Статьи

Вискочило вікно ви оштрафовані. Кібер-шахраї знахабніли. Вони вимагають гроші за розблокування браузерів від імені Роскомнадзора і М

 1. Блокування браузера МВС: чи можливо це?
 2. Як працює вірус mvd.ru?
 3. Браузер заблокований МВС РФ: як розблокувати
 4. Блокування браузера МВС на Android-пристроях
 5. Блокування браузера МВС на гаджетах від Apple
 6. Причина появи шахрайської веб-сторінки
 7. видалення mvd.ru
 8. Якщо нічого не допомогло
 9. Що робити, якщо Айпад або айфон заблокований МВС
 10. Як прибрати МВС з Android-пристрої

Напевно багатьом шанувальникам операційної системи Windows знайома ситуація, коли на моніторі з'являється банер з загрозливим написом «Увага, ваш комп'ютер заблокований!». А далі йде текст із загрозою видалення всіх даних з комп'ютера в найближчим часом. Щоб цього не сталося, пропонується заплатити штраф шляхом внесення коштів на вказаний мобільний номер і отримати код розблокування. Навіть не виходить прибрати ненависний банер. При новому включенні він як і раніше красується на моніторі.

Що робити, якщо заблокований комп'ютер? Поповнити рахунок? Ні в якому разі! Після внесення зазначеної суми або відправки смс на запропонований номер ніякого коду розблокування горе-користувач не отримає, і комп'ютер залишиться заблокованим. Так діють звичайнісінькі шахраї, які запускають вірусні програми на комп'ютери і розраховують на те, що в мережі є наївні користувачі. Цей вид інтернет-шахрайства існує давно, і розміри штрафу постійно зростають. Як правило, блокування операційної системи відбувається при спробі відтворити або завантажити відеоролик сумнівного змісту.

Отже, заблокований комп'ютер, і ніякі дії не виконуються. Що робити? В цьому випадку можна зробити двома способами - звернутися до фахівця або спробувати розблокувати систему самостійно.

Розблокування через безпечний режим

Є ймовірність того, що баннер потрапив на комп'ютер через браузер, який при запуску може запропонувати відновити сесію. Робити цього у жодному разі не можна.

Розблокування через BIOS

Якщо заблокований комп'ютер, можна спробувати розблокувати її через BIOS. Потрібно увійти в цю систему відразу після включення комп'ютера, натиснувши певну кнопку або У різних виробників це різні кнопки і комбінації клавіш, наприклад: F1, F2, Del, і інші.

Відкриється стартова сторінка з системною датою та системним часом, де потрібно змінити дату на кілька днів назад, тобто до того як з'явився банер. Потім потрібно зберегти змінені дати натисканням F10 і вийти з системи BIOS. Якщо такий спосіб збереження не спрацював, слід перейти до Exit і вибрати пункт «Saving Changes», виділити «Yes» і натиснути Enter. Після цього і система запуститься без банера.

Якщо дані способи не допомогли і як і раніше заблокований комп'ютер, доведеться скористатися спеціальною програмою для знищення вірусів. Для цього знадобиться інший комп'ютер, підключений до інтернету. Потрібно зайти на сайт Dr. Web, для того щоб завантажити звідти програму, яка називається Dr. Web LiveCD. Скачаний образ потрібно записати на диск CD з допомогою програми Nero і отримати тим самим завантажувальний диск . Потім завантажити заблокований комп'ютер з диска, на якому встановлена антивірусна програма . Тепер необхідно налаштувати Dr. Web і почати сканування. Є велика ймовірність того, що шахрайський вірус буде знищений, і комп'ютер увімкнеться в нормальному режимі.

У деяких випадках жоден з вищевказаних методів не допомагає і доводиться використовувати крайній засіб - переустановку Windows.

Інтернет - це величезна всесвітня майданчик не тільки для корисної інформації і розважального контенту, але і для всюдисущих шахраїв. Винахідливість тих, хто промишляє здирництвом і обманом, не знає кордонів. рекламні черви і «фейковий» акаунти і групи в соціальних мережах вже давно стали «класикою» шахрайської діяльності. Тепер же, нерідко користуючись довірливістю недосвідчених користувачів мережі, зловмисники маскуються під правоохоронців. «Браузер заблокований МВС РФ», - свідчить напис на екрані випадкового гостя сайтів з еротичним, порнографічним та іншим сумнівним змістом. Більш того, не зникає, не дає закрити браузер і «вимагає» сплати штрафу в розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Що це означає і чи дійсно правоохоронні органи мають такі повноваження?

Блокування браузера МВС: чи можливо це?

Однозначно можна відразу відзначити, що МВС не має ніякого відношення до подібних «акціях». Перегляд еротичних або порнографічних матеріалів приватним особою не заборонений законом, а тому штрафом не обкладається. Більш того, судячи з інформації у спливаючому вікні, гроші потрібно вислати на якийсь номер мобільного телефона . Висновок напрошується сам: штраф, який нібито необхідно виплатити таким шляхом, є найбільш яскравим спростуванням того, що браузер заблокований МВС. Проте варто зрозуміти, хто ж тоді стоїть за подібними махінаціями.

Як працює вірус mvd.ru?

При переході на заражені сторінки шкідлива програма викачується, встановлюється на комп'ютер і змінює адресу DNS-сервера. Таким чином, при спробі перейти на будь-які інші сторінки або вимкнути браузер ( різні версії програми можуть діяти по-своєму) користувач бачитиме одну і ту ж сторінку з написом «Браузер заблокований МВС», сумою штрафу і відведеним на оплату часом. При перевірці комп'ютера антивірусом результат як мінімум дивує - шкідливі програми дуже добре «обходять» рятівне програмне забезпечення.

Браузер заблокований МВС РФ: як розблокувати

Браузер заблокований МВС РФ: як розблокувати

Нерідко проблема вирішується досить просто. Якщо блокування виражається лише в закриваються спливаючому вікні, то перезапустити браузер можна за допомогою «Диспетчера завдань». Натисканням сполучення клавіш Ctrl + Alt + Delete відкривається вікно, яке відображає всі оброблювані процеси. Необхідно лише відключити дії браузера, а потім запустити їх знову. У більшості випадків при повторному відкритті спливаюче вікно більше не турбує.

Також проблему нерідко вирішує перезавантаження комп'ютера. Якщо вірус діє за допомогою зміни DNS-сервера, користувачеві доведеться поміняти шкідливі настройки вручну. Для цього потрібно зайти в налаштування підключення і перевірити введені дані. Якщо в параметрах є «кращий» DNS, необхідно перемкнути маркер в положення - «Отримати адресу автоматично».

Блокування браузера МВС на Android-пристроях


Блокування браузера МВС на Android-пристроях

Що робити, якщо спливаюче вікно - «браузер заблокований МВС» - з'явилося на планшеті або телефоні з операційною системою Android? Перш за все варто негайно зайти в налаштування, відкрити властивості додатка, в цьому випадку зараженого браузера, і натиснути «Очистити дані». Також рекомендовано почистити файли cookie і кеш пристрою. У тому випадку, якщо це не допомогло, можна скористатися більш радикальним методом - налаштування вашого пристрою необхідно скинути до заводського рівня. Різні гаджети мають свій спосіб заходу в Recovery, тому в такій ситуації доцільно буде звернутися до інструкції або представництву компанії виробника.

Блокування браузера МВС на гаджетах від Apple

Блокування браузера МВС на гаджетах від Apple

Припустимо, користувач пристрою від Apple звертається до операторів техпідтримки з питанням: «Заблокували браузер, МВС, що робити?» Погодьтеся, вже одним цим дією він зізнається, що відвідував сайти з порнографією. Безумовно, навряд чи хто-небудь дорікне схвильованого власника айфона або Айпад, проте не кожен наважиться зізнатися в такому інтернет-серфінгу. Проте є спосіб уникнути принизливих діалогів і розібратися з проблемою самостійно. Якщо на екрані гаджета висвітився напис «Браузер заблокований МВС РФ», слід очистити cookie і кеш пристрою. У разі якщо цей крок не допоміг, можливе скидання налаштувань гаджета через iTunes.

У будь-якому випадку не варто забувати: немає ні найменшої імовірності, що браузер заблокований МВС насправді - правоохоронні органи не мають на це ніяких повноважень. Все, що відображається у спливаючому вікні з вимогою грошей - справа рук шахраїв, охочих нажитися на недосвідчених і наївних користувачів інтернету. Подібні проблеми нерідко вирішуються простий перезавантаженням або очищенням кеша. Переказувати гроші шахраям в таких випадках безглуздо - вірус залишиться на комп'ютері до тих пір, поки користувач сам не позбудеться від нього. Краща профілактика подібних ситуацій - уникати відвідування сумнівних сайтів з шокуючим контентом або порнографією.

Сьогодні піде мова знову про шахраїв які не виходячи з дому заробляють на користувачах комп'ютерів свої грошики. Кожен 7 користувач комп'ютера зустрічався з проблемою, коли при включенні або перезавантаженні комп'ютера випливає на весь екран повідомлення (банер) «Ваш комп'ютер заблокований за перегляд або копіювання, тиражування чого небудь» Просять відправити смс на номер будь-якого оператора (МТС, Мегафон, БИЛАЙН), поповнити рахунок, а в замін ви нібито отримаєте код розблокування. Якщо ви цього не зробите, то вся інформація знищиться, дані відформатуй і комп'ютер ви ніколи не розблоковуєте.

Напевно кожен десятий користувач покладав ці гроші в надії оживити заблокований комп'ютер за допомогою коду, тим самим наповнюючи електронні гаманці трудяг-хакерів. Запам'ятайте: ніколи не відправляйте ніяких смс, не кладіть ніяких грошей на рахунок шахраїв.

Зараз я з Вами поділюся рішенням розморожування комп'ютера, якщо він вже заблокований.

1 спосіб - Виправлення реєстру

Не лякайтеся)), це дуже просто і не займе багато часу. Чи не хочете цим займатися, зателефонуйте нам і ми все зробимо за Вас. Зробимо все по порядку. Що б отримати доступ до реєстру, потрібно завантажити заблокований комп'ютер в с підтримкою командного рядка, для цього при включенні комп'ютера натисніть клавішу F8 і в меню завантаження вибрати Безпечний режим з підтримкою командного рядка.


Чекаємо завантаження командного рядка і вводимо в ній regedit Чекаємо завантаження командного рядка і вводимо в ній regedit.exe і тиснемо Enter. Відкрився редактор реєстру - тут і оселився наш вірус-блокіратор. Перше місце, де може бути блокувальник комп'ютера:
1. HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Run


тут ми бачимо список програм автозавантаження (запускаються разом з операційною системою), а також їх розташування на вашому ПК (що б потім видалити їх з диска) тут ми бачимо список програм автозавантаження (запускаються разом з операційною системою), а також їх розташування на вашому ПК (що б потім видалити їх з диска). Всі підозрілі програми потрібно видалити ( правою кнопкою миші і видалити) і запам'ятати шлях до них (наприклад: grg54545.exe, bh.exe по шляху C: / Documents and Settings /; C: / Windows / System і т.д.)
2.HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Run - повторюємо вищевикладене.
3. HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Winlogon-


тут не повинно бути параметрів Shell і Userinit
тут не повинно бути параметрів Shell і Userinit. При їх виявленні, сміливо видаляйте.
4. HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / WindowsNT / CurrentVersion / Winlogon - навпаки повинні бути присутніми і відповідати цим значенням Userinit - C: Windows / system32 /userinit.exe
Shell - explorer.exe

Якщо це не так, то виправляйте вручну. Все виправили? Тепер закриваємо редактор реєстру і вводимо в командному рядку Explorer.exe і тиснемо enter, що б запустити робочий стіл. Видаляємо файли, шляхи яких ми запам'ятовували, перезавантажується. Ваш комп'ютер розблоковано. Вуаля! Все повинно працювати.

Але не завжди завжди він допомагає, тому що шахраї не «сидять на місці» і винаходять все нові способи блокування вашого комп'ютера.

3 спосіб - Розблокування комп'ютера за допомогою утиліт, посилання на які в статті

Часто користувачі звертаються до нас з такою проблемою:

При запуску браузера відкривається сайт mvd.ru з попередженням про необхідність заплатити штраф:

Міністерство Внутрішніх Справ Російської Федерації.Вами був порушений закон!МВС РФ було виявлено використання вашого електронного пристрою з протиправною метою, а саме - перегляд і копіювання матеріалів містять елементи педофілії, насильства і ГЕЙ-ПОРНО.На оплату штрафу Вам відведено 12 годин.

При спробі відкрити будь-який інший сайт все одно відкривається mvd.ru. До того ж, на іконці здійснювати підключення до мережі присутній трикутник «Підключення обмежене». Антивірус не знаходить ніяких вірусів і шкідливих програм на комп'ютері. Як видалити повідомлення mvd.ru з браузера?


Ось так виглядає сторінка з вимогою сплатити штраф:

Прямо на облудної сторінці присутній форма для перерахування грошей шахраям нібито для розблокування комп'ютера. Насправді, ця сторінка не має ніякого відношення до сайту mvd.ru. Вона підмінена шахраями. Якщо відкрити цей сайт з не зараженої комп'ютера, відкриється справжній сайт МВС.

Існує інший різновид сторінки з повідомленням:

Доступ в мережу Інтернет заблокований Для розблокування введіть свій номер телефону і дотримуйтесь інструкцій в смс

На екрані відображається лише форма для введення телефонного номера і кнопки Надіслати і К введенню коду:


Причина появи шахрайської веб-сторінки

Сторінка-вимагач з'являється через те, що шкідлива програма змінила адресу DNS-сервера вашого комп'ютера. Як наслідок - при запиті будь-якого сайту DNS-відповідь підміняється шахрайським сервером і видає шахрайську веб-сторінку, мета якої виманити гроші.

Справжнє МВС не може заблокувати комп'ютер за перегляд заборонених сайтів. І тим більше, МВС ніколи не буде вимагати сплати штрафу на мобільний.

видалення mvd.ru

1 Натисніть правою кнопкою миші по значку мережі в панелі завдань.

2 Виберіть Центр управління мережами і загальним доступом:


2 Виберіть Центр управління мережами і загальним доступом:


Якщо у вас не відображається жодне підключення, перевірте, підключені ви до Wi-Fi або підключений кабель.

4 Натисніть кнопку Властивості:

4 Натисніть кнопку Властивості:

5 Перейдіть до Протокол Інтернету версії 4.

6 Натисніть кнопку Властивості:

Тут ми бачимо сторонній DNS-сервер, який був зазначений шкідливою програмою:

7 Встановіть перемикач в положення Отримати адресу DNS-сервера автоматично.

8 Натисніть ОК:

8 Натисніть ОК:

9 Натисніть Закрити для застосування налаштувань:

9 Натисніть Закрити для застосування налаштувань:

Увага! Бувають випадки, коли шкідливе ПО змінює настройки DNS не тільки на комп'ютері, але і на роутері. Особливо, якщо для входу на веб-інтерфейс роутера використовується логін і пароль за замовчуванням, на зразок admin / admin. Тому, рекомендуємо перевірити коректність налаштувань DNS на роутері. Інформацію про те, які налаштування DNS є правильними, ви можете отримати у вашого Інтернет-провайдера. Також, радимо встановити свій надійний пароль для входу на веб-інтерфейс роутера (модему).

Дивіться на відео, як це робиться:

Якщо нічого не допомогло

Якщо після виконання вищеописаний дій замість потрібного сайту все одно відкривається шахрайська сторінка, виконайте додаткові дії.

1. Ще раз зайдіть в налаштування мережевої карти.

 • Встановіть автоматичне отримання IP.
 • Вкажіть вручну DNS-сервер компанії Google: 8.8.8.8
 • Натисніть OK для збереження:

8  Натисніть OK для збереження:

 • Натисніть Закрити у двох вікнах.
 • Запустіть командний рядок.
 • Введіть:

ipconfig / flushdns3. Виконайте очистку тимчасових файлів з допомогою CCleaner ()

Що робити, якщо Айпад або айфон заблокований МВС

Якщо вимагач «оплатіть штраф 3000 рублів» з'явився на пристрої Apple, то:

1. Спочатку спробуйте очистити історію і куки

Зайдіть в Настройки:


Відкрийте розділ Сафарі. Натисніть Очистити історію і Очистити:

Потім натисніть Видалити файли cookie та дані і знову Очистити:

2. Якщо попередні дії не допомогло розблокувати Айпад, найпростіше зробити скидання налаштувань (hard reset) за допомогою програми iTunes:

Як прибрати МВС з Android-пристрої

1. Спершу спробуйте такий варіант: увійдіть в Налаштування, Менеджер програм, знайдіть свій браузер (наприклад Chrome), відкрийте властивості програми та натисніть Очистити дані:

2. Якщо не допомогло, є більш радикальний метод: зробити скидання пристрою.

Увійдіть в Recovery на своєму Android-пристрої. Найчастіше для цього буде потрібно:

 • вимкнути смартфон / планшет,
 • затиснути центральну кнопку (home).
 • натиснути клавішу збільшення гучності та кнопку живлення.
 • тримати до появи зеленого робота на дисплеї.

тримати до появи зеленого робота на дисплеї

(Читайте про різні варіанти входу в рекавери на різних пристроях:)

Виберіть wipe data / factory reset:

І підтвердіть, вибравши YES:

Оскільки тема зараз актуальна напишу про такий випадок, як блокування сайтом МВС вашого браузера при виході його в інтернет.
Сталося таке з нами одного разу, що випадково при стрибку якоїсь книги браузер перейшов в режим одного вікна з картинкою подібного характеру.

Відразу в родині почалася паніка, а я почав шукати способи лікування цієї проблеми. Ясна річ, що це вірус. Коли я вийшов в інтернет з іншого комп'ютера і набрав в адресному рядку адресу, за якою з'явилося це вікно mvd.ru, то це виявився цілком звичайний сайт МВС зі своїми новинами тощо.
Але в цьому-то вікні у мене нічого подібного не було!

На цьому вірусному сайті ми звинувачувалися за статтею 14.5 за перегляд дитячої порнографії з елементами педофілії, гей-порно і насильства і нам ставили штраф в 1000 рублів, який ми повинні були сплатити через СМС зі свого мобільного. Зрозуміло, ми цього робити не стали. Це явний вірус!

Вірус, або хакерська атака, ніколи не надсилають свої гроші ЧЕРЕЗ СМС! Не піддавайтеся своєму страху!
Виконайте пункт 3 і 5 з цієї статті!
Знайте, що така відомча служба як МВС не приймає штрафів подібним чином! Тим більше таким дією, як закриття доступу в інтернет, вони ніколи не користуються. Це явне вимагання чергових кібер-шахраїв.

Після недовгих моїх пошуків по мережі, я знайшов засіб, яке виявилося простіше нікуди. Для того, щоб розблокувати інтернет, який заблокував МВС РФ, не потрібно встановлювати програм, не треба заново систему, не треба нишпорити по системних файлів, які дуже складні для розуміння звичайному користувачеві, не треба купувати антивіруси та інше та інше.

Зробити потрібно кілька кроків і це зможе будь-хто Зробити потрібно кілька кроків і це зможе будь-хто.

1. Натискаємо ПУСК
2. ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ - МЕРЕЖА ТА ІНТЕРНЕТ
3. ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ МЕРЕЖАМИ І ЗАГАЛЬНИХ ДОСТУПОМ
4. Далі зліва виберіть ЗМІНА ПАРАМЕТРІВ АДАПТЕРА
5. Вибирайте своє ПІДКЛЮЧЕННЯ ПО ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ
6. Тиснете правою кнопкою миші і вибираєте властивості
7. У віконці знайдіть ПРОТОКОЛ ІНТЕРНЕТУ ВЕРСІЇ 4 (або 6, у кого як), виділіть його, внизу натисніть кнопку ВЛАСТИВОСТІ
8. Вся справа в тому, що зловмисники вірусом через сайт, на якому ви підхопили заразу, встановили свої DNS сервера, які ведуть вас нібито на сайт МВС, де вас штрафують. У вас в рядках вибору DNS серверів виставлені якісь значення, вони бувають такі, які інші.
Встановіть галочку на ОТРИМАТИ АДРЕСА DNS СЕРВЕРА АВТОМАТИЧНО.
9. Збережіть (натисніть ОК).
10. Радійте! Ви перемогли!)

Інтернетом можна користуватися практично відразу ж Інтернетом можна користуватися практично відразу ж. Про всяк випадок рекомендую почистити кеш браузера, можна перевірити всі файли антивірусом, який у вас є.
Успіхів! І обережніше по сайтах! І головне - БЕЗ ПАНІКИ!
Завжди є вихід!

На численні прохання додаю відео як позбутися від вірусу-здирника на планшеті або смартфоні з Android, як прибрати банер без втрати даних, якщо інтернет заблокований сайтом МВС. Також прочитайте цю статтю!

Для перегляду в повний екран натисніть лівою кнопкою миші двічі на тілі відео, для виходу з повноекранного режиму натисніть кнопку Esc на клавіатурі.

Інтернет заблокований сайтом МВС РФ. Як розблокувати?Блокування браузера МВС: чи можливо це?
Ru?
Що робити, якщо заблокований комп'ютер?
Поповнити рахунок?
Що робити?
Що це означає і чи дійсно правоохоронні органи мають такі повноваження?
Блокування браузера МВС: чи можливо це?
Ru?
Все виправили?
Ru з браузера?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача