Статьи

Вивчення німецької мови у Відні

 1. Освітній центр abc / abc Bildungszentrum
 2. Академія Aктілінгва / Actilingua Academy
 3. Alingua Concordis
 4. Мовний інститут Aльфа Aвстрии / Alpha Sprachinstitut Austria
 5. культура Відень / Cultura Wien
 6. Академія німецької мови / DeutschAkademie
 7. Deutschinstitut.at
 8. курси німецької мови Віденського університету / Deutschkurse der Universität Wien
 9. Мовна школа Deutschothek
 10. Мовний інститут eloquent / eloquent Sprachinstitut
 11. IKI - Internationales Kulturinstitut
 12. Навчальні програми / Learning Events
 13. Центр вивчення іноземних мов «Меридіан» / Sprachenzentrum Meridian
 14. Контакти з віденськими школами / Шкільний обмін

© WienTourismus / Peter Rigaud

Наступні віденські мовних шкіл пропонують курси німецької мови, які можна відвідувати, бу- Дучі у відпустці, а також знаходячись у Відні під час навчання.

Тут організовують здачу іспитів для раз- особистих мовних дипломів і організують курси для підготовки до них. У багатьох випадках відповідні мовні інститути допомагають знайти розміщення.

Освітній центр abc / abc Bildungszentrum

Спочатку освітній центр abc пропонував виключно студентські курси з вивчення латинської та давньогрецької мов. Тепер інститут також пропонує курси по вивченню «живих» мов - німецької, англійської та італійської. Успіх навчання гарантований завдяки невеликим групам і індивідуального консультування. На вибір пропонуються курси для студентів з початковими і просунутими знаннями, які можна відвідувати у вигляді інтенсивних занять або вечірніх курсів.

Академія Aктілінгва / Actilingua Academy

Цілорічні курси німецької мови для дорослих від 16 років, літні курси для підлітків від 12 до 19 років. Размеще ня в належить школі резиденції, а так само в сім'ях і студентських гуртожитках. Німецька мова & музика & робоча практика & курси підготовки до Університету. Бро- шюри німецькою та англійською, італійською, іспанською та французькою мовами.

Alingua Concordis

Сімейна мовна школа зосереджена на невеликих групових або індивідуальних заняттях. Кожен курс, від початківця до Преміум, може бути заброньовано у вигляді групових або індивідуальних занять. Для перевірки ефективності раз в тиждень пропонується тест за бажанням. Всі викладачі - носії німецької мови і мають досвід його викладання, як іноземної.

Мовний інститут Aльфа Aвстрии / Alpha Sprachinstitut Austria

Цілорічні інтенсивні курси в центрі Відня. Індивідуальний тренінг, підготовка до мовного іспиту, а так само культурні спеціалізовані програми, наприклад «Німецька мова та музика», «Німецька мова для вчителів», розміщення в сім'ях і в студентських гуртожитках. Екзаменаційний центр, Австрійський мовний диплом (ÖSD). Брошури німецькою та англійською мовами.

культура Відень / Cultura Wien

Цілорічні курси німецької мови, літні курси, окремі заняття, культурна і досуговая програма. Екзаменаційний центр і підготовчі курси до складання іспиту на Австрійський мовний диплом (ÖSD), спеціальні курси, наприклад, «Німецький і музика». Брошури німецькою, англійською та японською мовами.

Академія німецької мови / DeutschAkademie

Цілорічні курси німецької мови, інтенсивні курси, плюс допоміжні заняття при виконанні домашніх завдань, курс спілкування, клуб спілкування. Курси в поєднанні з розміщенням в студентському гуртожитку і в сім'ях. Інтенсивні курси з культурною програмою в Відні.

Deutschinstitut.at

Після вступної бесіди відповідний курс буде запропонований зацікавленим особам як з початковим, так і з просунутим рівнем знань. Курси мовної школи Deutschinstitut пропонують не тільки вивчення німецької мови, а й поглиблення наявних знань. Курси німецької мови відповідають поетапного плану «Європейського мовного портфоліо» (початкова щабель A1 / A2, середня ступінь B1 / B2).

курси німецької мови Віденського університету / Deutschkurse der Universität Wien

Курси різної інтенсивності, в різний час дня з іноземними учасниками в університетському містечку в центрі Відня, орієнтування на рівні складності «еди- ного Європейського стандарту для іноземних мов», екзаменаційний центр по здачі іспиту на Австрійський мовний диплом (ÖSD) і Сертифікат Дойч (ZD ). Сертифі- кат про закінчення курсу рівня B2 / 2 замінює до- ний іспит з німецької мови в Університеті Відня і деяких інших університетах. Брошури німецькою, англійською, італійською, іспан- ському і французькою мовами.

Мовна школа Deutschothek

Поряд з інтенсивними, вечірніми і розмовними курсами центр Deutschothek також пропонує курси з економічного німецької мови, граматики та вдосконалення мови. Інститут робить ставку на невеликі групи з кількістю учасників не більше 10 чоловік, щоб оптимально сконцентруватися на індивідуальних потребах учнів. Консультаційні бесіди проводяться англійською, італійською, російською, іспанською, словацькою, голландському або угорською мовами. Якщо ви хотіли б відвідувати один з курсів, але проживаєте не в Відні, мовна школа допоможе вам з проживанням (гостьова сім'я або студентський гуртожиток). Для кращого знайомства з Віднем пропонуються безкоштовні культурні програми.

Мовний інститут eloquent / eloquent Sprachinstitut

Кредо мовної школи звучить так: «Ми об'єднуємо людей» - в центрі уваги знаходиться жива мова. На підставі особистої бесіди встановлюється мовної діагноз, успіх навчання теж документується. Поряд з груповими та корпоративними курсами також пропонується індивідуальне навчання. Отримані знання можна застосувати на практиці в мовному кафе. Щоб знайти підходящі курси і відповідний рівень курсів, можна заздалегідь виконати онлайн-тест, що визначає рівень знань. Клуб Eloquent пропонує безліч вигод.

IKI - Internationales Kulturinstitut

Інститут IKI був заснований в 1981 році і спеціалізується на вивченні німецької мови як іноземної. Програми пропонуються в співпраці з міжнародними інституціями. Викладання німецької мови здійснюється відповідно до поетапного плану Європейської ради в групах з кількістю учасників до 15 чоловік. Метою занять є оволодіння такими навичками, як аудіювання, усне мовлення, читання і письмо. Під час занять основний упор робиться на спілкування. В інституті IKI також можна скласти іспити на отримання Астрійского мовного диплома (ÖSD). Проведення інтеграційних курсів сертифіковане Австрійським інтеграційним фондом (ÖIF). Німецький є рідною мовою викладачів, крім того кожен з них має академічну основу (мовне або педагогічну освіту).

Навчальні програми / Learning Events

Індивідуально складені мовні тижні зі шкільними класами і групами учнів, німецький мовної кампус для молоді, підвищення кваліфікації для викладачів, корпоративні курси, окремі заняття для підлітків і дорослих.

Центр вивчення іноземних мов «Меридіан» / Sprachenzentrum Meridian

Курси німецької мови для підлітків і дорослих, інтенсивні курси, індивідуальні тренінги, літні курси. Екзаменаційний центр і підготовчі курси для отримання Австрійського мовного диплома, щомісячні іспити ÖSD, брошури німецькою, англійською та російською мовами.

Контакти з віденськими школами / Шкільний обмін

Education European Office
Тел. (+43 1) 525 25
[email protected]
www.europabuero.ssr-wien.at

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.