Статьи

Визначаємо в будинку зони по фен-шуй

 1. Одні філософськи дивляться на речі, інші - на їх відсутність! Привіт, друзі мої! Сьогодні ми з...
 2. Нюанси та особливості
 3. «Позитивний фен-шуй для Багатства і Щастя»! (це посилання, тисніть!)

Одні філософськи дивляться на речі, інші - на їх відсутність!

Привіт, друзі мої! Привіт, друзі мої

Сьогодні ми з вами займемося дуже цікавою роботою. А саме, будемо визначати в своїй квартирі або будинку зони з фен-шуй. Простір ми очистили , енергії оживили , Можна зайнятися вже розміткою квартири по сторонах світу. Так, саме по сторонах світу в фен-шуй визначають зони, кожна з яких відповідає за певну сферу нашого життя. Ну що ж, почнемо!

Визначаємо зони з фен-шуй!

Як ви думаєте, який основний інструмент використовує в своїй роботі той, хто займається фен-шуй? Компас! Так-так, саме компас, тому що визначення сторін світу і співвідношення з ними приміщення, в якому ви перебуваєте, це те, з чого починається будь-яка робота по фен-шуй.

Кожна зі сторін світла «відповідає» за конкретну сферу нашого життя:

 • північ - кар'єра;
 • північний схід - мудрість, знання;
 • схід - сім'я;
 • південний схід - багатство;
 • південь - слава;
 • південний захід - любов, шлюб;
 • захід - діти, творчість;
 • північний захід - помічники, подорожі;
 • центр - здоров'я.

Далі ви креслите на папері план своєї квартири або будинку. А потім малюєте ось таку схему поділу по зонах.

І накладаєте цю схему на план вашої квартири, поєднуючи північний сектор на схемі з компасним напрямком. Так ви наочно побачите, в яку з зон потрапляє будь-яка частина вашого будинку. Це нам потрібно знати для того, щоб активізуючи якусь зону, чи бува не вийти за її межі і не потрапити в сусідню зону.

Справа в тому, що за кожну зону відповідає певна стихія: вогонь, вода, дерево, земля і метал. І якщо ви, наприклад, бажаючи активізувати зону слави, стихія Справа в тому, що за кожну зону відповідає певна стихія: вогонь, вода, дерево, земля і метал якої вогонь, і яка знаходиться на півдні, трохи «промахнетеся» і поставите будь-якої символ вогню в сусідній південно-східній зоні, що відповідає за гроші, то ви дуже сильно нашкодите своєму фінансовому становищу! Чому? Та тому що стихія зони багатства - дерево. А вогонь спалює дерево, а значить, символи вогню виснажують енергію даної зони, негативно впливаючи на ваше фінансове становище!

Розумієте тепер, як важливо знати подібні нюанси фен-шуй? І бачите, як уважно потрібно визначати де яка зона у вашому домі!

Нюанси та особливості

Що робити, якщо якийсь зони у вашій квартирі немає? Так, буває і таке. Наші квартири далеко не завжди ідеально квадратної або прямокутної форми. Бувають виступи, відсутні кути і т.д. Звичайно, не дуже добре, коли якась зона у вашій квартирі відсутній. Але впадати у відчай з цього приводу вже точно не варто! Цю зону можна активувати в якійсь одній кімнаті. Адже кожну кімнату теж можна поділити на зони з фен-шуй! Що робити, якщо якийсь зони у вашій квартирі немає

Більш того, це дуже зручно, якщо, наприклад, ваші домашні не приймають ваше захоплення фен-шуй і негативно ставляться до ваших спроб гармонізувати простір. Тоді ви просто берете і активуєте потрібні вам зони тільки в своїй кімнаті!

Також це можна використовувати, якщо, наприклад, вам потрібно кожному члену сім'ї активувати різні зони. Припустимо, ваша дитина не дуже добре вчиться. Ви берете і активуєте в його кімнаті зону, що відповідає за знання - північний схід! А ви самі хотіли б збільшити свій дохід і прискорити просування по кар'єрних сходах. Відмінно - у своїй кімнаті ви приділяєте особливу увагу зонам кар'єри (північ) і багатства (південний схід).

Існує навіть фен-шуй робочого столу! Там зони розташовуються за іншим принципом, а в іншому все діє так само!

Фен-шуй хороший тим, що в ньому присутня величезна свобода для творчості і фантазії! Я читала про одну дівчину, яка в силу обставин не могла навіть у своїй кімнаті нічого міняти. І вона активувала потрібну зону ... в шафі !!! І у неї все спрацювало! Ось така цікава штука фен-шуй!

Ваша Катерина :))

Хочете більше знань по фен-шуй? Тоді вам потрібна моя книга

«Позитивний фен-шуй для Багатства і Щастя»! (це посилання, тисніть!)

)

раджу прочитати! :))

Як ви думаєте, який основний інструмент використовує в своїй роботі той, хто займається фен-шуй?
Чому?
Розумієте тепер, як важливо знати подібні нюанси фен-шуй?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача