Статьи

Віртуальний привід не найден UltraISO

Якщо ви стикалися з додатком УльтраІСО, то знаєте, що це якісне програмне забезпечення, з яким проблеми виникають вкрай рідко. Особисто мені не зустрічалася помилка «віртуальний привід не найден» UltraISO, але багато читачів пишуть, що такий дефект іноді проявляється. Тому, я вирішив глибше копнути в цю тему, щоб підказати рішення.

Тому, я вирішив глибше копнути в цю тему, щоб підказати рішення

Не буду вдаватися в подробиці, чому так відбувається, а відразу перейду до практичної частини статті. Упевнений, що Вас більше цікавить подібний підхід, ніж «розжовування» теорії.

Багато з Вас встановлюють УльтраISO для того, щоб можна було потім скачувати з інтернету образи різних форматів з іграми, додатками і навчальними відеокурсами, і наступним монтуванням їх у віртуальний привід для відкриття і просмотру.

Коли Ви відкриваєте "Мій комп'ютер», то у Вас крім диска C (і інших розділів HDD), знімних накопичувачів, буде відображатися і віртуальний CD DVD привід. Якщо його немає (не найден системою), то:

  • Потрібно відкрити утиліту UltraISO з правами адміністратора, клікнувши по ярлику програми правою кнопкою мишки і вибравши відповідну дію в меню.
  • Коли програма запуститься, зверху побачите рядок головного меню, де слід перейти до «опцій», потім - «Налаштування»:

Коли програма запуститься, зверху побачите рядок головного меню, де слід перейти до «опцій», потім - «Налаштування»:

  • Відобразитися вікно з декількома вкладками. Нас цікавить наступна - «Віртуальний привід», на якій потрібно вказати необхідну Вам кількість приводів. Спочатку там має стояти значення «1», але якщо замість цього бачите напис: «Ні», то змініть його на одиницю:

Спочатку там має стояти значення «1», але якщо замість цього бачите напис: «Ні», то змініть його на одиницю:

  • Для того, щоб перевірити, усунена помилка чи ні, виконуємо монтування образу. Для цього необхідно натиснути на клавіатурі кнопку функції F6 (розташована в верхньому ряду). З'явиться віконце з доступним пристроєм, вкажіть шлях до файлу образу ISO і натисніть «Монтувати»:

З'явиться віконце з доступним пристроєм, вкажіть шлях до файлу образу ISO і натисніть «Монтувати»:

Що робити, якщо помилка «віртуальний СД ДВД привід не найден» UltraISO? Таке трапляється нечасто після виконаних маніпуляцій. Доведеться повністю перевстановити програму, зайшовши в панель управління , Потім «Програми / компоненти»:

Доведеться повністю перевстановити програму, зайшовши   в панель управління   , Потім «Програми / компоненти»:

У списку знаходимо софт, виділяємо його курсором мишки і вгорі натискаємо на кнопку «Видалити»:

У списку знаходимо софт, виділяємо його курсором мишки і вгорі натискаємо на кнопку «Видалити»:

Обов'язково перезавантажуємо ПК. І лише після цього знову запускаємо інсталятор додатка, щоб провести повторну установку потрібного ПО.

Упевнений, що у Вас все вийшло з першого разу. При виникненні інших несправностей, раджу звертатися за допомогою до мене особисто в коментарях, або на сторінці «Питання-відповідь».

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.