Статьи

Вологда в липні - що взяти і що робити: відпочинок, погода, відгуки

  1. Жаркий дощовий липень
  2. сезон ягід
  3. Чим запам'ятовується Вологда в липні
  4. туристи
  5. комахи

Завжди, коли чула назву міста Вологда , Спливала картинка тихого затишного, споконвічно російського міста-села. Напевно, це «різьблений палісадник» і знамениті мережива намалювали такий образ. Хочу сказати, що мої відчуття багато в чому підтвердилися після його відвідин. Побувала я в Вологді в липні і відразу зазначу, що час найвдаліший для того, щоб оцінити всю його індивідуальність.

Вологда

Жаркий дощовий липень

Не можу сказати, що мені з погодою пощастило або навпаки не пощастило. Просто липень був різний.

Приїхала я до Вологди ввечері. Погода була досить теплою, без дощу, але значна кількість калюж, місцями навіть нагадують невеликі озера, повністю підтверджували прогноз, за ​​яким я стежила кілька днів. І кожен день цей прогноз говорив одне і те ж «Дождь. Короткочасний дощ ». Знадобилася парасолька мені і на наступне день, адже вже вранці розбудили крапельки дощу. Парасолька доводилося ховати, то знову відкривати практично весь день. Радувало те, що, незважаючи на опади, температура залишалася річної, і мерзнути не довелося. Швидше навіть, навпаки, при +27, від достатку вологи, відчувалася задуха, тому з хмарами на небі було навіть краще. До моєї радості, ще один похмурий день завершив циклон дощів і далі настали непогані дні. Парасолька я як і раніше дня два носила з собою, але більше він не знадобився. Хмари час від часу закривали сонце, але з них більше нічого не проливалося. А з хмарами, як я вже написала, дихалося легше, адже вдень температура іноді піднімалася навіть до +30. Полегшення приносив і невеликий вітер. Без них би опівдні була майже «лазня» :)

Вечорами можна було прогулятися іноді в літньому вбранні, іноді я накидала легку кофту. Нічна температура трохи змінювалася і, наприклад, коли вона скочувалася до +13, для мене це було свіжо, але скажу, що така свіжість була приємною після денної спеки.

сезон ягід

Липень можна сміливо назвати ягідним сезоном. З липневих ягід, мабуть, можна виділити морошку. Масове дозрівання якої випадає на початок липня, тому на ринках я повз янтарно-жовтої ягоди не проходила. І смак мені дуже подобатися. Далі порадує вітамінами лохина і малина.

Чим запам'ятовується Вологда в липні

Побувати в Вологді є де в будь-який час. Багато історичних місць приваблюють охочих їх оглянути, а ввечері сходити на концерт, спектакль або виставку. Хочу відзначити липневі події. Наприклад, 8 липня (до мого приїзду) місто святкувало День сім'ї, любові і вірності. Кажуть, програма з кожним роком стає цікавіше.

Любителі музики і пісень, вибирайте Вологду в липні! Вас порадують відразу два фестивалі. Спочатку проходив фестиваль європейського кіно під назвою "Voices". Оскільки був він також з 6 по 9 липня, на нього я не встигла.

А запросили мене на один з концертів в рамках фестивалю блюзу, джазу, і етно-музики під назвою «Блюз на веранді».

А запросили мене на один з концертів в рамках фестивалю блюзу, джазу, і етно-музики під назвою «Блюз на веранді»

Тривав фестиваль три дні. Впевнена, що вся програма була цікавою, але я добре запам'ятаю концерт в консисторського дворику знаменитого Вологодського Кремля. Навіть саме місце створювало особливу атмосферу, а завзяті ритми її підсилювали. «Джаз 30-х років» запалив всю аудиторію, встояти на місці було просто неможливо.

Можливо, когось зацікавить те, що в липні стартував фестиваль «Дні архітектури в Вологді».

туристи

Для порівняно невеликого міста, я вважаю, що туристів приїжджає досить. У багатьох місцях, особливо у Вологодського Кремля, туристичні групи зустрічаються кожен день, і не одна.

комахи

Спека і вологість - хороші друзі комарів і мошки. Щодо комарів можу сказати, що вдень від спеки комарі ховалися, а ввечері і вночі нагадували про своє існування. У самому місті це відчувається не так. Одного разу ночували в передмісті, там їм, звичайно, роздолля. Без спрею покусають.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.