Статьи

«Включайся!»: Компанія «Мегафон» представила сім нових тарифів

8 червня в Новосибірську директор Сибірського філії оператора Андрій Шишковський презентував нову тарифну лінійку.

Використовуючи аналітику великих даних «Мегафон» створив лінійку тарифних планів для нового покоління користувачів мобільного зв'язку. Тепер кожен зможе підібрати тариф з урахуванням власних індивідуальних потреб: слухати музику, спілкуватися в соціальних мережах, дивитися відео.

Якщо користувач споживає багато музичного контенту, йому підійде тариф - музичні сервіси на будь-який смак (BOOM, Яндекс.Музика, Zvooq, ВКонтакте Музика). За 370 рублів абонент отримає безлімітний доступ до музики і мессенджерам, 350 хвилин на дзвінки в домашньому регіоні і 10 ГБ інтернету на будь-які сервіси.

Тим, кому доводиться багато спілкуватися по телефону, підійде тариф з можливістю нескінченно розмовляти з абонентами «Мегафон» в Росії -. Сюди ж входять 12 ГБ інтернету і 600 хвилин розмов з номерами інших російських операторів за 370 рублів.

- Лінійка тарифних планів «Включайся!» Не має аналогів. Вона побудована виходячи з реальних інтересів цифрових користувачів. Тепер кожен абонент «Мегафона» може «включитися» в світ безмежних цифрових можливостей. Включений в тариф набір додатків з безлімітним доступом відповідає інтересам клієнта. Тому тариф «Включайся!» Не містить, як раніше, надлишкових послуг.

У лінійці представлені сім пропозицій:

  • «Включайся! Відкривай »- спеціальний тариф для тих, хто тільки відкриває світ цифрових можливостей, 200 руб.
  • «Включайся! Пиши »- використовуйте всі можливості месенджерів і SMS, 250 руб.
  • «Включайся! Говори »- коли простіше подзвонити, ніж написати, 370 руб.
  • «Включайся! Слухай »- музичні сервіси на будь-який смак, 370 руб.
  • «Включайся! Спілкуйся »- все найцікавіше в соцмережах, 390 руб.
  • «Включайся! Дивись »- любителям кіно , Серіалів і YouTube, 750 руб.
  • «Включайся! Преміум »- не обмежуй себе ні в чому, 1900 руб.

Більш детальну інформацію про представлених пропозиціях можна знайти на сайті оператора. Лінійка «Включайся!» Дає користувачеві можливість не тільки придбати відповідний тариф, але і самому розширювати його базові опції.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача