Статьи

Віртуальний привід не найден UltraISO

Якщо ви стикалися з додатком УльтраІСО, то знаєте, що це якісне програмне забезпечення, з яким проблеми виникають вкрай рідко. Особисто мені не зустрічалася помилка «віртуальний привід не найден» UltraISO, але багато читачів пишуть, що такий дефект іноді проявляється. Тому, я вирішив глибше копнути в цю тему, щоб підказати рішення.

Тому, я вирішив глибше копнути в цю тему, щоб підказати рішення

Не буду вдаватися в подробиці, чому так відбувається, а відразу перейду до практичної частини статті. Упевнений, що Вас більше цікавить подібний підхід, ніж «розжовування» теорії.

Багато з Вас встановлюють УльтраISO для того, щоб можна було потім скачувати з інтернету образи різних форматів з іграми, додатками і навчальними відеокурсами, і наступним монтуванням їх у віртуальний привід для відкриття і просмотру.

Коли Ви відкриваєте "Мій комп'ютер», то у Вас крім диска C (і інших розділів HDD), знімних накопичувачів, буде відображатися і віртуальний CD DVD привід. Якщо його немає (не найден системою), то:

  • Потрібно відкрити утиліту UltraISO з правами адміністратора, клікнувши по ярлику програми правою кнопкою мишки і вибравши відповідну дію в меню.
  • Коли програма запуститься, зверху побачите рядок головного меню, де слід перейти до «опцій», потім - «Налаштування»:

Коли програма запуститься, зверху побачите рядок головного меню, де слід перейти до «опцій», потім - «Налаштування»:

  • Відобразитися вікно з декількома вкладками. Нас цікавить наступна - «Віртуальний привід», на якій потрібно вказати необхідну Вам кількість приводів. Спочатку там має стояти значення «1», але якщо замість цього бачите напис: «Ні», то змініть його на одиницю:

Спочатку там має стояти значення «1», але якщо замість цього бачите напис: «Ні», то змініть його на одиницю:

  • Для того, щоб перевірити, усунена помилка чи ні, виконуємо монтування образу. Для цього необхідно натиснути на клавіатурі кнопку функції F6 (розташована в верхньому ряду). З'явиться віконце з доступним пристроєм, вкажіть шлях до файлу образу ISO і натисніть «Монтувати»:

З'явиться віконце з доступним пристроєм, вкажіть шлях до файлу образу ISO і натисніть «Монтувати»:

Що робити, якщо помилка «віртуальний СД ДВД привід не найден» UltraISO? Таке трапляється нечасто після виконаних маніпуляцій. Доведеться повністю перевстановити програму, зайшовши в панель управління , Потім «Програми / компоненти»:

Доведеться повністю перевстановити програму, зайшовши   в панель управління   , Потім «Програми / компоненти»:

У списку знаходимо софт, виділяємо його курсором мишки і вгорі натискаємо на кнопку «Видалити»:

У списку знаходимо софт, виділяємо його курсором мишки і вгорі натискаємо на кнопку «Видалити»:

Обов'язково перезавантажуємо ПК. І лише після цього знову запускаємо інсталятор додатка, щоб провести повторну установку потрібного ПО.

Упевнений, що у Вас все вийшло з першого разу. При виникненні інших несправностей, раджу звертатися за допомогою до мене особисто в коментарях, або на сторінці «Питання-відповідь».

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача