Так що на питання про етичність блокувальників кожен відповідає сам.
Утиліти, що відключають рекламу, були вигнані з Google Play, тому завантажити їх можна тільки з сайтів розробників. До однієї з найпопулярніших програм такого типу відноситься проект Adblock Plus з відкритим вихідним кодом, тому за основу ми взяли саме її. Якщо вірити офіційному сайту, ABP завантажили понад 200 мільйонів разів. Також він доступний як розширення для браузерів Firefox, Chrome і Opera.
Спочатку розглянемо ситуацію, коли вам потрібно прибрати рекламу тільки з інтернет-сторінок. Зробити це дуже просто. У Firefox:
• Під час використання браузер, натисніть на іконку з трьома крапками у верхньому правому куті. Виберіть в "Інструменти" → "Додатки".
• Перейдіть в магазин плагінів Mozilla, клікнувши на помаранчеву іконку з пакетом (навпроти "Мої доповнення"). У полі пошуку введіть Adblock Plus і натисніть "Додати в Firefox".
• Після установки знову натисніть на іконку з 3-тя точками і виберіть "ABP: Включити". Цією ж кнопкою можна дозволяти показ реклами на конкретних сайтах.
Браузерні плагін ABP видаляє практично всю рекламу: на YouTube (в т.ч. перед початком і в середині ролика), банери, спливаючі вікна і іншу. Правда, деякі оголошення вона пропускає навмисно. Щоб відключити їх повністю, зайдіть в настройки доповнення і поставте галку поруч з пунктом "Відключити всюди", а з "Дозволити деяку ненав'язливу рекламу" - зніміть. ABP сумісна в тому числі з новітньої, 20-й версією Firefox .

Зліва - до включення ABP в браузері, праворуч - після

З блокуванням рекламних блоків в додатках складніше. Без "рутірованія" смартфона ABP блокує рекламу тільки при підключенні по Wi-Fi. Для 3G-з'єднання буде потрібно "зламувати" пристрій (отримувати права суперкористувача), але це тема для окремого керівництва.
Отже, щоб встановити ABP на Android-смартфон, коректний:
• Під час використання "Налаштування" → "Безпека" і зніміть галки напроти пунктів "Невідомі джерела" і "Перевіряти додатки".
• Зайдіть з мобільного браузера на сайт ABP ( adblockplus.org ) І натисніть на кнопку Download.
• Під час використання скачаний APK-файл і встановіть програму.
• З метою безпеки поверніть галки в "Налаштуваннях", зняті на першому кроці.
Завершивши установки, ABP сам вибере потрібну для Росії підписку (RuAdList + EasyList) і буде регулярно її оновлювати. Всі настройки радимо залишити за замовчуванням (фільтрація включена, запуск при завантаженні, періодичне оновлення по Wi-Fi).
У більшості випадків утиліта працює прямо "з коробки" - нічого налаштовувати більше не потрібно. Однак деякими версіями Android, особливо в 4.2+ після втручання Google, може знадобитися конфігурація проксі-сервера.
Для Android 4.x (Ice Cream Sandwich, Jelly Bean)
• Під час використання "Налаштування" → "Wi-Fi" → затримайте палець на потрібної мережі і натисніть "Змінити мережу" → прокручуючи екран екран вниз і поставте галку на "Додатково".
• В "Настройках проксі-сервера" виберіть "Вручну", а в "Ім'я хоста проксі-сервера" введіть localhost. В поле "Порт" введіть цифру, вказану на панелі повідомлень (наприклад 26571).

На Android 4.2+ (можливо, що і в більш ранніх версіях) порт може не показуватися. Рішення полягає в наступному:
• Підключіться до мережі Wi-Fi. Зайдіть в "Налаштування" → "Ще" → "Мобільна мережа" → "Точки доступу (APN)". Відкрийте точку, через яку ви підключаєтеся до мобільного Інтернету (наприклад MTS Internet). Перепишіть настройки.
• Натисніть на іконку з трьома крапками в правому нижньому кутку. Створіть нову APN, натиснувши на "Нова точка доступу". Впишіть збережені дані, але в поле "Проксі" поставте localhost, а в "Порт" - 26571.
• Щоб створити APN і активуйте її, натиснувши на гурток справа.
Для Android 2.x (Eclair, Froyo, Gingerbread)
• Аналогічно. В налаштуваннях Wi-Fi натисніть на кнопку "Додатково". В поле "Адреса проксі" введіть localhost, а в "Порт" - цифру, яку вам покаже ABP.
Для Android 3.x (Honeycomb)
Найскладніша версія для ABP, тому що в ній немає ручного налаштування параметрів проксі-сервера. Якщо виробник смартфона не передбачив таку можливість, то вам, швидше за все, доведеться "рутіровать" пристрій. Крім того, у деяких моделей настройки проксі знаходяться в різних місцях. На сайті ABP викладені інструкції для чотирьох апаратів (англійською мовою): Alcatel OneTouch 918D , Samsung Galaxy I , Y і S III .

Зліва - до включення ABP в додатку, праворуч - після

Поділіться новиною:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.