Статьи

Визначаємо в будинку зони по фен-шуй

 1. Одні філософськи дивляться на речі, інші - на їх відсутність! Привіт, друзі мої! Сьогодні ми з...
 2. Нюанси та особливості
 3. «Позитивний фен-шуй для Багатства і Щастя»! (це посилання, тисніть!)

Одні філософськи дивляться на речі, інші - на їх відсутність!

Привіт, друзі мої! Привіт, друзі мої

Сьогодні ми з вами займемося дуже цікавою роботою. А саме, будемо визначати в своїй квартирі або будинку зони з фен-шуй. Простір ми очистили , енергії оживили , Можна зайнятися вже розміткою квартири по сторонах світу. Так, саме по сторонах світу в фен-шуй визначають зони, кожна з яких відповідає за певну сферу нашого життя. Ну що ж, почнемо!

Визначаємо зони з фен-шуй!

Як ви думаєте, який основний інструмент використовує в своїй роботі той, хто займається фен-шуй? Компас! Так-так, саме компас, тому що визначення сторін світу і співвідношення з ними приміщення, в якому ви перебуваєте, це те, з чого починається будь-яка робота по фен-шуй.

Кожна зі сторін світла «відповідає» за конкретну сферу нашого життя:

 • північ - кар'єра;
 • північний схід - мудрість, знання;
 • схід - сім'я;
 • південний схід - багатство;
 • південь - слава;
 • південний захід - любов, шлюб;
 • захід - діти, творчість;
 • північний захід - помічники, подорожі;
 • центр - здоров'я.

Далі ви креслите на папері план своєї квартири або будинку. А потім малюєте ось таку схему поділу по зонах.

І накладаєте цю схему на план вашої квартири, поєднуючи північний сектор на схемі з компасним напрямком. Так ви наочно побачите, в яку з зон потрапляє будь-яка частина вашого будинку. Це нам потрібно знати для того, щоб активізуючи якусь зону, чи бува не вийти за її межі і не потрапити в сусідню зону.

Справа в тому, що за кожну зону відповідає певна стихія: вогонь, вода, дерево, земля і метал. І якщо ви, наприклад, бажаючи активізувати зону слави, стихія Справа в тому, що за кожну зону відповідає певна стихія: вогонь, вода, дерево, земля і метал якої вогонь, і яка знаходиться на півдні, трохи «промахнетеся» і поставите будь-якої символ вогню в сусідній південно-східній зоні, що відповідає за гроші, то ви дуже сильно нашкодите своєму фінансовому становищу! Чому? Та тому що стихія зони багатства - дерево. А вогонь спалює дерево, а значить, символи вогню виснажують енергію даної зони, негативно впливаючи на ваше фінансове становище!

Розумієте тепер, як важливо знати подібні нюанси фен-шуй? І бачите, як уважно потрібно визначати де яка зона у вашому домі!

Нюанси та особливості

Що робити, якщо якийсь зони у вашій квартирі немає? Так, буває і таке. Наші квартири далеко не завжди ідеально квадратної або прямокутної форми. Бувають виступи, відсутні кути і т.д. Звичайно, не дуже добре, коли якась зона у вашій квартирі відсутній. Але впадати у відчай з цього приводу вже точно не варто! Цю зону можна активувати в якійсь одній кімнаті. Адже кожну кімнату теж можна поділити на зони з фен-шуй! Що робити, якщо якийсь зони у вашій квартирі немає

Більш того, це дуже зручно, якщо, наприклад, ваші домашні не приймають ваше захоплення фен-шуй і негативно ставляться до ваших спроб гармонізувати простір. Тоді ви просто берете і активуєте потрібні вам зони тільки в своїй кімнаті!

Також це можна використовувати, якщо, наприклад, вам потрібно кожному члену сім'ї активувати різні зони. Припустимо, ваша дитина не дуже добре вчиться. Ви берете і активуєте в його кімнаті зону, що відповідає за знання - північний схід! А ви самі хотіли б збільшити свій дохід і прискорити просування по кар'єрних сходах. Відмінно - у своїй кімнаті ви приділяєте особливу увагу зонам кар'єри (північ) і багатства (південний схід).

Існує навіть фен-шуй робочого столу! Там зони розташовуються за іншим принципом, а в іншому все діє так само!

Фен-шуй хороший тим, що в ньому присутня величезна свобода для творчості і фантазії! Я читала про одну дівчину, яка в силу обставин не могла навіть у своїй кімнаті нічого міняти. І вона активувала потрібну зону ... в шафі !!! І у неї все спрацювало! Ось така цікава штука фен-шуй!

Ваша Катерина :))

Хочете більше знань по фен-шуй? Тоді вам потрібна моя книга

«Позитивний фен-шуй для Багатства і Щастя»! (це посилання, тисніть!)

)

раджу прочитати! :))

Як ви думаєте, який основний інструмент використовує в своїй роботі той, хто займається фен-шуй?
Чому?
Розумієте тепер, як важливо знати подібні нюанси фен-шуй?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.