Статьи

Вологда в липні - що взяти і що робити: відпочинок, погода, відгуки

  1. Жаркий дощовий липень
  2. сезон ягід
  3. Чим запам'ятовується Вологда в липні
  4. туристи
  5. комахи

Завжди, коли чула назву міста Вологда , Спливала картинка тихого затишного, споконвічно російського міста-села. Напевно, це «різьблений палісадник» і знамениті мережива намалювали такий образ. Хочу сказати, що мої відчуття багато в чому підтвердилися після його відвідин. Побувала я в Вологді в липні і відразу зазначу, що час найвдаліший для того, щоб оцінити всю його індивідуальність.

Вологда

Жаркий дощовий липень

Не можу сказати, що мені з погодою пощастило або навпаки не пощастило. Просто липень був різний.

Приїхала я до Вологди ввечері. Погода була досить теплою, без дощу, але значна кількість калюж, місцями навіть нагадують невеликі озера, повністю підтверджували прогноз, за ​​яким я стежила кілька днів. І кожен день цей прогноз говорив одне і те ж «Дождь. Короткочасний дощ ». Знадобилася парасолька мені і на наступне день, адже вже вранці розбудили крапельки дощу. Парасолька доводилося ховати, то знову відкривати практично весь день. Радувало те, що, незважаючи на опади, температура залишалася річної, і мерзнути не довелося. Швидше навіть, навпаки, при +27, від достатку вологи, відчувалася задуха, тому з хмарами на небі було навіть краще. До моєї радості, ще один похмурий день завершив циклон дощів і далі настали непогані дні. Парасолька я як і раніше дня два носила з собою, але більше він не знадобився. Хмари час від часу закривали сонце, але з них більше нічого не проливалося. А з хмарами, як я вже написала, дихалося легше, адже вдень температура іноді піднімалася навіть до +30. Полегшення приносив і невеликий вітер. Без них би опівдні була майже «лазня» :)

Вечорами можна було прогулятися іноді в літньому вбранні, іноді я накидала легку кофту. Нічна температура трохи змінювалася і, наприклад, коли вона скочувалася до +13, для мене це було свіжо, але скажу, що така свіжість була приємною після денної спеки.

сезон ягід

Липень можна сміливо назвати ягідним сезоном. З липневих ягід, мабуть, можна виділити морошку. Масове дозрівання якої випадає на початок липня, тому на ринках я повз янтарно-жовтої ягоди не проходила. І смак мені дуже подобатися. Далі порадує вітамінами лохина і малина.

Чим запам'ятовується Вологда в липні

Побувати в Вологді є де в будь-який час. Багато історичних місць приваблюють охочих їх оглянути, а ввечері сходити на концерт, спектакль або виставку. Хочу відзначити липневі події. Наприклад, 8 липня (до мого приїзду) місто святкувало День сім'ї, любові і вірності. Кажуть, програма з кожним роком стає цікавіше.

Любителі музики і пісень, вибирайте Вологду в липні! Вас порадують відразу два фестивалі. Спочатку проходив фестиваль європейського кіно під назвою "Voices". Оскільки був він також з 6 по 9 липня, на нього я не встигла.

А запросили мене на один з концертів в рамках фестивалю блюзу, джазу, і етно-музики під назвою «Блюз на веранді».

А запросили мене на один з концертів в рамках фестивалю блюзу, джазу, і етно-музики під назвою «Блюз на веранді»

Тривав фестиваль три дні. Впевнена, що вся програма була цікавою, але я добре запам'ятаю концерт в консисторського дворику знаменитого Вологодського Кремля. Навіть саме місце створювало особливу атмосферу, а завзяті ритми її підсилювали. «Джаз 30-х років» запалив всю аудиторію, встояти на місці було просто неможливо.

Можливо, когось зацікавить те, що в липні стартував фестиваль «Дні архітектури в Вологді».

туристи

Для порівняно невеликого міста, я вважаю, що туристів приїжджає досить. У багатьох місцях, особливо у Вологодського Кремля, туристичні групи зустрічаються кожен день, і не одна.

комахи

Спека і вологість - хороші друзі комарів і мошки. Щодо комарів можу сказати, що вдень від спеки комарі ховалися, а ввечері і вночі нагадували про своє існування. У самому місті це відчувається не так. Одного разу ночували в передмісті, там їм, звичайно, роздолля. Без спрею покусають.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача